• Obniżka

ORAC DECOR SX187Flex Listwa przypodłogowa

218,63 zł 203,33 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 203.33 zł

Opis produktu

Nowoczesna SX187 FLEX Orac Decor to listwa przypodłogowa do montażu przy nierównościach ścian, nada wnętrzu świeżości.

Gięta listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX187F to klasyczny design w nowoczesnym wydaniu, przeznaczona jest do montażu przy łukach ścian i nie tylko, perfekcyjnie zakryje szczelinę dylatacyjną oraz okablowanie. Elastyczna listwa Orac SX187F jest odporna na uderzenia, a także wilgoć, dzięki wykorzystanym podczas produkcji świetnym materiałom. Ponadto produkt jest niezwykle łatwy w montażu z klejami Orac, oraz gotowy do pomalowania, listwa elastyczna SX187 FLEX to najwyższa jakość.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 Flex

Gięta listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX187F to klasyczny design w nowoczesnym wydaniu, przeznaczona jest do montażu przy łukach ścian i nie tylko, perfekcyjnie zakryje szczelinę dylatacyjną oraz okablowanie. Elastyczne przypodłogowe listwy SX187F są akcentami dekoracyjnymi, które spełniają nie tylko funkcję wizualną, ale również praktyczną, ukrywający szczelinę dylatacyjną, jak i również połączenia pomiędzy podłogą a ścianami. Marka - Orac Decor ma w swojej ofercie listwę SX187 Flex, która cechuje się pięknym wykonaniem, wysoką jakością i różnorodnością zastosowania. Produkt doskonale pasuje do aranżacji domów, gdzie zaokrąglenia ścian są detalem wystroju, ponadto listwa wykończeniowa SX187 Flex jest stworzona w ponadczasowy, wyrafinowany sposób, aby dopasowywała się do dowolnego pomieszczenia.

Producent Orac Decor stworzył niezwykły detal sztukateryjny, posiada ogrom walorów, przed zakupem odpowiedniej listwy, warto dowiedzieć się, jakie funkcje spełnia listwa przypodłogowa SX187 Flex oraz dlaczego zasługuje na uwagę. Listwa wykończeniowa SX187 Flex Orac Decor, to elastyczna listwa, która nada się idealnie do montażu przy łukach i innych nierównościach, stworzona jest tak, aby odpowiednio przylegała do ściany, dodatkowo wykańczając aranżację i zakrywając niedoskonałości. Należy wiedzieć, że listwa przypodłogowa SX187 Flex sprawdza się nie tylko do podniesienia walorów wystroju oraz dekoracji pomieszczenia gustownym akcentem sztukateryjnym, to przede wszystkim niespotykana wygoda w użytkowaniu. Wszystko za sprawą giętkiej formy, która dopasowuje się do niedoskonałości i łuków, ponadto produkt jest niezwykle łatwy w montażu z klejami Orac, oraz gotowy do pomalowania, listwa elastyczna SX187 FLEX to najwyższa jakość.

SX187 Flex prosty montaż

Dekoracyjna listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 Flex to produkt łatwy w montażu na każdym łączeniu podłogi i ścian, spowodowane jest to lekkością listwy. Do montażu trzeba użyć rekomendowane: kleje marki Orac. W przypadku listwy przypodłogowej SX187 Flex Orac Decor świetnie spisze się klej FDP500 oraz FX400 Orac Decor do łączeń listew. Gięta listwa SX187 F powoduje, że model doskonale dopasowuje się do praktycznie każdej zaokrąglonej ściany. Listwa wykończająca przypodłogowa SX187 Flex jest również trwałą inwestycją, posiadająca ogrom innych walorów, jakimi są na przykład trwałość oraz wodoodporność, w szybki sposób zmienisz swe wnętrze.

Gotowość do pokrycia farbą i własnej aranżacji kolorystycznej

Nowoczesna SX187 FLEX Orac Decor to listwa przypodłogowa do montażu przy nierównościach ścian nada wnętrzu świeżości. Elastyczna listwa Orac SX187F jest odporna na uderzenia, a także wilgoć, dzięki wykorzystanym podczas produkcji świetnym materiałom, kolejnym walorem jest gotowość listwy przypodłogowej do malowania farbą. Umożliwia to dopasowanie jej wyglądu do niejednego pomieszczenia, za sprawą dobrania odpowiedniego koloru farby możliwe jest w bardzo prosty sposób współgrać listwę wykończeniową SX187F w stylizację wybranego wnętrza bądź wyeksponować ją dzięki kontrastowi, który na pewno doda ekstrawaganckiego detalu stylizacji. Warto jednak zastosować farbę, niezawierającą w sobie rozpuszczalników.

Profesjonalne doradztwo

Wysoki poziom naszej obsługi gwarantuje Państwu wszelką pomoc w odnalezieniu spełniającego oczekiwania detalu wykończającego wnętrze, dlatego też zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail, a także telefon. Jeśli posiadają Państwo pytania związane z wyborem elastycznej listwy przypodłogowej Orac Decor SX187F oraz wszelkich produktów posiadanych w asortymencie naszego sklepu ze sztukaterią. Jesteśmy przekonani, że za sprawą zdobywanego przez lata doświadczenia czy też stałej współpracy ze znanymi architektami, oraz projektantami zaoferujemy listwy przypodłogowe oraz pozostałe elementy sztukateryjne spełniające stawiane przed naszym sklepem potrzeby, zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor