• Obniżka

ORAC DECOR SX173 Listwa przypodłogowa

76,44 zł 71,09 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 71.09 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX173 to listwa wykończeniowa, która w prosty i oryginalny sposób pozwoli Ci wyeksponować podłogę w pomieszczeniu, maskując jednocześnie szczeliny dylatacyjne oraz niedoskonałości na styku ściany i podłogi.

Orac SX173 to listwa przypodłogowa o prostej formie, dzięki której wnętrze zyskuje efekt perfekcyjnego wykończenia. Listwa uwydatni podłogę, ukrywając okablowanie i znajdujące się na styku ścian i podłogi mankamenty. Produkt jest trwały i odporny na uderzenia, a także wilgoć. Lekkość i łatwość w montażu za pomocą klejów Orac Decor umożliwia szybką zmianę aranżacji, a ponadto możliwość pomalowania pozwala dopasować listwy Orac Decor SX173 do każdego wnętrza.

Uwaga! Listwa dostępna od 8.07.2024r.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa SX173 Orac Decor

Listwy przypodłogowe to elegancka ozdoba, która umożliwi ukrycie szczeliny dylatacyjnej oraz widocznych wad na styku podłogi jak nierówności ścian. Dodatkowo listwy przypodłogowe Orac Decor, między innymi model SX173, niezwykle łatwo połączą w spójną całość aranżacje w różnych pomieszczeniach. Listwa wykończeniowa przypodłogowa Orac Decor SX173 to bowiem doskonały pomysł na wykończenie praktycznie każdej stylizacji, nasz produkt wyróżnia się linią oraz wzornictwem.

Listwa przypodłogowa SX173 Orac i jej wytrzymałość.

Detal wykończeniowy, którym jest listwa przypodłogowa Orac Decor SX173, łączy rewelacyjne wykonanie oraz nowoczesne zdobienie w stylu klasycznych sztukaterii. Listwa przypodłogowa SX173 daje ogrom możliwości zastosowania, za sprawą najwyższej klasy materiałów użytych w czasie produkcji. Listwa wykończeniowa Orac Decor SX173 jest to niezwykła sztukateria dekoracyjna, która przyczyni się do tego, że wnętrze będzie ekskluzywniejsze, łącząc wszystkie elementy stylizacji pomieszczenia.

Prócz zdumiewająco ekskluzywnego wyglądu, ozdobna przypodłogowa Orac Decor SX173 da możliwość rewelacyjnego wykończenia styku podłogi i ścian, ukrywając wszelkie widoczne tam ubytki. Za sprawą swoich proporcji ukryje zakończenia tapet, jak i również nierówności w malowaniu. Niezwykła ozdoba wykończeniowa, jaką jest listwa przypodłogowa SX173, doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu, harmonizując aranżację pomieszczenia. Niebanalny wygląd oraz i klasyczny charakter Orac Decor SX173 nadają uniwersalności temu produktowi, czyniąc z niego niepowtarzalny i funkcjonalny element sztukateryjny.

Montaż listwy podłogowej Orac Decor SX173.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów w produkcji naszych listew przypodłogowych sprawia, że listwa Orac Decor SX173 jest produktem trwałym i solidnym. Odporność na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne pozwalają domownikom i gościom cieszyć się widokiem estetycznej listwy przez wiele długich lat. Orac Decor SX173 jest listwą wykończeniową, której niestraszne są uderzenia oraz częste czyszczenie. Wszystkie cechy i właściwości listwy Orac Decor SX173 powodują, że będzie ona stanowić niezwykły element ozdobny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących wysokiej jakości produktów podczas urządzania własnego wnętrza.

Uwzględniając walory listew przypodłogowych Orac Decor SX173, powinno się wspomnieć o łatwości i szybkości instalacji tego detalu dekoracyjnego, w szczególności w przypadku używania rekomendowanych akcesoriów montażowych marki Orac. Na skutek lekkości produktu, wytrzymałości klejów oraz dodatkowo należytemu przygotowaniu powierzchni, na której będzie przymocowana listwa przypodłogowe SX173 Orac Decor, można mieć pewność nadzwyczaj mocnego połączenia. Aby odpowiednio przykleić produkt, warto wykorzystać klej montażowy FDP500 i FX400 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli mają Państwo problemy związane z montażem listwy przypodłogowej SX173, to zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

Orac Decor SX173 to możliwości barwne.

Patrząc na pozytywne aspekty modelu, w postaci efektownej listwy przypodłogowej Orac Decor SX173 należy napomknąć o łatwości idealnego dopasowania detalu sztukateryjnego w wybraną kolorystykę ściany lub podłogi. Listwa przypodłogowa Orac SX173 została przygotowana do samodzielnego pomalowania farbami, które nie zawierają rozpuszczalników. Do pomalowania elementu dekoracyjnego pod postacią listwy przypodłogowej Orac Decor SX173 można zastosować między innymi farby akrylowe, silikonowe bądź lateksowe.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX173 perfekcyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi w pełni wykańczając aranżację. Listwa wykończeniowa  SX173 świetnie podkreśli charakter Twojego pomieszczenia, nadając mu oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju stylu, dzięki możliwości pomalowania może stanowić kolorystyczny akcent nakreślający stylizację aranżacji - to właśnie lubią twórcy kompozycji: zabawa barwą, kolorem oraz odcieniami!

Chętnie pomożemy w wyborze!

Jeśli masz wątpliwości, czy Orac Decor SX173 jest właśnie dla Ciebie, chętnie poradzimy! Doświadczeni specjaliści naszej firmy znają odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zakupu, montażu oraz malowania listew. Serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego w przypadku pojawienia się pytań dotyczących listwy przypodłogowej Orac Decor SX173, jak i również pozostałych produktów dostępnych w asortymencie naszego sklepu ze sztukaterią. Zdobywane przez lata doświadczenie oraz owocna współpraca z docenianymi  i architektami stylizacji wnętrz zagwarantuje znalezienie dla Państwa idealnego detalu sztukateryjnego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor