• Obniżka

ORAC DECOR SX182 Listwa przypodłogowa

44,56 zł 41,44 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX182 nadająca wnętrzu idealnego wykończenia jednocześnie podkreślając piękno każdej podłogi. Listwa wykończeniowa od Orac subtelnie zamaskuje szczelinę dylatacyjną oraz widoczne okablowanie. Dekoracyjna listwa SX182 odznacza się wysoką odpornością na wilgoć i uderzenia. Ponadto produkt jest bardzo łatwy w montażu za pomocą dostępnych w naszym sklepie klejów Orac, a także gotowy do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX182 Orac Decor listwa przypodłogowa

Produkt, którym jest przypodłogowa listwa SX182 stworzony jest w nowoczesnym stylu. Będzie on pasował do wielu rozmaitych aranżacji. Listwa przypodłogowa SX182 jest stworzona z trwałych materiałów, wytrzymujących nawet bardzo ciężkie warunki eksploatacji. Dzięki niej w łatwy sposób można ukryć przewody elektryczne, szczelinę dylatacyjną, jak i również niedoskonałości, powstałe na styku ścian oraz podłogi. Prezentowana listwa przypodłogowa SX182 Orac Decor przyzna wnętrzu wyjątkowego stylu. Jest to prawdziwa możliwość dla tych, którzy pragną uwydatnić piękno parkietu, jak i również innych podłóg, doskonale dekorując całą aranżację wnętrza.

Wyjątkowa listwa przypodłogowa SX182 Orac Decor

Sztukateria wykończeniowa, którą jest SX182 wyróżnia się ponadprzeciętnymi parametrami, co zadowoli również wielbicieli perfekcyjnego wykończenia, oczekujących połączenia niezwykłej klasy z niską ceną. Przypodłogowa listwa SX182 jest odporna na przypadkowe uszkodzenia, a nawet oddziaływanie wilgoci. Listwa SX182 to model funkcjonalny, który powstał z myślą o wysoce wymagających klientów. Listwa przypodłogowa SX182 może więc zdobić niejedno pomieszczenie bez względu na jego zastosowanie.

Listwa SX182 o niebanalnym designie

Akcent ozdobny, którym jest przypodłogowa listwa Orac Decor SX182 zachwyca swoją uniwersalną linią, dlatego też model nie tworzy trudności kompozycyjnych. Opisywana listwa przypodłogowa SX182 Orac Decor może zostać umieszczona zarówno w stylizacjach klasycznych, jak i nowoczesnych. Zależy to jedynie od indywidualnych preferencji. Listwa SX182 to klasyczna forma, która szybko będzie zgodna z trendami dekoracyjnymi. Należy również napomknąć, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX182 nie wymaga specjalistycznej dbałości jest to bowiem produkt doskonały do każdego wnętrza.

Listwa wykończeniowa Orac Decor - szybki montaż

Listwa przypodłogowa pod postacią SX182 Orac Decor jest wyjątkowo łatwa w przymocowaniu. Warto także wspomnieć, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX182 montowana jest przy użyciu rekomendowanych klejów cechujących się wysoką wydajnością. Do zamontowania produktu przydatny jest klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń listew Orac Decor FX200. Za ich pomocą listwa przypodłogowa SX182 będzie dekorować każde wnętrze przez długi czas.

Listwa SX182 Orac Decor to fenomenalny wybór!

Listwa przypodłogowa SX182 to model pozwalający na wkomponowanie go w każdą aranżację, za pomocą kompleksowego przygotowania do malowania. Przypodłogową listwę SX182 wystarczy pokryć każdą farbą niezawierającą w składzie rozpuszczalników.

W przypadku zaistnienia problemów

W przypadku potrzebnej pomocy gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące Orac Decor SX182 bądź pozostałych modeli listew widniejących w asortymencie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor