Listwy ścienne

Listwy ścienne Orac Decor

Elementem dekoracyjnym, który nada każdemu wnętrzu stylowy wygląd, są listwy ścienne Orac. Będą one doskonałym uzupełnieniem aranżacji, stając się jej niezwykle efektowną ozdobą.

Orac Decor – gwarancja wysokiej jakości

Do produkcji listew ściennych Orac Decor wykorzystuje się materiały, które posiadają wysoką jakość, dzięki czemu oferowane produkty spełnią oczekiwania każdego klienta. Listwy te cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia, dlatego zachowają one doskonały wygląd przez długi czas. Natomiast dzięki specjalnej powłoce, są one również odporne na wilgoć. Dzięki temu bez obaw można zamontować je w kuchni czy łazience.

Jakie listwy ścienne oferuje Orac Decor?

W ofercie Orac Decor znajdują się listwy ścienne, które z łatwością można dopasować do każdego pomieszczenia – gładkie oraz w ornamenty. Dzięki temu wybrać można produkty, które doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym czy też francuskim. W asortymencie naszego sklepu znajdują się klasyczne listwy ścienne, a także elastyczne listwy ścienne FLEX, które przeznaczone są do montażu przy łukach, kolumnach i półkolumnach.

Listwy ścienne Orac Decor

Przygotowanie ścian pod listwy ścienne

Przed przystąpieniem do montażu listew Orac Decor, należy odpowiednio przygotować powierzchnię. Zapewni to jak najlepszy efekt oraz wysoką trwałość. Jeśli ściany są pomalowane, najpierw należy je dokładnie oczyścić. Przy większych zabrudzeniach warto posłużyć się papierem ściernym. Po wysuszeniu i odtłuszczeniu ściany można przystąpić do montażu. Natomiast jeśli w pomieszczeniu znajdują się tapety, należy usunąć je z miejsc, w których przymocowana będzie listwa ścienna. Pomocny w tym będzie nożyk do tapet. Następne kroki są takie same, jak w przypadku ścian pomalowanych. Montując listwy ścienne Orac Decor na suchych ścianach gipsowych, powierzchnia nie wymaga specjalnego przygotowania.

Listwy ścienne, które można pomalować

Listwy ścienne Orac Decor nadają się do malowania, dzięki czemu w łatwy sposób można je dopasować do aranżacji wnętrza. Dzięki temu zyska ona spójny wygląd, a kolorowe listwy ścienne nadadzą jej niezwykle dekoracyjny efekt. W tym celu należy użyć farby bez rozpuszczalnika, która nie uszkodzi listew. Pomalowane listwy ścienne Orac Decor staną się wyjątkową ozdobą każdego wnętrza.

Jak montować listwy ścienne Orac Decor?

Montaż listew ściennych Orac Decor jest niezwykle prosty, a lekkość tych produktów w znacznym stopniu ułatwia pracę. Przydatne z pewnością będą akcesoria do montażu sztukaterii, takie jak na przykład klej Orac Decor, który zapewni mocne i trwałe przymocowanie listwy do ściany. Należy również wybrać specjalny klej do łączenia listew ściennych, a także odpowiedni produkt, jeśli listwy ścienne montowane są w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Sprawdź także inne artykuły w naszej ofercie, za pomocą których w wyjątkowy sposób udekorujesz i wykończysz każde wnętrze.