• Obniżka

ORAC DECOR P8060 Listwa ścienna

149,42 zł 138,96 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 138.96 zł

Opis produktu

Listwa ścienna ORAC DECOR P8060 to produkt, który doskonale wykończy i zaaranżuje Twoje pomieszczenia! Wykonana z wytrzymałego materiału, który jest odporny na uszkodzenia oraz wilgoć. Jest lekka i łatwa w montażu. Listwę można pomalować na dowolny kolor, używając farby bez rozpuszczalników. Umiejętnie zastosowana listwa ścienna ORAC DECOR P8060 pozwala ożywić pomieszczenie oraz przełamać monotonię płaszczyzn panującą w przestrzeni użytkowej. Łącząc ze sobą listwy różnego rodzaju, można tworzyć ciekawe i przykuwające oko kompozycje. Listwa P8060 dostępna również w wersji FLEX.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P8060 Orac Decor listwa ścienna

Dekoracyjne listwy ścienne są niezwykle eleganckimi akcentami, które coraz częściej bywają wykorzystywane we wnętrzach, a to głównie dzięki niepowtarzalnej przydatności. Listwa ścienna Orac Decor P8060, to model wchodzący w skład majestatycznej sztukaterii dekoracyjnej, wyróżniający się niezwykle wysoką jakością stworzenia a także delikatnością kształtu.

Ponadczasowa listwa ścienna P8060 Orac Decor będzie niebywałym akcentem, umożliwiającym tworzenie ekskluzywnych aranżacji na ścianach dowolnego pomieszczenia. Listwa Orac Decor P8060 jest wytworzona z niezwykłej jakości materiału odpornego na wodę, a także wszelkiego gatunku uderzenia. Zaletą ściennej listwy P8060 producenta Orac Decor jest także jej niewielka waga jak i subtelność.

Elegancka ścienna listwa P8060 Orac Decor

Przy zastosowaniu listwy ściennej P8060 Orac Decor, można w niebywale prosty a także szybki przepis na zmianę stylizacji wnętrza, stwarzając równocześnie oryginalne sztukaterie. Listwa jest ponadto uniwersalna, ponieważ można ją przemalować na dowolny kolor, używając farb niezawierających rozpuszczalników.

Najwyższa klasa ściennej listwy Orac Decor P8060

Dzięki zaawansowanej technologii, a także prawidłowo wybranych, wysokiej jakości materiałów, produkt charakteryzuje się starannym wykonaniem i właściwą trwałością. listwa ścienna P8060 Orac Decor jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że nie zaistnieją na niej odpryski. Dodatkowo jest również niezwykle trwała na wilgoć, dlatego może być wykorzystana też do dekoracji ścian w kuchni. Ścienną listwę Orac Decor P8060 można bez problemu umyć lekko wilgotną ściereczką, zachwycając się jej eleganckim wyglądem przez długi czas.

Bardzo istotną kwestią jest także fakt, że ścienna listwa Orac Decor P8060 jest gotowa do pomalowania. To funkcjonalne rozwiązanie, aby w pomieszczeniu wyeksponować nieco elegancji oraz wyjątkowego detalu. Listwa ścienna P8060 Orac Decor, z racji tego, że należy do ekskluzywnej jakości sztukaterii ozdobnej, jest wyjątkowa, jak i szybka do wkomponowania do stylizacji praktycznie każdego pomieszczenia.

Orac Decor P8060 ścienna listwa – łatwy montaż

Dekoracyjna listwa ścienna P8060 Orac Decor została wykonana w bardzo staranny sposób, z uwzględnieniem najdrobniejszych detali. Ponadto do jej stworzenia użyto najlepsze tworzywa, by produkt był solidny. To wszystko przyczynia się do tego, iż listwa ścienna P8060 Orac Decor jest niezwykle odporna na uszkodzenia, jednak nie jest ciężka, ani trudna w zamocowaniu.

Ścienną listwę Orac Decor P8060 pozwala na niezwykle proste i prędkie zamocowanie na ścianie wybranego wnętrza. W celu listwy ściennej P8060 Orac Decor fenomenalnie sprawdzi się FX400 Orac Decor do łączeń listew, a także klej FDP500.

Pomocne doradztwo w zakupie ozdobnej listwy P8060

Dobór właściwej sztukaterii, która idealnie sprawdzi się w danym pomieszczeniu zazwyczaj, powoduje problemy. W tym przypadku warto skorzystać z rad naszej zawodowej obsługi. Z wielką chęcią udzielimy wszelkich informacji dotyczących montażu listwy ściennej Orac Decor P8060, a także specyfikację pozostałych oferowanych modeli.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor