• Obniżka

ORAC DECOR C902 Listwa sufitowa

271,95 zł 252,91 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 252.91 zł

Opis produktu

Wysoka jakość wykonania najmniejszych detali połączona z uniwersalnością wzornictwa to główne zalety listwy oświetleniowej C902 Orac Decor. Produkt rewelacyjnie wkomponuje się nie tylko w klasyczne, ale również nowoczesne aranżacje, wprowadzając do nich elegancję i perfekcyjne wykończenie. Zastosowanie listwy oświetleniowej Orac Decor C902 z taśmą LED daje niezwykły efekt wizualny. Produkt jest niezwykle trwały, odporny na wilgoć oraz przygotowany do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  10.3
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10.3
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Orac Decor C902

Listwa sufitowa Orac Decor C902 wydaje się być znakomitą propozycją dla tych, którzy stawiają na połączenie ciekawego wzornictwa oraz estetycznego wykończenia. Jest to produkt wysokiej klasy, który nawet po wielu latach będzie prezentować się doskonale. Opisywana sztukateria świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy nadać wnętrzu ponadczasowej elegancji. Listwa sufitowa Orac Decor C902 wyróżnia się luksusowym charakterem, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Należy zaznaczyć, że została ona wykonana z bezpiecznego tworzywa, które wolne jest od wszelkich toksycznych związków. Nie trzeba więc obawiać się, że emitowania szkodliwych dla zdrowia substancji. Listwa sufitowa Orac Decor C902 może zostać zamocowana w dowolnym pomieszczeniu - nawet w pokoju dziecięcym. Wszystko zależy od posiadanej koncepcji oraz osobistych upodobań. Plusem jest fakt, że prezentowany model jest uniwersalny. Wkomponowanie go w dane otoczenie nie stanowi wyzwania.

Praktyczna listwa sufitowa Orac Decor C902

Listwa sufitowa Orac Decor C902 to produkt, który jest nie tylko dekoracyjny, ale również praktyczny. Dzięki niemu możemy ukryć szczelinę dylatacyjną, czy też rozmaite niedoskonałości, które pojawiły się na styku ścian oraz sufitu. Warto dodać, że łączenie wspomnianych powierzchni jest szczególnie narażone na powstawanie różnorodnych mankamentów. Nie każdy może pozwolić sobie na przeprowadzenie remontu, który generuje spore koszty. Listwa sufitowa Orac Decor C902 posada optymalną szerokość, dzięki czemu sukcesywnie zakryje niepożądane ubytki. Jest to tani sposób na to, aby odmienić wnętrze. Pięknie wykonana sztukateria przyciąga spojrzenia wszystkich wokół. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli niskim nakładem finansowym pragniemy dopracować aranżację mieszkania.

Listwa sufitowa o podwyższonej trwałości

Listwa sufitowa Orac Decor C902 cechuje się podwyższoną trwałością, co z pewnością zadowoli osoby rozsądnie inwestujące swoją gotówkę. Opisywany produkt może zostać umieszczony w niemal każdym pomieszczeniu. Doskonale sprawdza się w salonie, jadalni, sypialni, gabinecie, kuchni, a nawet łazience. Warto wspomnieć, że listwa sufitowa Orac Decor C902 nie jest podatna na negatywny wpływ zmiennych temperatur. Nie trzeba również obawiać się, że osłabią one łączenie pomiędzy sztukaterią, a sufitem. Kolejnym atutem jest fakt, że listwa sufitowa Orac Decor C902 nie pochłania wilgoci, a więc można uniknąć rozwoju pleśni, czy też grzybów. Nie bez znaczenia jest również odporność na uderzenia mechaniczne. Listwa sufitowa Orac Decor C902 nie pęka, ani nie deformuje się. Atutem jest również niska podatność na zarysowania. Wszystko to sprawia, że prezentowana sztukateria przez długi czas będzie prezentować się nienagannie.

Malowanie listwy Orac Decor C902

Listwa sufitowa Orac Decor C902 może zostać elastycznie przystosowana do osobistych upodobań. Wystarczy jedynie pomalować ją na dowolnie wybrany kolor. Jest ona biała, dzięki czemu pełne krycie uzyskamy nie tylko w przypadku ciemnych, ale również jasnych kolorów. Nie musimy dodatkowo wykańczać powierzchni. Listwa sufitowa Orac Decor C902 jest w pełni przystosowana do malowania. Przed przystąpieniem do tego zadania wystarczy jedynie oczyścić sztukaterią, tak aby nie posiadała ona nawet najmniejszych zabrudzeń. Należy pamiętać, że omawiany model może zostać pomalowany wyłącznie farbą, która nie posiada rozpuszczalników. Listwa sufitowa Orac Decor C902 mocowana jest na klej, co stanowi kolejną zaletę. Producent poleca klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń FX400.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor