• Obniżka

KLEJ ORAC DECOR FDP500 310 ml

34,94 zł 32,50 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.50 zł

Opis produktu

Wysokiej jakości i trwałości klej montażowy Orac Decor FDP500 o pojemności 310 ml, charakteryzuje się powolnym schnięciem, ale długotrwałym połączeniem. Wykorzystuje się go do uszczelniania pomiędzy dowolną listwą Orac Decor a ścianą i/lub sufitem. Przeznaczony jest do montażu sztukaterii na porowatych powierzchniach. Pojemność kleju FDP500 Orac Decor starcza na ok. 8-9 metrów klejenia listew.

Uwaga! W okresie zimowym przy ujemnych temperaturach Klej FDP500 jest wysyłany na odpowiedzialność klienta.

Klej nieodporny na mróz.

Informacje o produkcie

Kleje Orac Decor - FDP500, FDP700 i FX400

Jeżeli szukasz profesjonalnego kleju do montażu FDP500 Orac Decor, to dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości kleje montażowe Orac Decor FDP500, FDP700 i FX400 dedykowane do montażu sztukaterii.

Rearanżacja mieszkania z Orac Decor

Kleje do montażu sztukaterii Orac Decor to odpowiedni wybór dla osób, które chciałyby zmienić wystrój mieszkania lub dokonać delikatnego przearanżowania wnętrza. Na naszej stronie znajdziesz bogatą ofertę sztukaterii dekoracyjnej Orac Decor, dzięki której domowe wnętrza zyskają nową jakość i staną się atrakcyjne pod względem wizualnym. Kleje montażowe FDP mogą być wykorzystane podczas instalacji m.in. takich dodatków jak: pilastry, listwy oraz narożniki. Takie małe detale w zupełności wystarczą, aby nadać pomieszczeniu unikalnego charakteru i sprawić, że zalśni nowym blaskiem. Dekoracyjne listwy mogą prezentować się bardzo ekskluzywnie we wnętrzach inspirowanych stylem vintage oraz pomieszczeniach wykończonych w stylu klasycznym. Listwy oraz pilastry są bardzo uniwersalnymi dekoracjami, dlatego mogą być stosowane zarówno we wnętrzach nowoczesnych, zaaranżowanych w duchu minimalizmu, jak i awangardowych.

Jak zainstalować sztukaterię Orac Decor?

Wszystkie produkty Orac Decor są bardzo łatwe i szybkie do montażu. Co ciekawe, instalacja jest na tyle intuicyjna, że można wykonać ją samodzielnie. Pierwszym krokiem jest przygotowanie powierzchni do przymocowania elementów zdobniczych Orac Decor. Odpowiednio przygotowany grunt sprawi, że montaż będzie błyskawiczny i niezwykle komfortowy. Najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie planu i logiczne rozmieszczenie wszystkich elementów dekoracyjnych. Wiedząc, w jakich miejscach mają pojawić się dekoracje sztukateryjne Orac Decor łatwiej będzie je przymocować. Taki plan pozwala również uniknąć sytuacji, w której pozostaną plamy po złym nałożeniu kleju. Następnie ważnym krokiem jest przygotowanie i oczyszczenie powierzchni, dzięki czemu uzyskasz najwyższy stopień przyczepności produktów i unikniesz wpadek. Wodoodporny klej do montażu FDP700, Orac Decor FDP500 i FX400 do łączeń to produkty, które najlepiej sprawdzą się do takich zadań.

Kleje do sztukaterii i listew od Orac Decor

Klej do montażu Orac Decor FDP500

Pracując z wykorzystaniem klejów do montażu Orac Decor Decofix prace remontowe staną się banalnie proste i przyjemne. W naszej ofercie znajdziesz niezwykle wydajny i efektywny klej Orac Decor FDP500, który stanowi podstawę do uszczelnienia i idealnego łączenia elementów dekoracyjnych Orac Decor. Klej FDP500 z linii Orac Decor to produkt o unikalnych właściwościach. Po pierwsze jest wolno schnący dzięki czemu można łatwo skorygować wszelkie błędy związane z nieprawidłowym albo krzywym montażem. Klej sprawdzi się idealnie do porowatych powierzchni i użytku wewnętrznego. Dzięki swoim specjalistycznym właściwościom zapewni solidne spojenie listew ze ścianą lub sufitem. Ślady po kleju mogą zostać usunięte przy pomocy wilgotnej gąbki.

Klej montażowy Orac Decor FDP700

Kolejnym typem kleju, który wykazuje zbliżone właściwości do kleju montażowego Orac Decor FDP500, ale jest przystosowany do ciężkich, ekstremalnych warunków jest FDP700. W przeciwieństwie do FDP 500 klej Orac Decor Decofix Hydro FDP700 jest spoiwem dedykowanym do pracy na zewnątrz. Może być nakładany na nieporowate powierzchnie oraz w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak łazienka. Trwałość kleju Decofix Hydro FDP700 do sztukaterii Orac Decor jest analogiczna do FDP500.

Klej do łączeń FX400 Orac Decor

Kolejny produkt, który jest bardzo przydatny w czasie montażu dekoracji i sztukaterii Orac Decor, to klej do łączeń FX400 Orac Decor Decofix. Klej Orac Decor FX400 jest dedykowany do spajania końcówek między listwami oraz wypełniania szczelin i ubytków. FX400 z linii Orac Decor może być stosowany wyłącznie do pomieszczeń o niskim stopniu wilgotności.

Wszystkie kleje do montażu Orac Decor posiadają certyfikaty jakości i cechują się niebywała trwałością. To idealny wybór dla osób preferujących wysoką jakość za stosunkowo niską cenę.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.