• Obniżka

ORAC DECOR SX187Flex Listwa przypodłogowa

218,32 zł 203,04 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Gięta listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX187Flex to klasyczny design w nowoczesnym wydaniu. Listwa przeznaczona jest to montażu przy łukach ścian i nie tylko. Perfekcyjnie zakryje szczelinę dylatacyjną oraz okablowanie. Elastyczna listwa Orac SX187F jest odporna na uderzenia, a także wilgoć, dzięki wykorzystanym podczas produkcji materiałom. Ponadto produkt jest niezwykle łatwy w montażu z klejami Orac.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 Flex

Elastyczne przypodłogowe listwy są akcentami dekoracyjnymi, które spełniają nie tylko funkcję wizualną, ale również praktyczną. Marka - Orac Decor ma w swojej ofercie listwę SX187 Flex, która cechuje się pięknym wykonaniem, wysoką jakością i różnorodnością zastosowania. Warto uzyskać trochę więcej informacji na temat owego innowacyjnego modelu do wykończenia pomieszczeń.

Listwa wykończeniowa SX187 Flex Orac Decor, to elastyczna listwa, która nada się idealnie do montażu przy łukach i innych nierównościach. Stworzona jest tak, aby odpowiednio przylegała do ściany, dodatkowo wykańczając aranżację i zakrywając niedoskonałości. Należy wiedzieć, że listwa przypodłogowa SX187 Flex sprawdza się nie tylko do podniesienia walorów wystroju oraz dekoracji pomieszczenia gustownym akcentem sztukateryjnym. Jest to model, ukrywający szczelinę dylatacyjną jak i również połączenia pomiędzy podłogą a ścianami.

Zalety przypodłogowej listwy SX187 Flex

Producent Orac Decor stworzyła niezwykłe detale sztukateryjne, które posiadają ogrom walorów. Przed zakupem odpowiedniej listwy, warto dowiedzieć się, jakie funkcje spełnia listwa przypodłogowa SX187 Flex oraz dlaczego zasługuje na uwagę.

Listwa SX187 Flex to przede wszystkim niespotykana wygoda w użytkowaniu. Wszystko za sprawą giętkiej formy, która dopasowuje się do niedoskonałości i łuków. Produkt doskonale pasuje do aranżacji domów, gdzie zaokrąglenia ścian są detalem wystroju. Ponadto, listwa wykończeniowa SX187 Flex jest stworzona w ponadczasowy, wyrafinowany sposób, aby dopasowywała się do dowolnego pomieszczenia.

Gięta listwa SX187 Flex powoduje, że model doskonale dopasowuje się do praktycznie każdej zaokrąglonej ściany. Listwa przypodłogowa SX187 Flex jest również inwestycją, posiadająca ogrom innych walorów, jakimi są na przykład trwałość oraz wodoodporność.

SX187 Flex a montaż produktu

Dekoracyjna listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 Flex to produkt łatwy w montażu na każdym łączeniu podłogi i ścian. Do montażu trzeba użyć rekomendowane kleje marki Orac. W przypadku listwy przypodłogowej SX187 Flex Orac Decor świetnie spisze się klej FDP500 oraz FX200 Orac Decor do łączeń listew.

Gotowość do pokrycia farbą

Ponadto walorem jest gotowość listwy przypodłogowej do malowania farbą. Umożliwia to dopasowanie jej wyglądu do niejednego pomieszczenia. Za sprawą dobrania odpowiedniego koloru farby możliwe jest w bardzo prosty sposób współgrać listwę wykończeniową SX187F w stylizację wybranego wnętrza bądź wyeksponować ją dzięki kontrastowi, który na pewno doda ekstrawaganckiego detalu stylizacji. Warto jednak zastosować farbę, niezawierającą w sobie rozpuszczalników.

Profesjonalne doradztwo

Nasz wysoki poziom obsługi gwarantuje Państwu wszelką pomoc w odnalezieniu spełniającego oczekiwania detalu sztukatorskiego. Dlatego też zachęcamy do kontaktu poprzez email, a także telefon. Jeśli posiadają Państwo wątpliwości związane z wyborem elastycznej listwy przypodłogowej Orac Decor SX187F oraz wszelkich produktów posiadanych w asortymencie naszego sklepu ze sztukaterią. Jesteśmy przekonani, że za sprawą zdobywanego przez lata doświadczenia czy też stałej współpracy ze znanymi architektami oraz projektantami zaoferujemy listwy przypodłogowe oraz pozostałe elementy sztukateryjne spełniające stawiane przed naszym sklepem potrzeby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor