• Obniżka

ORAC SX173Flex gięta Listwa przypodłogowa

305,77 zł 284,36 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 284.36 zł

Opis produktu

SX173 Flex elastyczna listwa przypodłogowa, idealna do każdego wnętrza, przeznaczona jest do montażu przy łukach ściennych, półkolumnach oraz kolumnach.

Orac SX173 Flex to gięta listwa przypodłogowa o prostej formie z mocnym akcentem w postaci żłobienia, produkt pozwoli uzyskać perfekcyjne wykończenie klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji. Świetnie podkreśla podłogę, ukrywa okablowanie oraz mankamenty na styku ścian i podłogi np. szczelinę dylatacyjną, gięta listwa Orac Decor SX173F jest trwała i odporna na wilgoć. Listwa SX173F lekka i łatwa w montażu z klejami Orac, przygotowana do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14

Informacje o produkcie

SX173 FLEX Orac Decor gięta listwa przypodłogowa

Orac SX173 Flex to gięta listwa przypodłogowa o prostej formie z mocnym akcentem w postaci żłobienia, produkt pozwoli uzyskać perfekcyjne wykończenie klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji. Elastyczna listwa przypodłogowa SX173 FLEX Orac Decor dedykowana jest montażowi przy kolumnach, półkolumnach oraz łukach, za sprawą uniwersalnego designu świetnie sprawdzi się w różnorodnych pomieszczeniach. Wymiary listwy przypodłogowej SX173 FLEX pozwalają na ukrycie szczeliny dylatacyjnej, a także nierówności, jakie niejednokrotnie występują w miejscu łączenia się podłogi ze ścianą. Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor SX173 FLEX jest niezwykle intuicyjna w montażu, a także posiada odpowiednie przygotowanie do malowania jej farbami bez konieczności używania przy tym rozpuszczalników. Za sprawą zastosowanej podczas tworzenia listwy technologii SX173 FLEX utrzymuje niezmieniony stan zarówno wizualny, jak i jakościowy, co wpływa na zadowolenie klientów z jej użytkowania. Ze względu na swoje cechy charakterystyczne listwa SX173 FLEX nada wyjątkowości każdej podłodze, której uzupełnienie będzie tworzyć.

Listwa przypodłogowa SX173 FLEX Orac Decor

Listwy przypodłogowe SX173 w wersji FLEX charakteryzują się dużą elastycznością, ich głównym zadaniem jest zabezpieczanie ścian przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto, ze względu na łatwość wyginania bez problemu można dopasować je do ścian posiadających zaokrąglenia, takich jak półkolumny, kolumny czy łuki, poza funkcjami praktycznymi listwa przypodłogowa SX173 FLEX stanowi również element dekoracyjny dla wnętrza, w którym się znajdzie. Świetnie podkreśla podłogę, ukrywa okablowanie oraz mankamenty na styku ścian i podłogi np. szczelinę dylatacyjną, gięta listwa Orac Decor SX173F jest trwała i odporna na wilgoć.

Najważniejszą rolą listew przypodłogowych SX173 FLEX jest maskowanie szczelin dylatacyjnych, które stanowią nieodłączny element kładzenia paneli lub parkietu, świetnie sprawdzają się w maskowaniu mankamentów, które powstają na styku ścian oraz podłogi. Listwa przypodłogowa SX173 FLEX Orac Decor charakteryzuje się giętkością oraz funkcjonalnością, dobrze się prezentuje, dzięki czemu podkreśla wyjątkowość każdego wnętrza, w którym się znajduje. Pozwala na wprowadzenie harmonii w pomieszczeniu, a wszystko za sprawą możliwości jej idealnego dopasowania na styku ścian i podłogi, dzięki temu, że listwa SX173 FLEX świetnie prezentuje się w swym prostym wydaniu, z powodzeniem może być traktowana jako dodatek do różnorodnych wnętrz, zarówno tych klasycznych, jak i aranżowanych w nowoczesnym stylu.

Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor SX173 Flex

Listwa przypodłogowa SX173 FLEX to produkt, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom, listwy odznaczają się wysoką jakością, a wszystko za sprawą materiałów, z których zostały wykonane. Elastyczna listwa SX173 FLEX Orac Decor jest niezwykle odporna na wilgoć oraz uderzenia, dzięki czemu można ją przemywać tak często, jak jest to konieczne, ponadto nie ma konieczności nadmiernego uważania na to, aby nie zniszczyć listwy, ponieważ jest ona odporna na uderzenia, które niejednokrotnie zdarzają się podczas odkurzania czy właśnie mycia podłóg. Listwa SX173 FLEX jest przystosowana do malowania, dzięki czemu bez problemu można ją dopasować do wyglądu każdego wnętrza. Listwa SX173F lekka i łatwa w montażu z klejami Orac, przygotowana do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Elastyczna listwa SX173 FLEX i jej montaż

SX173 Flex elastyczna listwa przypodłogowa, idealna do każdego wnętrza, przeznaczona jest do montażu przy łukach ściennych, półkolumnach oraz kolumnach. Listwa przypodłogowa SX173 FLEX charakteryzuje się łatwością montażu, a wszystko za sprawą lekkich materiałów, z których została wyprodukowana. Przy użyciu kleju montażowego Orac Decor FDP500 z klejem do łączeń Orac Decor FX400 proces ten zostanie jeszcze bardziej uproszczony, dzięki czemu montowanie listwy nie sprawi trudności nawet laikowi. Po wyschnięciu kleju można samodzielnie malować.

SX173 FLEX i pomoc w wyborze listew

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnoście wyboru listew przypodłogowych SX173 FLEX, zachęcamy do kontaktu z nami, nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości w kwestiach związanych z listwami SX173 FLEX od producenta Orac Decor. Z wielką ochotą wspomożemy także Państwa w wyborze odpowiednich do Państwa wnętrz listew, a także w dobraniu dedykowanych im specyfików, które pozwolą na ich prawidłowe zamontowanie. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, którym chętnie się z Państwem podzielimy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor