• Obniżka

ORAC DECOR SX122 Listwa przypodłogowa

76,76 zł 71,39 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 71.39 zł

Opis produktu

Dekoracyjna listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX122 to listwa o efektownym, a zarazem niezwykle uniwersalnym wzornictwie.

Wykończeniowa listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX122 z najlepszej jakości materiałów, jej podstawową funkcją jest maskowanie niedoskonałości płaszczyzn, wystających kabli i przewodów elektrycznych oraz ukrycie nieestetycznych szczelin dylatacyjnych. Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX122 wykonana jest z solidnego i trwałego materiału, jest odporna na uszkodzenia i wilgoć, łatwa w montażu i można ją pomalować na dowolny kolor.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7.9
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa SX122 Orac Decor

Listwa przypodłogowa SX122 Orac Decor to doskonały sposób na wykończenie niejednej aranżacji. Omawiany model uwyraźnia się linią oraz wzornictwem na tle oferowanych produktów cenionej w branży marki Orac Decor. W poszukiwaniu wyróżniającego się elementu na wykończenie aranżacji należy wziąć pod uwagę zastosowanie designerskich przypodłogowych listew Orac Decor w tym SX122. Są to bowiem ozdoby sztukateryjne, nadające eleganckiego wymiaru więcej niż jednej aranżacji. Listwy przypodłogowe staną się nadzwyczajną ozdobą, pozwalającą ukryć szczelinę dylatacyjną, a także znajdujące się na styku ścian i podłogi nierówności. Dodatkowo listwy przypodłogowe Orac Decor, takie jak model  SX122, nadzwyczajnie połączą w jedność aranżacje w różnych lokalach.

Nowoczesna listwa Orac Decor SX122

Oferowana przez nas przypodłogowa listwa SX122 Orac Decor doskonale eksponuje podłogę, a ponadto maskuje nieestetyczne okablowanie, czy przewody elektryczne, jest zatem świetnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia, które odświeży i wyróżni wnętrze, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Dekoracyjna listwa przypodłogowa SX122 Orac Decor podkreśla charakter wnętrza, tworzą spójną całość razem ze ścianą i podłogą, odpowiednio eksponując walory powierzchni płaskich.

Wykończeniowa listwa przypodłogowa SX122 Orac Decor z najlepszej jakości materiałów, jej podstawową funkcją jest maskowanie niedoskonałości płaszczyzn, wystających kabli i przewodów elektrycznych oraz ukrycie nieestetycznych szczelin dylatacyjnych. Dzięki zastosowanej technologii listwa przypodłogowa SX122 Orac Decor pozostaje w niezmienionym stanie przez lata, co sprawia, że cieszy wzrok wszystkich domowników i gości. Wszystkie cechy i właściwości listwy SX122 Orac Decor powodują, że będzie ona stanowić niezwykły element ozdobny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących wysokiej jakości produktów podczas urządzania własnego wnętrza.

Listwa przypodłogowa SX122 Orac i jej wykonanie

Listwa przypodłogowa SX122 Orac Decor to jeden z naszych produktów z gamy listew dekoracyjnych, stanowi niezwykle funkcjonalny, a jednocześnie bardzo estetyczny element każdego wnętrza. Listwa SX122 Orac Decor perfekcyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi w pełni wykańczając aranżację. Oferowana listwa SX122 Orac Decor zaskakuje swoją prostotą designu, co sprawia, że można ją wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i w każdej innej stylizacji wnętrza. Listwy przypodłogowe SX122 Orac Decor to rodzaj listew, który oprócz funkcji estetycznej służy również ochronie ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi. SX122 Orac Decor zakryje szczeliny dylatacyjne powstające przy montażu paneli lub parkietu, jak i końcówek tapet, a także wszelkie inne nierówności na styku ścian i podłogi. Listwa przypodłogowa SX122 Orac Decor wykonana jest z solidnego i trwałego materiału, jest odporna na uszkodzenia i wilgoć, łatwa w montażu i można ją pomalować na dowolny kolor.

Detal wykończeniowy, którym jest listwa przypodłogowa SX122 Orac Decor, łączy ze sobą fenomenalnej wykonanie, przepiękne wzornictwo nawiązujące do tradycyjnej sztukaterii. Listwa wykończeniowa Orac Decor SX122 daje wachlarz możliwości aranżacyjnych, za sprawą trwałych tworzyw użytych podczas jej produkcji. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX122 jest więc niezwykła sztukateria wykończeniowa, która przyczyni się do tego, że wnętrze będzie bardziej atrakcyjne, łącząc poszczególne elementy aranżacji. Obok niebywale ponadczasowego aspektu wizualnego, listwa przypodłogowa Orac Decor SX122 pozwoli perfekcyjnie wykończyć styk ścian oraz podłogi, zasłaniając wszelkie widoczne tam braki. Dzięki swoim proporcjom ukryje zakończenia tapet, jak i również nierówności malowania.

Montaż listwy sufitowej SX122 Orac Decor

SX122 Orac Decor to listwa, która jest odporna na wilgoć, co oznacza, że można ją czyścić oraz zmywać wielokrotnie doprowadzając ją do stanu sprzed montażu. Listwa SX122 Orac Decor odporna jest również na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu podczas przypadkowego uderzenia w listwę odkurzaczem lub mopem nie powstaną nieestetyczne wgniecenia. Listwa przypodłogowa SX122 Orac Decor dzięki stworzeniu z niezwykle lekkich materiałów jest bardzo łatwa w montażu. Aby we właściwy sposób przykleić produkt należy zastosować klej montażowy FDP500, jak i również FX400 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli mają Państwo problemy związane z montażem listwy przypodłogowej SX122 Orac Decor, to zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Przykuwając uwagę na zalety produktu, pod postacią ozdobnej listwy przypodłogowej SX122 Orac Decor należy napomknąć o łatwości perfekcyjnego wpasowania produktu w wybraną kolorystykę ściany lub podłogi. Listwa przypodłogowa SX122 Orac jest przygotowana do samodzielnego malowania farbami, niezawierającymi rozpuszczalników. Do malowania detalu wykończeniowego w postaci listwy przypodłogowej Orac Decor SX122 można zastosować na przykład farby silikonowe, akrylowe, czy też lateksowe.

Pomoc przy wyborze listew dekoracyjnych!

Wykończeniowa listwa przypodłogowa SX122 Orac Decor z najlepszej jakości materiałów, jej podstawową funkcją jest maskowanie niedoskonałości płaszczyzn, wystających kabli i przewodów elektrycznych oraz ukrycie nieestetycznych szczelin dylatacyjnych, to ozdobny element wnętrz na styku ściany i podłogi. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ozdobnej listwy SX122 Orac Decor na naszej stronie, ale masz pytania, to skontaktuj się z nami. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na dowolne zadane przez Ciebie pytanie dotyczące specyfiki produktu, jego funkcjonalności, a także montażu listew przypodłogowych wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor