Listwy sufitowe

Listwy sufitowe Orac Decor

Idealne wykończenie wnętrz i zwracanie uwagi na detale, takie jak listwy sufitowe pozwala uzyskać spójną i estetyczną przestrzeń. Choć, na pozór na małe elementy wystroju nie zawsze są zauważalne na pierwszy rzut oka, jednak przy całościowej aranżacji dodają one szyku każdemu wnętrzu i sprawiają, że zyskuje ono nienaganny wygląd.

Listwy dekoracyjne dostępne w naszym sklepie w estetyczny sposób harmonizują przestrzeń, dzięki czemu zyskuje ona klimat i niepowtarzalny urok. Niewątpliwą zaletą jest również fakt, że listwy maskują uszkodzenia, powstałe na styku ścian i sufitu, co wpływa na fakt podniesienia estetyki pomieszczenia.

Unikalne i ponadczasowe listwy sufitowe Orac Decor

Listwy sufitowe Orac Decor wyróżnia wysoka jakość wykonania i wytrzymałość. Są ponadto odporne na wilgoć, co pozwala na długoletnią i bezawaryjną eksploatację bez konieczności kosztownych wymian. Ponadto listwy są wygodne i łatwe w montażu, przez co tak chętnie wybiera je wielu dekoratorów wnętrz.

Listwy sufitowe Orac Decor

Listwy Orac Decor w ofercie naszego sklepu

Listwy sufitowe Orac Decor, dostępne w naszym sklepie to szeroka gama modeli, co pozwala na dopasowanie listew do wnętrz utrzymanych w różnorodnym stylu, od tradycyjnego po nowoczesny, pałacowy itp. W ofercie sklepu znajdują się zarówno klasyczne listwy sufitowe, jak i modele FLEX, czyli gięte listwy sufitowe przeznaczone do montażu przy łukach oraz zakrzywieniach ścian. To pozwala na dopasowanie listwy do własnych wymagań, jednocześnie ciesząc się wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną. Dzięki temu listwy stanowią idealny wybór dla każdego wnętrza i nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie taką, która spełnia jej oczekiwana.

Listwy sufitowe Orac Decor w dowolnym kolorze!

Dzięki możliwości malowania listew sufitowych możesz dopasować je do każdego wnętrza, niezależnie od kolorystyki, jaka jest w nim utrzymana. To możliwość tworzenia estetycznych przestrzeni w różnorodnym stylu.

Jeśli chodzi o zmianę kolorystyki listew sufitowych to polecamy malowanie z użyciem farb niezawierających rozpuszczalników, co daje możliwość wtopienia  listwy w ścianę. Tworzy to unikalną dekorację, dodającą klimatu każdemu wnętrzu i komponującą się z innymi elementami wystroju.

Szybki i sprawny montaż listew

Każda listwa sufitowa dostępna w ofercie naszego sklepu posiada wysoką jakość, co pozwala na szybki i samodzielny montaż, bez konieczności zatrudniania fachowca. Zaletą jest lekkość listew, co również znacząco ułatwia montaż oraz dostępność profesjonalnych akcesoriów, w tym klejów montażowych tej samej marki.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Zobacz także inne produkty w naszej ofercie, dzięki którym w wyjątkowy sposób wykończysz oraz udekorujesz każde wnętrze.