Listwy ścienne

Listwy ścienne Orac Decor

Elementem dekoracyjnym, który nada każdemu wnętrzu stylowy wygląd, są listwy ścienne Orac. Będą one doskonałym uzupełnieniem aranżacji, stając się jej niezwykle efektowną ozdobą.

Orac Decor – gwarancja wysokiej jakości

Do produkcji listew ściennych Orac Decor wykorzystuje się materiały, które posiadają wysoką jakość, dzięki czemu oferowane produkty spełnią oczekiwania każdego klienta. Listwy te cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia, dlatego zachowają one doskonały wygląd przez długi czas. Natomiast dzięki specjalnej powłoce, są one również odporne na wilgoć. Dzięki temu bez obaw można zamontować je w kuchni czy łazience.

Jakie listwy ścienne oferuje Orac Decor?

W ofercie Orac Decor znajdują się listwy ścienne, które z łatwością można dopasować do każdego pomieszczenia – gładkie oraz w ornamenty. Dzięki temu wybrać można produkty, które doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym czy też francuskim. W asortymencie naszego sklepu znajdują się klasyczne listwy ścienne, a także elastyczne listwy ścienne FLEX, które przeznaczone są do montażu przy nierównych ścianach, a nawet łukach.

Listwy ścienne Orac Decor

Przygotowanie ścian pod listwy ścienne

Przed przystąpieniem do montażu listew Orac Decor, należy odpowiednio przygotować powierzchnię. Zapewni to jak najlepszy efekt oraz wysoką trwałość. Jeśli ściany są pomalowane, najpierw należy je dokładnie oczyścić. Przy większych zabrudzeniach warto posłużyć się papierem ściernym. Po wysuszeniu i odtłuszczeniu ściany można przystąpić do montażu. Natomiast jeśli w pomieszczeniu znajdują się tapety, należy usunąć je z miejsc, w których przymocowana będzie listwa ścienna. Pomocny w tym będzie nożyk do tapet. Następne kroki są takie same, jak w przypadku ścian pomalowanych. Montując listwy ścienne Orac Decor na suchych ścianach gipsowych, powierzchnia nie wymaga specjalnego przygotowania.

Listwy ścienne, które można pomalować

Listwy ścienne Orac Decor nadają się do malowania, dzięki czemu w łatwy sposób można je dopasować do aranżacji wnętrza. Dzięki temu zyska ona spójny wygląd, a kolorowe listwy ścienne nadadzą jej niezwykle dekoracyjny efekt. W tym celu należy użyć farby bez rozpuszczalnika, która nie uszkodzi listew. Pomalowane listwy ścienne Orac Decor staną się wyjątkową ozdobą każdego wnętrza.

Jak montować listwy ścienne Orac Decor?

Montaż listew ściennych Orac Decor jest niezwykle prosty, a lekkość tych produktów w znacznym stopniu ułatwia pracę. Przydatne z pewnością będą akcesoria do montażu sztukaterii, takie jak na przykład klej Orac Decor, który zapewni mocne i trwałe przymocowanie listwy do ściany. Należy również wybrać specjalny klej do łączenia listew ściennych, a także odpowiedni produkt, jeśli listwy ścienne montowane są w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Sprawdź także inne artykuły w naszej ofercie, za pomocą których w wyjątkowy sposób udekorujesz i wykończysz każde wnętrze.

Zastosowanie ściennych listew dekoracyjnych

Czym są i jakie zastosowanie mają listwy ścienne? Mogą one służyć zarówno jako dekoracja wnętrza, jak i zamaskowanie kabli biegnących po ścianie. Wielu klientów łączy to w praktyczną całość. Z całą pewnością listwy te nadają ciekawego wyglądu w pokoju lub gabinecie. Listwy ozdobne sprawiają, że wnętrze zaczyna nabierać wyjątkowego wyglądu, przełamuje prostotę ściany i nadaje mu designu. Typowo wyglądające pomieszczenie zaczyna nabierać niezwykłego stylu i przełamuje monotonność. Jest to najczęściej wybierana opcja przez klientów i cieszy się rosnącą popularnością.

Nasze listwy ścienne Orac to oferta produktów wytrzymałych i jednocześnie atrakcyjnych względem ceny. Listwy dekoracyjne Orac Decor nadają blask wnętrzom i sprawiają miły dla oka obraz ścian. Swoją popularność zawdzięczają ogromnej praktyczności w przystępnej cenie. Już nie tylko prywatne mieszkania są zabudowane w takie listwy, ale również miejsca komercyjne, hotele, czy gabinety. Listwy ścienne Orac Decor to bardzo praktyczny rodzaj sztukaterii. Zawiera w sobie połączenie estetyki i funkcjonalności. Listwy dekoracyjne sprawiają, że zwykły i prosty wygląd wnętrza nabiera wyjątkowego designu. Klienci coraz częściej wybierają droższe wersje i przez to listwy ozdobne zmieniają strukturę ścian i przełamują monotonie wnętrza. Jeśli mamy dość sztampowych obrazów ścian, listwy ścienne będą dobrym wyborem i jednocześnie mogą zamaskować znajdujące się pomieszczeniu przewody lub kable, wprowadzając do wnętrza ład i porządek.