• Obniżka

ORAC DECOR C325flex gięta Listwa sufitowa

304,51 zł 283,19 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 283.19 zł

Opis produktu

Elegancka, uniwersalna forma listwy oświetleniowej C325 flex gięta Orac Decor to model klasycznej sztukaterii, która swoją jakością zachwyci niejednego miłośnika doskonałego wykończenia wnętrz. Produkt jest gięty co pozwala na jego montaż na półkolumnach, kolumnach oraz łukach. Elastyczna listwa sufitowa C325 flex Orac Decor jest przygotowana do malowania, prosta w montażu, a także odporna na wilgoć i uderzenia.

Opis

 • Szerokość (cm)
  6.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

C325 FLEX Orac Decor elastyczna listwa sufitowa

Elastyczna listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor to produkt najwyższej klasy, który został wykonany z certyfikowanych tworzyw. Przekłada się to na jego nieprzeciętne parametry użytkowe. Jest on przeznaczony do montażu przy kolumnach, łukach, półkolumnach i innych zaokrągleniach ścian. Opisywana gięta listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor może został łatwo i szybko przystosowana do wybranej powierzchni. Stanowi to jej niewątpliwy atut. Opisywana elastyczna listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, a więc nie trzeba obawiać się pęknięć, ubytków, czy też innych deformacji. Przez długie lata będzie prezentować się zupełnie tak, jak w dniu zakupu. Gięta listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor sprawdzi się świetnie nie tylko w obiektach mieszkalnych, ale również miejscach użyteczności publicznej, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

C325 FLEX Orac Decor: odporność na działanie wilgoci

Elastyczna listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor jest odporna na działanie wilgoci, dzięki czemu może zostać umieszczona nawet w kuchni, łazience, czy też przedpokoju. Trzeba wspomnieć, że jej czyszczenie jest niezwykle proste, a jednocześnie szybkie. Elastyczna listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor przez cały okres eksploatacji będzie prezentować się świetnie. W przypadku jakichkolwiek zabrudzeń wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką, co zajmie jedynie kilka minut. Gięta listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor nie pochłania wody, czy też oparów tłuszczu i innych zanieczyszczeń. Znacząco zwiększa to zakres zastosowań omawianej sztukaterii. Opisywana elastyczna listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor zmniejsza także ryzyko pojawienia się pleśni lub grzybów. Można umieścić ją nawet we wnętrzach użytkowanych przez alergików, osoby posiadające problemy z drogami oddechowymi, czy też dzieci.

Elastyczna listwa sufitowa w korzystnej cenie

Elastyczna listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor dostępna jest w okazyjnej cenie, co zachęca do dokonania zakupu. Z pewnością zadowoli to tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy niskim kosztem chcą odświeżyć swoje mieszkanie. Elastyczna listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor została wykończona z troską o najmniejsze szczegóły. Powierzchnia jest idealnie gładka, a więc nie wymaga dalszej obróbki np. szlifowania. Trzeba dodać, że gięta listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor pierwotnie występuje w kolorze białym, który pasuje do niemal każdej wielkomiejskiej aranżacji.

Gięta listwa sufitowa prosta w malowaniu

Prezentowana gięta listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor jest w pełni przystosowana do malowania. Oznacza to, że wystarczy jedynie zakupić odpowiednią farbę. Należy zwrócić uwagę na jej skład. Wybrana emalia nie może posiadać w sobie rozpuszczalników, gdyż mogłyby one doprowadzić do trwałego zniszczenia powierzchni. Elastyczna listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor powinna zostać pomalowana za pomocą np. farby wodnej lub lateksowej. Wybór jest o wiele szerszy, a więc każdy znajdzie właściwą emalię.

C325 FLEX Orac Decor niekłopotliwa w montażu

Gięta listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor jest wyjątkowo prosta w montażu. Do tego zadania nie potrzebujemy wkrętów, śrub, czy też specjalistycznych narzędzi. Wystarczy zakupić klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń FX400. Trzeba dodać, że gięta listwa sufitowa C325 FLEX Orac Decor jest lekka i podręczna, a więc jej przymocowanie do powierzchni nie będzie żadnym wyzwaniem. Można mieć gwarancję, że sztukateria nie będzie przemieszczać się lub odpadać.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor