Listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe Orac Decor

Oświetlenie przysufitowe dodaje wnętrzu przytulnego klimatu, oryginalnego stylu i szyku. By całość prezentowała się idealnie, niezbędne jest wykończenie za pomocą produktu, takiego jak listwy oświetleniowe. Nowoczesne, dekoracyjne listwy Orac Decor to najlepszy wybór zarówno do pomieszczeń futurystycznych, jak i w klimacie klasycznym. Dlaczego warto postawić na listwy oświetleniowe Orac Decor?

Listwy oświetleniowe Orac Decor- zalety

Listwy zaprojektowane do wykończenia oświetlenia sufitowego pełnią zarówno funkcję ozdobną, jak i praktyczną. Przede wszystkim sprawiają, że wykończenie jest idealne w każdym calu. Orac Decor z pewnością zaspokoją oczekiwania estetyczne nawet najbardziej wymagających osób. Podświetlona listwa przyciąga wzrok i staje się centralnym punktem pomieszczenia. Ponadto takie rozwiązanie optycznie powiększa pokój. Za pomocą listwy oświetleniowej można także maskować drobne mankamenty przy suficie.

Jakie listwy oświetleniowe Orac Decor wybrać?

W ofercie znajdują się listwy oświetleniowe Orac Decor o zróżnicowanym wzornictwie. Dzięki temu z łatwością można wybrać opcję dopasowaną do konkretnego stylu pomieszczenia. Ponadto do wyboru klient ma listwy sztywne oraz modele Flex, czyli elastyczne. Listwy Flex nadają się do montażu przy łukach, kolumnach czy też półkolumnach. Dzięki takiemu wyborowi niezależnie od aranżacji wnętrza, można wszędzie zastosować oświetlenie przysufitowe wraz z pasującą listwą. W asortymencie posiadamy zarówno oświetleniowe listwy sufitowe, jak i modele do montażu przypodłogowego.

Listwy oświetleniowe Orac Decor- nie tylko biel

Do wykończenia oświetlenia przysufitowego można wybrać klasyczne białe listwy, ale także pomalować je na wybrany kolor. Wystarczy użyć farby, która nie zawiera rozpuszczalnika. Dzięki temu można barwę listwy dopasować idealnie do koloru ściany lub sufitu. Za pomocą kolorów można również stworzyć zestawienie kontrastujące, co szczególnie pięknie prezentuje się w stylistyce nowoczesnej i awangardowej.

Jak montować listwy oświetleniowe Orac Decor?

Montaż listew oświetleniowych Orac Decor jest szybki i bezproblemowy. Należy zastosować dedykowany klej tej samej marki i przykleić listwę do oczyszczonej oraz wysuszonej ściany gipsowej lub pomalowanej. Jeżeli listwa ma być przyklejona do ściany tapetowanej, w miejscu klejenia tapeta powinna być usunięta. O szczegóły montażu można zapytać dystrybutora listew oraz kleju Orac Decor. Jest to tym łatwiejsze, że listwa jest produktem bardzo lekkim. Montaż nie powinien więc nastręczyć trudności nawet osobie, która nie jest profesjonalistą i będzie wykonywała go po raz pierwszy.

Montaż listwy oświetleniowej Orac

Zapoznaj się również z innymi produktami z naszej oferty: