• Obniżka

ORAC DECOR SX180Flex Listwa przypodłogowa

525,87 zł 489,06 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 489.06 zł

Opis produktu

Gięta listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX180 Flex nadająca aranżacji niespotykanego wykończenia. Do zastosowania przy łukach ścian, kolumnach i półkolumnach. Model dzięki swojemu wzornictwu doskonale podkreśli każdą podłogę, zakrywając szczelinę dylatacyjną i okablowanie. Elastyczna listwa Orac SX180F stworzona została z wytrzymałych na uderzenia oraz wilgoć materiałów, co sprawia, że świetnie prezentuje się przez lata. Listwa jest łatwa w montażu i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  12
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX180 Flex

Gięte przypodłogowe listwy są detalami ozdobnymi, spełniającymi nie tylko funkcję estetyczną, ale także funkcjonalną. Producent - Orac Decor oferuje przypodłogową listwę SX180 Flex, która wyróżnia się wyjątkowym wykonaniem, wysoką jakością i różnorodnością zastosowania. Warto uzyskać więcej informacji na temat prezentowanego innowacyjnego modelu do wykończenia pomieszczeń.

Przypodłogowa listwa Orac Decor SX180 Flex, to giętka listwa, nadająca się fenomenalnie do montażu przy półkolumnach, zagięciach, łukach i innych nierównościach. Zaprojektowana jest w taki sposób, by doskonale przylegała do ściany, dodatkowo zdobiąc wystrój i maskując mankamenty. Należy wiedzieć, iż listwa przypodłogowa SX180 Flex Orac Decor nadaje się nie tylko do urozmaicenia wystroju i ozdoby wnętrza gustownym elementem sztukateryjnym. Jest to produkt, zakrywający szczelinę dylatacyjną a także łączenia pomiędzy ścianami a podłogą.

Parametry przypodłogowej listwy SX180 Flex

Producent Orac Decor stworzyła wyjątkowe detale sztukateryjne, posiadające ogrom walorów. Przed wyborem odpowiedniej listwy, należy uzyskać informacje, jakie role pełni listwa przypodłogowa SX180 Flex oraz dlaczego jest godna uwagi.

Listwa SX180 Flex to przede wszystkim wygoda w użytkowaniu. Wszystko za sprawą elastycznej formy, która dopasowuje się do niedoskonałości, łuków i półkolumn. Listwa ta rewelacyjnie pasuje do aranżacji domów, w których zaokrąglenia ścian są detalem wystroju. Ponadto, listwa wykończeniowa SX180 Flex jest stworzona w ponadczasowy, elegancki sposób, by komponowała się do dowolnego stylu.

Elastyczna forma SX180 Flex powoduje, że listwa idealnie przylega do każdej zaokrąglonej ściany. Listwa wykończeniowa SX180 Flex jest inwestycją, mającą ogrom pozostałych zalet, jakimi są chociażby wysoka trwałość i wodoodporność.

Orac SX180 Flex a montaż modelu

Wykończeniowa listwa przypodłogowa SX180 Flex Orac Decor to sztukateria łatwy w montażu na każdym łączeniu ścian oraz podłogi. Do montażu trzeba wykorzystać właściwe kleje montażowe producenta Orac Decor. W celu listwy przypodłogowej Orac Decor SX180 Flex rewelacyjnie sprawdzi się FX400 Orac Decor do łączeń listew, a także klej FDP500.

Przygotowanie do pokrycia farbami

Kolejnym atutem jest przygotowanie przypodłogowej listwy do pomalowania farbą. Pozwala to dopasowanie jej ostatecznego wyglądu do każdego pomieszczenia. Dzięki dobraniu odpowiedniego koloru farby możliwe jest w niezwykle łatwy sposób wtopić listwę przypodłogową SX180F w aranżację danego pomieszczenia lub podkreślić ją poprzez kontrast, który z pewnością doda wyszukanego detalu aranżacji. Trzeba jednak zastosować farbę, niezawierającą w sobie rozpuszczalników.

Profesjonalna pomoc

Oferowany bardzo wysoki poziom obsługi gwarantuje wszelką pomoc w znalezieniu spełniającego oczekiwania elementu sztukateryjnego. Zatem zapraszamy do kontaktu poprzez email, a także telefon. Jeśli mają Państwo wątpliwości związane z wyborem elastycznej przypodłogowej listwy SX180F Orac Decor oraz wszelkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu ze sztukaterią. Jesteśmy pewni, że za sprawą zdobywanego przez lata doświadczenia czy też efektywnej współpracy z docenianymi architektami oraz projektantami aranżacji przedstawimy Państwu listwy przypodłogowe i pozostałe sztukaterie spełniające wszystkie potrzeby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor