Kleje i akcesoria

Kleje i akcesoria montażowe Orac Decor

Kleje i akcesoria montażowe przeznaczone do mocowania sztukaterii oraz listew Orac Decor to duży wybór produktów, dzięki którym praca jest łatwa, a uzyskiwany efekt więcej niż zadowalający. W kategorii znaleźć można między innymi takie produkty jak klej do sztukaterii Orac Decor, klej do listew i inne. Dzięki produktom, jakie można znaleźć w naszym sklepie, możliwy jest profesjonalny, samodzielny montaż listew i sztukaterii.

Klej do sztukaterii Orac Decor

Klej do sztukaterii przeznaczony do produktów Orac Decor jest bardzo uniwersalny – nadaje się zarówno do stosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Dlatego właśnie proponowany klej do sztukaterii może być użyty zarówno do montażu sztukaterii typowo wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Klej do sztukaterii charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne jak wilgoć, wysokie i niskie temperatury. Z tych samych względów klej do sztukaterii Orac Decor doskonale sprawdza się w łazienkach i innych miejscach, gdzie występuje duża wilgotność. Klej do sztukaterii, dzięki swoim unikatowym właściwościom może być stosowany zarówno na powierzchniach gładkich, jak i porowatych.

Klej do listew Orac Decor

Klej do listew został stworzony z myślą o produktach Orac Decor. Pozwoli on na łatwe, szybkie, a zarazem profesjonalne mocowanie listew do podłoża. Podobnie jak klej do sztukaterii, klej do montażu listew charakteryzuje się po zeschnięciu bardzo wysoką trwałością, dzięki czemu może być stosowany do każdego rodzaju listew Orac Decor. Oferowany na stronie klej do listew przeznaczony jest przede wszystkim do stosowania we wnętrzach. Najlepiej sprawdza się na porowatych powierzchniach.

Klej do łączeń Orac Decor

Oferowany na stronie klej do łączeń FX200 Orac Decor to doskonały sposób na perfekcyjne łączenie listew. Klej służy do łączenia końców listew, jest bardzo łatwy w użyciu. Zapewnia całkowicie trwałe połączenie. Klej przeznaczony jest do wnętrz i stosowany do łączenia listew, do których przyklejenia użyty został klej do listew Orac Decor.

Akcesoria montażowe Orac Decor

W tej kategorii prócz klejów do listew i sztukaterii Orac Decor znajdują się wszelkie akcesoria niezbędne do montażu tego rodzaju dekoracji i elementów wykończeniowych. Wśród asortymentu można znaleźć takie produkty jak:

  • skrzynka uciosowa do listew Orac Decor
  • skrzynka uciosowa wysoka
  • przymiary do cięcia sztukaterii

Kleje montażowe Orac Decor

Przejrzyj naszą ofertę listew i sztukaterii Orac Decor, do których dedykowane są znajdujące się w tej kategorii kleje oraz akcesoria montażowe.