• Obniżka

ORAC DECOR SX155Flex Listwa przypodłogowa

301,68 zł 280,56 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 280.56 zł

Opis produktu

SX155 Flex od Orac Decor to przypodłogowa listwa elastyczna do łuków, kolumn i półkolumn, listwa ukryje kable, przewody, zakończenia tapet, jak i również szczelinę dylatacyjną.

Elastyczna wykończeniowa listwa ORAC DECOR SX155 Flex będzie stanowić niezwykłą dekorację, uniwersalny design pasujące do każdej aranżacji wnętrza, uwydatni podłogę, a zarazem ochraniając ściany przed uszkodzeniem. Model FLEX służy do mocowania w przypadku krzywizny produkt gotowy do malowania, trwała, odporna na wilgoć.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10.8
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX155 FLEX Orac Decor gięta listwa przypodłogowa

Elastyczna przypodłogowa listwa FLEX SX155 Orac Decor dedykowana jest montażowi przy kolumnach, półkolumnach i łukach. Za sprawą klasycznego designu świetnie sprawdzi się w różnorodnych wnętrzach. Wymiary listwy przypodłogowej SX155 FLEX pozwalają na zamaskowanie szczeliny dylatacyjnej, jak i również mankamentów, jakie niejednokrotnie występują w miejscu styku podłogi oraz ścian. Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX155 FLEX jest niezwykle prosta w montażu, jak i również ma właściwe przygotowanie do pomalowania jej na wybraną kolorystykę. Elastyczna wykończeniowa listwa ORAC DECOR SX155 Flex będzie stanowić niezwykłą dekorację, uniwersalny kształt pasujący do każdej aranżacji pomieszczenia, uwydatni podłogę, a zarazem ochraniając ściany przed uszkodzeniem.

Listwa wykończająca SX155 FLEX Orac.

Listwy przypodłogowe SX155 Orac Decor w wersji FLEX charakteryzują się wysoką giętkością. Ich główną funkcją jest uchronienie ścian przed wszelkiego rodzaju uderzeniami. Co więcej, ze względu na prostotę wyginania bez problemu można dopasować te listwy do zaokrąglonych ścian, w postaci kolumn, łuków i półkolumn. Poza swoją funkcjonalnością przypodłogowa listwa SX155 FLEX będzie stanowić również element dekoracyjny we wnętrzu, w którym się znajdzie.

Najbardziej znaczącą funkcją listew przypodłogowych SX155 FLEX jest zamaskowanie szczelin dylatacyjnych, stanowiących nierozerwalny etap montażu paneli czy parkietu. Co więcej, doskonale spisują się w ukryciu niedoskonałości, powstających na styku ścian oraz podłogi. Wykorzystanie podczas produkcji listwy SX155 FLEX innowacyjnej technologii sprawia, że model pozostaje w idealnym stanie zarówno wizualnym, jak i jakościowym. Ze względu na swoje cechy charakterystyczne listwa Orac Decor SX155 FLEX nada eleganckiego wykończenia niejednej podłodze.

Przypodłogowa listwa SX155 FLEX Orac Decor charakteryzuje się giętkością, a także funkcjonalnością. Co więcej, świetnie się prezentuje, uwypuklając wyjątkowość każdego pomieszczenia. Produkt umożliwia stworzenie jednolitości w aranżacji, a wszystko to za sprawą swobody jej idealnego dopasowania do dowolnej ściany. Za sprawą tego, że listwa SX155 FLEX jest uniwersalna w swoim kształcie, z powodzeniem stanowić efektowny element wykończeniowy, zarówno tych tradycyjnych, jak i aranżowanych w nowoczesnym stylu.

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX155 Flex

Listwa przypodłogowa SX155 FLEX to produkt, który przyciągnie uwagę nawet wymagających miłośników sztukaterii. Model wyróżnia się niezwykłą jakością, precyzją szczegółów, jak i również trwałością. Gięta listwa przypodłogowa SX155 FLEX Orac Decor jest wysoce uodporniona na wilgoć i zarysowania, dzięki czemu można produkt przemywać, kiedy istnieje taka potrzeba. Ponadto listwa wykończeniowa SX155 FLEX Orac Decor jest przygotowana do pomalowania, dzięki czemu z łatwością można ją wkomponować z kolorystyką każdego pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa SX155 FLEX to elegancki i wyszukany element wykończeniowy, łatwy w montażu, pozwalający zamaskować odsłonięte kable i przewody, szczelinę dylatacyjną  oraz niedoskonałości na styku ściany i podłogi. Listwa przypodłogowa SX155 FLEX to produkt wytworzony z wysokiej jakości materiałów, a podczas jej produkcji zachowana jest perfekcyjność w każdym detalu. Dzięki czemu listwa SX155 FLEX rewelacyjnie prezentuje się w niejednym wnętrzu, odgrywając rolę niezwykłej ozdoby harmonizującej aranżację pomieszczenia na styku ściany i podłogi.

Gięta listwa SX155 FLEX i jej instalacja.

SX155 Flex od Orac Decor to przypodłogowa listwa elastyczna do łuków, kolumn i półkolumn, listwa ukryje kable, przewody, zakończenia tapet, jak i również szczelinę dylatacyjną. Przypodłogowa listwa SX155 FLEX to model prosty w zamontowaniu, dzięki użyciu lekkich tworzyw, z których została stworzona. Ponadto zastosowanie kleju montażowego Orac Decor FDP500, jak i również kleju do łączeń listew Orac Decor FX400 montaż zostanie jeszcze bardziej ułatwiony.

Dodatkowym atutem wykończeniowej listwy SX155 FLEX jest możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, dzięki czemu można w indywidualny sposób dopasować listwę do kolorystyki wnętrza, nadając mu wyrazistego akcentu lub wtapiając w kolor ściany. Do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

Łatwa instalacja wykończeniowej SX155 FLEX gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż listwę można przykleić do ściany samodzielnie, czyli bez pomocy często drogich w wynajęciu fachowców.

SX155 FLEX pomoc w wyborze listew dekoracyjnych.

Model FLEX służy do mocowania w przypadku krzywizny produkt gotowy do malowania, trwała, odporna na wilgoć. Nasza bardzo wysokiej jakości obsługa zagwarantuje Państwu wszelką pomoc w wyszukaniu spełniającego oczekiwania detalu sztukateryjnego, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego, jeżeli mają Państwo wątpliwości dotyczące listwy przypodłogowej Orac Decor, a także wszystkich produktów znajdujących się w asortymencie naszego sklepu internetowego. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz efektywnej współpracy z docenianymi architektami i projektantami wnętrz, będziemy w stanie zaproponować listwy przypodłogowe czy też pozostałe nadzwyczajne detale sztukateryjne spełniające wszelkie potrzeby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor