• Obniżka

ORAC DECOR SX162 Listwa przypodłogowa

37,66 zł 35,02 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX162 to listwa wykończeniowa, stanowiąca subtelny detal w każdym pomieszczeniu. Listwy ORAC SX162 nie tylko podkreślą styl wnętrza, ale również piękno podłogi. Dodatkowym atutem listwy jest możliwość ukrycia szczeliny dylatacyjnej i ewentualnych kabli. Listwa przypodłogowa Orac Decor jest gotowa do pomalowania i łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  4
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX162 Orac Decor listwa przypodłogowa

Chcesz szybko i tanio odmienić swoje mieszkanie? Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jest to model utrzymany w klasycznym stylu. Z łatwością wkomponujemy go w dowolnie wybraną aranżację, a więc wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 jest nie tylko efektowna, ale również trwała. Doskonale znosi uderzenia mechaniczne, wilgoć, czy też promieniowanie UV. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 może więc zostać zamontowana nie tylko w pomieszczeniach dziennych, ale również kuchni, czy też łazience. Jedynym ograniczeniem są nasze osobiste upodobania. Pewne jest to, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających.

Listwa przypodłogowa o luksusowym charakterze

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 sprawia wrażenie niezwykle ekskluzywnej. Za jej pomocą sprawimy, że aranżacja zyska klasy i elegancki. Warto dodać, że takie wzornictwo nigdy nie wychodzi z trendów wnętrzarskich. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 daje wiele możliwości aranżacyjnych. Pasuje ona zarówno do wnętrz klasycznych, jak i modernistycznych. Pierwotnie występuje ona w kolorze białym, dzięki czemu genialnie wpasowuje się w wielkomiejską stylistykę. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 może zostać zamontowana bezpośrednio po zakupie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadać jej dowolnie wybrany kolor. Wystarczy zastosować farbę bez dodatku rozpuszczalników. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 została wykonana z tworzyw sztucznych, które są wrażliwe na agresywne działanie wspomnianych związków. Z tego względu najlepiej zastosować farbę akrylową, czy też lateksową. Oczywiście wybór jest o wiele większy, a wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 posiada gładką powierzchnię o optymalnej przyczepności. Oznacza to, że nie musimy jej przygotowywać na nałożenie farby. Gwarantuje to znaczną oszczędność czasu.

Listwa Orac Decor SX162 o optymalnej szerokości

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 to produkt, który posiada optymalną szerokość. Sprawia to, że bez większych trudności zamaskujemy szczelinę dylatacyjną, czy też inne mankamenty powstałe na łączenie ścian i podłogi. Możemy mieć sto procent pewności, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 pozostanie przez długi czas w pożądanym położeniu. Nie musimy obawiać się, że będzie ona przesuwać się, czy też odpadać. Najważniejszy jest jednak prawidłowy montaż. Na szczęście nie jest on ani skomplikowany, ani czasochłonny. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 mocowana jest na klej. Z tego powodu obie powierzchnie klejone wymagają dokładnego oczyszczenia. Nie mogą być one tłuste, czy też mokre, gdyż zmniejsza to przyczepność. Producent rekomenduje nam klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń Orac Dexor FX200. Dzięki nim skutecznie wypełnimy wszelkie nierówności, a tym samym sprawimy, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 będzie mocno i stabilnie przylegać do wybranej powierzchni.

Listwa Orac Decor SX162 z możliwością przycinania

Wiadome jest, że układ każdego pomieszczenia jest inny. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 może zostać przycięta na dowolny wymiar, co zwiększa zakres swobody. Pamiętajmy jednak o tym, aby w pierwszej kolejności wykonać niezbędnych pomiarów. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 nie zmniejsza komfortu użytkowania wnętrza. Możemy bez obaw odkurzać oraz zmywać podłogę na mokro. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX162 jest na tyle wytrzymała, że czynniki otoczenia nie stanowią dla niej żadnego zagrożenia.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor