• Obniżka

ORAC DECOR P5020 Listwa ścienna

175,06 zł 162,81 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 162.81 zł

Opis produktu

Listwy ścienne ORAC DECOR P5020 to element dekoracyjny służący do wykończenia wnętrz każdego rodzaju wnętrz. Świetnie pasuje do eleganckich, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz, ciekawie przełamując monotonię powierzchni płaskich. Listwy można malować na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników. ORAC DECOR P5020 wykonana jest z wysokiej klasy materiałów, które są odporne na uszkodzenia oraz wilgoć. Ich największą zaletą jest łatwość w montażu i lekkość. 

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9.1
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P5020 Orac Decor listwa ścienna

Listwa ścienna Orac Decor P5020 to niezwykłej klasy element sztukateryjny, który został stworzony w myśl wyjątkowej dekoracji wnętrza. Nudne i monotonne ściany to już przeszłość, gdyż producent sztukaterii, jakim jest Orac Decor, pozwala łączyć ze sobą różnorodne modele listew ściennych i innych elementów sztukaterii ozdobnej dla uzyskania oryginalnych niezwykle efektownych dekoracji. Listwa ścienna Orac Decor P5020 została stworzona z wysokiej jakości tworzywa odpornego na wilgoć, a także różnego rodzaju wgniecenia czy inne uszkodzenia. Ponadto dzięki temu, że jest łatwa w montażu, z całą pewnością będzie dekoracją zdobiącą niejedno wnętrze.

Nowoczesna listwa ścienna do wnętrz

Sztukateria, jaką jest listwa ścienna Orac Decor P5020 to produkt stworzony przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, a także przy zachowaniu najwyższej precyzji detali. Efektowny oraz nowoczesny wygląd modelu pozwala na szerokie zastosowanie listwy ściennej Orac Decor P5020 w różnorodnych aranżacjach. Produkt może stanowić pojedyncze element dekoracyjny, być bazą dla całej kompozycji sztukateryjnej, a także stanowić jej dowolny aspekt. Listwa ścienna Orac Decor P5020 dzięki swojej wytrzymałości, odporności na czynniki zewnętrzne, a także niespotykanemu wzornictwu jest zatem sztukaterią przeznaczoną do montażu nie tylko w gustownych, eleganckich salonach, czy sypialniach, ale również holach, kuchniach i łazienkach. Model można zatem zastosować wszędzie tam, gdzie pragnie się uzyskać niezwykły trójwymiarowy efekt wizualny na wybranej ścianie.

Inne zalety listwy ściennej P5020 Orac Decor

Listwa ścienna Orac Decor P5020 to sztukateria, która posiada też inne zalety. Marka Orac Decor przy projektowaniu owego modelu zadbała o to, aby zmaksymalizować jego funkcjonalność oraz łatwość montażu. Listwa ścienna Orac Decor P5020 jest zatem lekka i prosta w dopasowaniu do własnych potrzeb poczynając od łatwego przycięcia do potrzebnych wymiarów, a kończąc na możliwości jej personalizacji dowolną farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników. Sztukateria, jaką jest Orac Decor P5020, posiada długość 2 metrów, co znacząco zmniejsza ilość mniej estetycznych łączeń nawet w dużych pomieszczeniach. Ponadto została fabrycznie pokryta podkładem w kolorze białym, dzięki czemu pomalowanie produktu jasną czy też ciemną farbą nie stanowi większego problemu. Za sprawą gotowości do malowania listwy Orac Decor P5020 marka dała ogromne pole do zastosowania modelu w każdej aranżacji. Listwę Orac Decor P5020 można bez przeszkód wtopić w kolorystykę ściany, uzyskując jednobarwny trójwymiarowy efekt bądź też przeciwnie wyróżnić go kontrastującą barwą.

P5020 Orac Decor i jej montaż

Orac Decor P5020 to listwa ścienna, której montaż nie będzie stanowić większego problemu nawet dla osób niemających styczności na co dzień ze sztukaterią. Do przymocowania modelu należy wykorzystać dedykowane przez producenta akcesoria tym klej montażowy FDP500 oraz klej do łączenia listew FX400 Orac Decor. W przypadku montażu listew ściennych przydadzą się również inne akcesoria i narzędzia przykładowo skrzynka uciosowa, piła lub nożyk, szpachelka i gąbka.

Pomoc w wyborze listew ściennych Orac

Jako firma działająca na rynku od wielu lat doskonale wiemy, że wybór odpowiedniego elementu dekoracyjnego może stanowić nie lada wyzwanie. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą w przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości dotyczących kupna bądź montażu dostępnej w naszym sklepie sztukaterii w tym listwy ściennej Orac Decor P5020. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w zakupie listew innych detali ozdobnych, które spełnią państwa oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor