• Obniżka

ORAC DECOR PX198 Listwa ścienna

126,62 zł 117,76 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 117.76 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna, jaką jest model Orac Decor PX198 wspaniale przełamie monotonię ścian, dekorując każde wnętrze. Piękny wygląd i styl listwy znakomicie komponuje się z klasycznymi aranżacjami. Jest to produkt, dzięki któremu powstaną przykuwające oko kompozycje,  w wyjątkowy sposób aranżując puste ściany. Listwa ORAC DECOR PX198 wykonana jest z wysokiej klasy tworzyw, odpornych na wgniecenia oraz wilgoć, a także przygotowana do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  8.3
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX198 Orac Decor listwa ścienna

Listwy ścienne są bardzo gustownymi akcentami, które znacznie częściej bywają zastosowane w pomieszczeniach, a to głównie za sprawą wyjątkowej praktyczności. Listwa ścienna PX198 Orac Decor, to produkt należący do majestatycznej sztukaterii ozdobnej, cechujący się niebywałą jakością wykonania oraz elegancją wzornictwa.

Dekoracyjna listwa ścienna Orac Decor PX198 jest niezwykłym detalem, pozwalającym na skomponowanie eleganckich układów sztukateryjnych na ścianach dowolnego wnętrza. Listwa PX198 Orac Decor jest wytworzona z wysokiej jakości tworzywa odpornego na wodę, jak i również wszystkiego rodzaju uderzenia. Zaletą listwy ściennej PX198 marki Orac Decor jest również jej mała waga i delikatność.

Wytworna listwa ścienna PX198 Orac Decor

Dzięki zastosowaniu listwy ściennej PX198 Orac Decor, można w niebywale łatwy a także błyskawiczny recepta na wyróżnienie stylizacji pomieszczenia, tworząc równocześnie oryginalne kompozycje sztukateryjne. Listwa jest ponadto funkcjonalna, bowiem można ją przemalować na dowolną kolorystykę, korzystając z farb bez rozpuszczalników.

Niezawodna klasa listwy ściennej Orac Decor PX198

Za sprawą zaawansowanej technologii, jak i prawidłowo dobranych, bardzo wysokiej klasy surowców, model charakteryzuje się rzetelnym wykonaniem i odpowiednią trwałością. ścienna listwa PX198 Orac Decor jest wytrzymała na uderzenia, co sprawia, że nie pojawią się na niej zarysowania. Dodatkowo jest także niebywale wytrzymała na wilgoć, dlatego może być użyta także do dekoracji ścian w wilgotnych pomieszczeniach. Ścienną listwę PX198 Orac Decor można z łatwością wyczyścić lekko wilgotną gąbką, pasjonować się jej eleganckim designem na długie lata.

Ważną kwestią jest także fakt, że ścienna listwa PX198 Orac Decor jest przygotowana do pomalowania. Jest to praktyczne rozwiązanie, by w pomieszczeniu wyeksponować trochę elegancji oraz niezwykłego wykończenia. ścienna listwa PX198 Orac Decor, w związku z tym, że należy do ekskluzywnej jakości sztukaterii dekoracyjnej, jest widowiskowa, jak i również łatwa do zharmonizowania do stylizacji każdego pomieszczenia.

PX198 Orac Decor ścienna listwa – prosty montaż

Ozdobna listwa ścienna Orac Decor PX198 została stworzona w bardzo staranny sposób, z zachowaniem najdrobniejszych detali. Dodatkowo do jej stworzenia wykorzystano wybitne materiały, aby model był wytrzymały. Taka zaleta przyczynia się do tego, iż ścienna listwa PX198 Orac Decor jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale nie jest ciężka, ani trudna w zamocowaniu.

Ścienną listwę Orac Decor PX198 pozwala na niezwykle łatwe i prędkie zamocowanie na ścianie każdego pomieszczenia. W przypadku listwy przypodłogowej Orac Decor PX198 fenomenalnie sprawdzi się klej FDP500 i FX400 Orac Decor do łączeń listew.

Pomoc w wyborze ozdobnej listwy ściennej

Dobór spełniającej wymagania sztukaterii, która najlepiej sprawdzi się w konkretnym wnętrzu niejednokrotnie, sprawia wiele trudności. W takim wypadku warto skorzystać z porad naszej wykwalifikowanej obsługi. Z miłą chęcią udzielimy Państwu przydatnych informacji związanych z montażem listwy ściennej PX198 Orac Decor, jak i również parametry innych dostępnych produktów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor