• Obniżka

ORAC SX184Flex gięta Listwa przypodłogowa

345,72 zł 321,52 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 321.52 zł

Opis produktu

SX184 Flex Orac Decor listwa przypodłogowa elastyczna do wykończenia różnych pomieszczeń, odporna na wilgoć i uderzenia.

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX184F to gięta listwa, jest ona przeznaczona do montaży w przypadku krzywizn ścian jak łuki, gdzie perfekcyjnie wykańcza styk ścian i podłogi. Elastyczna listwa ORAC SX184F podkreśli podłogę, a także ochroni ściany przed uderzeniem, a jednocześnie maskując szczelinę dylatacyjną i okablowanie. Listwa ORAC SX184F jest lekka i łatwa w montażu, przygotowana do pomalowania, sprawdzi się w różnych aranżacjach.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  11
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX184 Flex

Listwa przypodłogowa SX184 Flex Orac Decor, to giętka listwa, która nada się świetnie do zamontowania na zagięciach, łukach oraz innych zaokrągleniach ścian. Gięte przypodłogowe listwy SX184 Flex są detalami ozdobnymi, spełniającymi nie tylko rolę wizualną, ale także praktyczną, chronią od uderzeń. Producent marki Orac Decor oferuje przypodłogową listwę SX184 Flex, która charakteryzuje się ponadczasowym wykonaniem, jakością, jak i możliwością zastosowania. Zaprojektowana została tak, by właściwie przylegała do ściany, jednocześnie wykańczając aranżację i maskując nierówności, warto wiedzieć, że listwa przypodłogowa SX184 Flex spisze się nie tylko do urozmaicenia wystroju oraz ozdoby wnętrza eleganckim detalem sztukateryjnym. Jest to model, ukrywający szczelinę dylatacyjną, jak i również łączenia między ścianami a podłogą, SX184 Flex Orac Decor listwa przypodłogowa elastyczna do wykończenia różnych pomieszczeń, odporna na wilgoć i uderzenia.

Wyjątkowość przypodłogowej listwy SX184 Flex

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX184F to gięta listwa, jest ona przeznaczona do montaży w przypadku krzywizn ścian jak łuki, gdzie perfekcyjnie wykańcza styk ścian i podłogi. Producent Orac Decor stworzyła niezwykłe detale sztukateryjne, które posiadają ogrom zalet, listwa przypodłogowa SX184 Flex zasługuje na Państwa uwagę. Listwa wykończeniowa SX184 Flex to sztukateria, mająca wiele walorów, jakimi są na przykład wytrzymałość oraz odporność na wilgoć zwiększa to jej zastosowanie, można ją myć.

Listwa SX184 Flex to głównie niespotykana wygoda użytkowania, wszystko za sprawą giętkiej formy, dopasowującej się do nierówności, w tym łuków. Produkt SX184F doskonale wkomponuje się do aranżacji domów jednorodzinnych, gdzie zaokrąglenia ścian są detalem wystroju, wszędzie doda harmonii. Ponadto, listwa wykończeniowa SX184 Flex jest wykonana w ponadczasowy, elegancki sposób, aby komponowała się do dowolnego wnętrza, stworzy oryginalny akcent. Gięta forma SX184 Flex sprawia, że model doskonale przylega do każdej ściany, można malować, wtopić w stylizację lub wyeksponować ją poprzez kontrast.

Orac SX184 Flex samodzielny montaż

Elastyczna listwa ORAC SX184F podkreśli podłogę, a także ochroni ściany przed uderzeniem, a jednocześnie maskując szczelinę dylatacyjną i okablowanie, jest lekka i łatwa w montażu, przygotowana do pomalowania, sprawdzi się w różnych aranżacjach. Wykończeniowa listwa przypodłogowa Orac Decor SX184 Flex jest niezwykle prosta w instalacji na łączeniu ścian oraz podłogi, do montażu należy użyć właściwe kleje montażowe marki Orac. W przypadku listwy przypodłogowej Orac Decor SX184 Flex fenomenalnie spisze się FX400 Orac Decor do łączeń listew, jak i również klej FDP500.

Ważnym walorem SX184 Flex jest gotowość przypodłogowej listwy do malowania farbą, umożliwia to wkomponowanie jej wyglądu do dowolnego wnętrza. Poprzez dobranie odpowiedniego koloru farby można w niezwykle prosty sposób wtopić listwę przypodłogową SX184F Orac Decor w kolorystykę dowolnego pomieszczenia lub podkreślić ją poprzez kontrast, który doda wyszukanego akcentu stylizacji. Warto jednakże wykorzystać farbę, niezawierającą w składzie substancji rozpuszczających.

Profesjonalne doradztwo

Oferowany niespotykany poziom obsługi gwarantuje wszelką pomoc w odszukaniu spełniającego oczekiwania detalu sztukatorskiego, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, jak i również mailowego. Jeśli posiadają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu elastycznej listwy przypodłogowej SX184F Orac Decor oraz pozostałych produktów posiadanych w ofercie naszego sklepu online. Jesteśmy przekonani, że za sprawą posiadanego doświadczenia, oraz wieloletniej współpracy z wieloma architektami oraz projektantami stylizacji wnętrz zaproponujemy listwy przypodłogowe, oraz pozostałe detale sztukateryjne spełniające Państwa oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor