• Obniżka

ORAC DECOR D506 Panel ścienny

221,46 zł 205,96 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 205.96 zł

Opis produktu

Kwadratowy panel D506 Orac Decor to sztukateria, która nada efektownej trójwymiarowości każdej ścianie, tworząc wnętrze niezwykle stylowym i eleganckim. Uniwersalny design wraz z gotowością do malowania sprawia, że model idealnie dopełni każdą aranżację bez względu na jej aspekt kolorystyczny. Panel ścienny Orac D506 może być wykorzystany praktycznie w każdym pomieszczeniu, dzięki swojej wytrzymałości i odporności na wilgoć.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  43
 • Wysokość (cm)
  43
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Panel ścienny D506 Orac Decor

Dawno minęły już czasy, gdy aranżacja domów i mieszkań opierała się na stylu minimalistyczno-nowoczesnym. Dziś coraz większą popularnością cieszy się styl klasyczny, który tym samym niejako wraca do łask. Można go wprowadzić do aranżacji poprzez stylowe panele ścienne D506 Orac Decor.

Panel ścienny D506 Orac Decor - jakość, która nie przemija!

Pod względem aranżacyjnym, panel ścienny D506 Orac Decor znacząco różni się od swoich odpowiedników. Jest to rozwiązanie utrzymane w delikatnym stylu klasycznym, co oznacza, że jest ono też bogato zdobione, a zarazem funkcjonalne. Panel ścienny D506 Orac Decor charakteryzuje się dość prostym, wręcz geometrycznym kształtem, który na myśl przywodzi aranżację znaną chociażby z czasów starożytnych. Jednym słowem - model D506 Orac Decor naprawdę robi wrażenie i to na każdym, kto chce gustownie zaaranżować wnętrze domu lub mieszkania.

Prosty montaż paneli D506 Orac Decor

Jedną z najważniejszych zalet panelu ściennych D506 Orac Decor, jest ich niezwykle prosty montaż. Wystarczy do tego celu - oprócz samego panelu - klej montażowy Orac Decor FDP500, a także klej Orac Decor FX400, który z kolei będzie idealny do łączeń. Proces montażu paneli D506 Orac Decor jest niezwykle prosty. Wystarczy posmarować go klejem (najlepiej w sposób równomierny), a następnie... przyłożyć do ściany. Oczywiście należy pamiętać, że w przypadku niektórych powierzchni ściennych, może być konieczne ich przygotowanie. Efekt przerasta wszystkie oczekiwania!

Panel ścienny D506 Orac Decor - połączenie trwałości i efektowności

Najważniejszą zaletą paneli ściennych D506 Orac Decor jest ich specyfika, dzięki której zyskują one wręcz niesamowite właściwości. Każdy z tych paneli charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością, dzięki której wykonana dzięki nim aranżacja, stanie się inspirującą i wyjątkowa. Na tym jednak nie koniec, gdyż każdy panel ścienny D506 Orac Decor jest odporny na wilgoć i oddziaływania mechaniczne. Dzięki temu można go z łatwością montować wszędzie tam, gdzie istnieje zwiększone prawdopodobieństwo bezpośredniego oddziaływania na panel. Takim miejscem może być np. pokój dziecięcy.

Właściwości kolorystyczne paneli D506 Orac Decor

Ważną zaletą paneli D506 Orac Decor jest ich... barwa. Biały podkład paneli, umożliwia pokrycie ich praktycznie dowolną paletą barw, dzięki czemu ich wygląd staje się jeszcze piękniejszy i bardziej urzekający. Co więcej, każdy panel ścienny D506 Orac Decor może być w ten sposób idealnie dopasowany do pozostałej ścian w pokoju. Nic więc dziwnego, że produkty te uważane są za jedne z najbardziej uniwersalnych na rynku. Mimo to podczas malowania należy pamiętać o tym, by stosowane farby nie zawierały rozpuszczalników, które mogłyby uszkodzić strukturę paneli D506 Orac Decor.

Podsumowując, każdy panel ścienny D506 Orac Decor to odrębne dzieło sztuki, którym warto wzbogacić wnętrze swego domu lub mieszkania. Jest to model, który powinien stać się integralnym elementem takiej wnętrzarskiej aranżacji.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.