• Obniżka

ORAC DECOR C326flex gięta Listwa sufitowa

376,07 zł 349,75 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 349.75 zł

Opis produktu

Uniwersalna, elegancka forma listwy oświetleniowej C326flex gięta Orac Decor to sztukateria, która swoją jakością wykonania zachwyci każdego miłośnika perfekcyjnego wykończenia wnętrz. Model jest elastyczny co umożliwia jego montaż na kolumnach, półkolumnach i łukach. Gięta listwa sufitowa C326flex Orac Decor jest gotowa do pomalowania, łatwa w montażu i odporna na takie czynniki jak wilgoć i uderzenia.

Opis

 • Szerokość (cm)
  10.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

C326 FLEX Orac Decor elastyczna listwa sufitowa

Elastyczna listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor to prawdziwy strzał w dziesiątką dla tych, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. Prezentowana sztukateria została wykonana z lekkiego, a zarazem mocnego tworzywa, co zmniejsza podatność na uszkodzenia. Opisywana gięta listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor przez długie lata pozostanie w nienagannym stanie, a więc jest to zakup, który opłaca się najbardziej. Prezentowany model może zostać umieszczony w niemal dowolnym pomieszczeniu. Elastyczna listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor cechuje się podwyższoną trwałością, a także odpornością na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Nie ulegnie ona pęknięciu pod wpływem uderzenia. Gięta listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor przetrwa również drobne błędy montażowe, co redukuje prawdopodobieństwo jej uszkodzenia podczas mocowania.

Gięta listwa sufitowa o klasycznym designie

Elastyczna listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor doskonale przystosowuje się do wybranej powierzchni. Jest ona dedykowana do montażu na łukach, kolumnach, półkolumnach i innych zaokrąglonych powierzchniach. Opisywana gięta listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki. Powierzchnia jest jednorodna, a zarazem gładka, co prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Elastyczna listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor wydaje się być świetną propozycją dla tych, którzy cenią sobie klasyczny design. Faktem jest, że opisywany model został wykonany z najwyższą precyzją. Gięta listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor jest nie tylko efektowna, ale również ponadczasowa. Jej wkomponowanie w dane wnętrze nie powinno stanowić żadnego wyzwania.

C326 FLEX Orac Decor: jak malować?

Gięta listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor może zostać pomalowana na dowolnie wybrany kolor. Wielkim atutem jest fakt, że uzyskanie pełnego krycia nie wymaga zwykle nakładania zbyt dużej ilości warstw. Prezentowana elastyczna listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor może zostać pomalowana za pomocą farby, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników. Pamiętajmy, że jest to warunek konieczny - wspomniana substancja mogłaby rozpuścić powierzchnię sztukaterii, a tym samym doprowadzić do trwałych zniszczeń. Gięta listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor dostępna jest w kolorze białym, a więc bez trudu przemalujemy ją zarówno na jasny, jak i ciemny odcień. Jest to produkt w pełni przystosowany do tego procesu, co również stanowi ogromną zaletę.

Gięta listwa sufitowa o doskonałych właściwościach

Elastyczna listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor jest nie tylko solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale również odporna na oddziaływanie wilgoci. Właśnie dlatego można ją umieścić nawet w pomieszczeniach, które narażone są na zmienne temperatury, parę wodną, czy też opary tłuszczu. Dodatkowym atutem jest fakt, że gięta listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor nie pochłania zanieczyszczeń, a więc na jej powierzchni nie pojawią się nieestetyczne plamy. Jej czyszczenie to kwestia kilku minut. Zwykle wystarczy przetrzeć powierzchnię za pomocą zwilżonej ściereczki.

C326 FLEX Orac Decor: jak mocować?

Elastyczna listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor może zostać zamocowana w ekspresowym tempie. Usatysfakcjonuje to tych, którzy nie chcą poświęcać na to zadanie zbyt dużej ilości czasu. Producent rekomenduje klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń FX400. Warto wspomnieć, że elastyczna listwa sufitowa C326 FLEX Orac Decor jest dość łatwa w formowaniu, co stanowi absolutną podstawę w przypadku zakrzywionych powierzchni.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor