• Obniżka

ORAC DECOR P101A Dekor

87,18 zł 81,08 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.08 zł

Opis produktu

Narożnik P101A Orac Decor to dekor cechujący się wyjątkowym wzornictwem, które pozwoli na eleganckie wykończenie niejednej kompozycji ściennej. Narożnik, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów podczas produkcji jest wytrzymały i odporny na wilgoć. Model, jakim jest Orac P101A daje również szerokie pole aranżacyjne, a to za sprawą przygotowania do samodzielnego malowania farbami bez rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  24.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  24.5
 • Wysokość (cm)
  2.4
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P101A Orac Decor narożnik

Wysublimowane wnętrze, które przyciąga uwagę niebanalnymi dodatkami i zdobieniami, stworzone z myślą o tym, by zachęcać do odpoczynku i miłego spędzania czasu, to bez wątpienia cel, do którego dąży wielu współczesnych inwestorów, a także dekoratorów i architektów wnętrz. Stąd też tak wielka popularność ciekawych elementów do wykończenia, takich jak sztukateria. To właśnie dzięki nim można stworzyć we wnętrzu przytulny i elegancki klimat jak z dawnych kamienic, który tak pięknie nawiązuje do stylu francuskiego. Narożnik do listew P101A Orac Decor nadaje się idealnie do tego, by podczas układania sztukaterii na ścianach stworzyć wyjątkowo wysublimowane i piękne zdobienia, które będą cieszyć oko.

Narożnik do listew P101A Orac Decor - charakterystyka produktu

Sztukaterie stają się coraz bardziej popularne we wnętrzach. Zastosowane w umiejętny sposób, będą pięknie prezentować się nie tylko w mieszkaniach w kamienicach, ale również w domach, apartamentach, a nawet mieszkaniach w bloku. Co więcej, można stosować je nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również użytkowych. Sztukateria na ścianie dodaje stylu i charakteru, ponieważ kojarzy się ze wszystkim tym, co najlepsze i przywodzi na myśl klasyczną elegancję. Narożnik do listew P101A Orac Decor to piękny dekor, które można zastosować po to, aby stworzyć niebanalną kompozycję. P101A Orac Decor to produkt najwyższej jakości, wykonany z niezwykle odpornych i trwałych materiałów, dzięki czemu nadaje się do przyklejenia na ścianę w praktycznie każdym pomieszczeniu. Narożnik P101A Orac Decor cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także na różnego rodzaju uszkodzenia związane z działaniem wody i wilgoci.

Narożnik do listew P101A Orac Decor i jego personalizacja

Dekor P101A Orac Decor to produkt, który można personalizować, a zatem nadawać mu indywidualny styl i charakter poprzez zastosowanie farb w różnych kolorach. Narożnik P101A Orac Decor można malować przy użyciu farb, które nie zawierają rozpuszczalników, a zatem w praktyce są to na przykład farby akrylowe. Dekor P101A Orac Decor można pomalować na biało lub na inny kolor, w zależności od własnego pomysłu na stylistykę wnętrza. Jego najważniejszą cechą jest to, że pozwala na tworzenie pięknych zdobień na ścianach, takich jak ornamenty, które wyjątkowo prezentują się nawet we współczesnych wnętrzach.

Dekor P101A Orac Decor i sposób montażu

Montaż narożnika do listew P101A Orac Decor jest bardzo proste i nie wymaga wsparcia ze strony profesjonalistów. P101A Orac Decor to gotowy produkt, z którym każdy poradzi sobie samodzielnie. Istotne jest to, aby do klejenia używać specjalnie stworzonych do tego celu produktów, jakim jest klej Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń Orac Decor FX400. Dzięki temu montaż będzie przebiegał szybko i sprawnie, a sam narożnik P101A Orac Decor zostanie umocowany na długo i nie będzie odklejał się, przesuwał ani odpadał nawet po latach.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.