• Obniżka

ORAC DECOR SX182 Listwa przypodłogowa

41,40 zł 38,50 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 38.50 zł

Opis produktu

Wąska listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX182 nadająca wnętrzu idealnego wykończenia jednocześnie podkreślając piękno każdej podłogi.

Wykończeniowa listwa przypodłogowa SX182 z najlepszej jakości materiałów, jej podstawową funkcją jest maskowanie niedoskonałości płaszczyzn, wystających kabli i przewodów elektrycznych oraz ukrycie nieestetycznych szczelin dylatacyjnych. Dekoracyjna listwa SX182 odznacza się wysoką odpornością na wilgoć i uderzenia. Ponadto produkt jest bardzo łatwy w montażu za pomocą dostępnych w naszym sklepie klejów Orac Decor, a także gotowy do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX182 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa SX182 stanowi idealne wykończenie pomieszczeń klasycznych i nowoczesnych. Funkcjonalność wąskiej SX182 pozwala nie tylko na zachowanie estetycznego wyglądu pomieszczenia, ale także na skuteczne ukrycie wszelkich niedoskonałości na styku ścian i podłogi. Produkt, którym jest przypodłogowa listwa SX182 stworzony, jest w nowoczesnym stylu. Będzie on pasował do wielu rozmaitych aranżacji. Listwa przypodłogowa SX182 jest stworzona z trwałych materiałów, wytrzymujących nawet bardzo ciężkie warunki eksploatacji. Dzięki niej w łatwy sposób można ukryć przewody elektryczne, szczelinę dylatacyjną, jak i również niedoskonałości, powstałe na styku ścian oraz podłogi. Prezentowana listwa przypodłogowa SX182 Orac Decor przyzna wnętrzu wyjątkowego stylu. Jest to prawdziwa możliwość dla tych, którzy pragną uwydatnić piękno parkietu, jak i również innych podłóg, doskonale dekorując całą aranżację wnętrza.

Wyjątkowa listwa przypodłogowa SX182 Orac Decor.

Ozdobna listwa przypodłogowa SX182 wykonana jest z solidnego i trwałego materiału, jest odporna na uszkodzenia i wilgoć. Sztukateria wykończeniowa, którą jest SX182, wyróżnia się ponadprzeciętnymi parametrami, co zadowoli również wielbicieli perfekcyjnego wykończenia, oczekujących połączenia niezwykłej klasy z niską ceną. Przypodłogowa listwa SX182 jest odporna na przypadkowe uszkodzenia, a nawet oddziaływanie wilgoci. Listwa SX182 to model funkcjonalny, który powstał z myślą o wysoce wymagających klientów. Listwa przypodłogowa SX182 może więc zdobić niejedno pomieszczenie bez względu na jego zastosowanie.

Listwa SX182 o niebanalnym designie.

Akcent ozdobny, którym jest przypodłogowa wąska listwa Orac Decor SX182, zachwyca swoją uniwersalną linią, dlatego też model nie tworzy trudności kompozycyjnych. Opisywana listwa przypodłogowa SX182 Orac Decor może zostać umieszczona zarówno w stylizacjach klasycznych, jak i nowoczesnych. Zależy to jedynie od indywidualnych preferencji. Listwa SX182 to klasyczna forma, która szybko będzie zgodna z trendami dekoracyjnymi. Należy również napomknąć, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX182 nie wymaga specjalistycznej dbałości, jest to bowiem produkt doskonały do każdego wnętrza. Jej lekkość sprzyja samodzielnemu montażowi, a specjalna powłoka umożliwia jej pomalowanie.

Listwa wykończeniowa Orac Decor - szybki montaż.

Listwa SX182 to listwa odporna na różnorodne uszkodzenia mechaniczne, dlatego nie są jej straszne przypadkowe uderzenia odkurzaczem lub mopem. Lekkość materiałów wykorzystanych przy produkcji SX182 pozwala na samodzielne zamontowanie listwy w wykańczanym pomieszczeniu. Listwa przypodłogowa pod postacią SX182 Orac Decor jest wyjątkowo łatwa w przymocowaniu. Warto także wspomnieć, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX182 montowana jest przy użyciu rekomendowanych klejów cechujących się wysoką wydajnością. Do zamontowania produktu przydatny jest klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń listew Orac Decor FX400. Za ich pomocą listwa przypodłogowa SX182 będzie dekorować każde wnętrze przez długi czas.

Listwa SX182 Orac Decor to fenomenalny wybór!

Listwy przypodłogowe SX182 to rodzaj listew, który oprócz funkcji estetycznej służy również ochronie ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi. Listwa przypodłogowa SX182 to model pozwalający na wkomponowanie go w każdą aranżację, za pomocą kompleksowego przygotowania do malowania. Przypodłogową listwę SX182 wystarczy pokryć każdą farbą niezawierającą w składzie rozpuszczalników.

W przypadku zaistnienia problemów.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz dobra znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie dotyczące specyfiki produktu, a także montażu listew wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. W przypadku potrzebnej pomocy gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące Orac Decor SX182 bądź pozostałych modeli listew widniejących w asortymencie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor