Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe Orac Decor

Listwy przypodłogowe Orac Decor to produkty o podwyższonej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zostały one wykonane z solidnych oraz wytrzymałych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy i standardy. To najlepsza propozycja dla tych, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. Wszystkie listwy przypodłogowe Orac Decor posiadają starannie wykończoną powierzchnię, która prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie pod względem wizualnym.

Wyjątkowo wytrzymałe listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe Orac Decor cechują się wysoką odpornością na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Są one kompleksowo zabezpieczone przed wilgocią, czy też uszkodzeniami mechanicznymi. Nie są podatne na deformacje, dzięki czemu przez długi czas utrzymują swoją pierwotną formę. Nie wymagają specjalnej konserwacji. Ich czyszczenie trwa zaledwie kilka minut. Wszelkie zabrudzenia można wyeliminować w błyskawicznym tempie. Listwy przypodłogowe Orac Decor posiadają powłokę ochronną, która zmniejsza ryzyko przedwczesnego zniszczenia. Jest to inwestycja na lata.

Produkty Orac Decor o atrakcyjnym wzornictwie

Listwy przypodłogowe Orac wyróżniają się efektownym wzornictwem. Występują one w wielu różnych formach, co ułatwia znalezienie modelu odpowiedniego dla każdej aranżacji. Są to produkty, które wyróżniają się prostotą oraz starannym wykonaniem. Listwy przypodłogowe Orac Decor idealnie sprawdzą się w nowoczesnych oraz klasycznych wnętrzach. Dają one wiele możliwości aranżacyjnych, więc wszystko zależy od osobistych upodobań. Plusem jest fakt, że są one nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne. Urozmaicą wystrój każdego wnętrza.

Listwy przypodłogowe Orac Decor

Szeroki wybór listew przypodłogowych Orac Decor

Listwy przypodłogowe Orac Decor występują nie tylko w tradycyjnej formie. W ofercie nie brakuje produktów FLEX. Listwy przypodłogowe elastyczne przystosowane do montażu przy łukach i zakrzywieniach ścian. Ułatwia to stworzenie spójnej, a zarazem niesztampowej kompozycji niezależnie od występowania zaokrągleń i krzywizn ścian. W ofercie znajdują się również listwy przypodłogowe gotowego do montażu, w tym białe listwy przypodłogowe, jak i malowane listwy na jeden z kolorów RAL. Warto również zwrócić uwagę na produkty przeznaczone do malowania. Ich wkomponowanie w otoczenie nie będzie stanowić żadnego wyzwania.

Listwy przypodłogowe w korzystnych cenach

Listwy przypodłogowe Orac Decor dostępne są w niezwykle korzystnych cenach. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy nie posiadają zbyt dużego budżetu. Za pomocą opisywanych produktów można sprawnie i tanio odświeżyć wnętrze. Listwy przypodłogowe zakrywają wszelkie nierówności i niedoskonałości powierzchni.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Obejrzyj film instruktażowy dotyczący instalacji listew przypodłogowych Orac, a następnie zamów kleje do listew i sztukaterii w naszym sklepie.

Zapoznaj się również z innymi produktami z naszej oferty, dzięki którym w perfekcyjny sposób wykończysz oraz ozdobisz każde wnętrze.