Kleje i akcesoria

Kleje i akcesoria montażowe Orac Decor

Kleje i akcesoria montażowe przeznaczone do mocowania sztukaterii oraz listew Orac Decor to duży wybór produktów, dzięki którym praca jest łatwa, a uzyskiwany efekt więcej niż zadowalający. W kategorii znaleźć można między innymi takie produkty jak klej do sztukaterii Orac Decor, klej do listew i inne. Dzięki produktom, jakie można znaleźć w naszym sklepie, możliwy jest profesjonalny, samodzielny montaż listew i sztukaterii.

Klej do sztukaterii Orac Decor

Klej do sztukaterii przeznaczony do produktów Orac Decor. Klej jest bardzo uniwersalny – nadaje się zarówno do stosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Dlatego właśnie proponowany klej do sztukaterii może być użyty zarówno do montażu sztukaterii typowo wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Klej do sztukaterii charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne jak wilgoć, wysokie i niskie temperatury. Z tych samych względów klej do sztukaterii Orac Decor doskonale sprawdza się w łazienkach i innych miejscach, gdzie występuje duża wilgotność. Klej do sztukaterii, dzięki swoim unikatowym właściwościom może być stosowany zarówno na powierzchniach gładkich, jak i porowatych.

Klej do listew Orac Decor

Klej do listew, który został stworzony z myślą o produktach Decorfix Orac Decor to doskonały preparat, który pozwoli na łatwe, szybki, a zarazem profesjonalne mocowanie listew Decorfix. Podobnie jak klej do sztukaterii, klej do listew charakteryzuje się po zeschnięciu bardzo wysoką trwałością, dzięki czemu może być stosowany do każdego rodzaju listew Orac Decor. Oferowany na stronie klej do listew przeznaczony jest przede wszystkim do stosowania we wnętrzach. Najlepiej sprawdza się na porowatych powierzchniach. Klej do listew dostępny na naszej stronie charakteryzuje się powolnym schnięciem, dzięki czemu możliwy jest montaż o wysokiej precyzji.

Klej do łączeń Orac Decor

Oferowany na stronie klej do listew Decorfix Orac Decor to doskonały sposób na perfekcyjne łączenie listew. Klej służy do łączenia końców listew, jest bardzo łatwy w użyciu. Zapewnia całkowicie trwałe połączenie. Klej przeznaczony jest do wnętrz i stosowany do łączenia listew, do których przyklejenia użyty został klej do listew Orac Decor.

Akcesoria montażowe Orac Decor

Wśród akcesoriów ułatwiających montaż listew i sztukaterii Decorfix jednym z najbardziej przydatnych jest przymiar służący do precyzyjnego cięcia elementów. Dzięki niemu możliwe jest ich łączenie, przy którym nie pozostają żadne widoczne ślady. Przymiar do cięcia sztukaterii wykonany jest z wysokiej jakości, trwałego drewna.

Kleje montażowe Orac Decor