• Obniżka

ORAC DECOR SX173 Listwa przypodłogowa

101,22 zł 94,13 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Orac SX173 to listwa przypodłogowa o prostej formie, dzięki której wnętrze zyskuje efekt perfekcyjnego wykończenia. Listwa uwydatni podłogę, ukrywając okablowanie i znajdujące się na styku ścian i podłogi mankamenty. Produkt jest trwały i odporny na uderzenia, a także wilgoć. Możliwość pomalowania pozwala dopasować listwy Orac Decor SX173 do każdego wnętrza, ponadto lekkość i łatwość w montażu za pomocą klejów Orac umożliwia szybką zmianę aranżacji.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa SX173 Orac Decor

W poszukiwaniu efektownego sposobu na wykończenie stylizacji wnętrza, warto uwzględnić zastosowanie klasycznych przypodłogowych listew Orac Decor np. SX173. Są to dekoracje sztukateryjne, które nadadzą eleganckiego wymiaru więcej niż jednej aranżacji.

Elegancka listwa Orac Decor SX173

Listwy przypodłogowe staną się elegancką ozdobą, która umożliwi ukrycie szczeliny dylatacyjnej oraz widocznych na styku podłogi oraz ścian nierówności. Dodatkowo listwy przypodłogowe Orac Decor, między innymi model SX173 Orac Decor, niezwykle łatwo połączą w spójną całość aranżacje w różnych lokalach. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX173 to bowiem doskonały pomysł na wykończenie praktycznie każdej stylizacji pomieszczenia. Ten model wyróżnia się linią oraz wzornictwem na tle pozostałych modeli marki Orac Decor.

Listwa przypodłogowa SX173 Orac i jej wytrzymałość

Detal wykończeniowy, którym jest listwa przypodłogowa Orac Decor SX173, łączy rewelacyjne wykonanie oraz nowoczesne zdobienie w stylu klasycznych sztukaterii. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX173 daje ogrom możliwości zastosowania, za sprawą najwyższej klasy materiałów użytych w czasie produkcji. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX173 jest to niezwykła sztukateria dekoracyjna, która przyczyni się do tego, że wnętrze będzie ekskluzywniejsze, łącząc wszystkie elementy stylizacji pomieszczenia. Prócz zdumiewająco ekskluzywnego wyglądu, listwa przypodłogowa Orac Decor SX173 da możliwość rewelacyjnego wykończenia styku podłogi i ścian, ukrywając wszelkie widoczne tam ubytki. Za sprawą swoich proporcji ukryje zakończenia tapet, jak i również nierówności w malowaniu.

Orac Decor SX173 przygotowana do malowania

Patrząc na pozytywne aspekty modelu, w postaci efektownej listwy przypodłogowej Orac Decor SX173 należy napomknąć o łatwości idealnego dopasowania detalu sztukateryjnego w wybraną kolorystykę ściany lub podłogi. Listwa przypodłogowa Orac SX173 została przygotowana do samodzielnego pomalowania farbami, które nie zawierają rozpuszczalników. Do pomalowania elementu dekoracyjnego pod postacią listwy przypodłogowej Orac Decor SX173 można zastosować między innymi farby akrylowe, silikonowe bądź lateksowe.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor SX173

Uwzględniając walory listew przypodłogowych Orac Decor SX173, powinno się wspomnieć o łatwości i szybkości instalacji tego detalu dekoracyjnego, w szczególności w przypadku używania rekomendowanych akcesoriów montażowych marki Orac. Na skutek lekkości produktu, wytrzymałości klejów oraz dodatkowo należytemu przygotowaniu powierzchni, na której będzie przymocowana listwa przypodłogowe SX173 Orac Decor, można mieć pewność nadzwyczaj mocnego połączenia. Aby odpowiednio przykleić produkt należy wykorzystać klej montażowy FDP500 i FX200 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli mają Państwo problemy związane z montażem listwy przypodłogowej SX173 Orac Decor, to zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

Chętnie pomożemy w wyborze!

Serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego w przypadku pojawienia się pytań dotyczących listwy przypodłogowej Orac Decor SX173, jak i również pozostałych produktów dostępnych w asortymencie naszego sklepu ze sztukaterią. Bardzo wysokiej jakości pomoc, bogata wiedza, zdobywane przez lata doświadczenie oraz owocna współpraca z docenianymi projektantami i architektami stylizacji wnętrz zagwarantuje znalezienie idealnego detalu sztukateryjnego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor