• Obniżka

ORAC SX184Flex gięta Listwa przypodłogowa

345,09 zł 320,93 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX184F to gięta wersja listwy SX184. Jest ona przeznaczona do montaży w przypadku krzywizn ścian jak łuki, gdzie perfekcyjnie wykańcza styk ścian i podłogi. Elastyczna listwa ORAC SX184F podkreśli podłogę, a także ochroni ściany przed uderzeniem jednocześnie maskując szczelinę dylatacyjną i okablowanie. Listwa jest przygotowana do pomalowania, odporna na wilgoć, lekka i łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  11
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX184 Flex

Gięte przypodłogowe listwy są detalami ozdobnymi, spełniającymi nie tylko rolę wizualną, ale także praktyczną. Producent Orac Decor oferuje przypodłogową listwę SX184 Flex, która charakteryzuje się ponadczasowym wykonaniem, jakością jak i możliwością zastosowania. Dobrze uzyskać trochę więcej informacji na temat owego innowacyjnego modelu do wykończenia wnętrz.

Listwa przypodłogowa SX184 Flex Orac Decor, to giętka listwa, która nada się świetnie do zamontowania na zagięciach, łukach oraz innych zaokrągleniach ścian. Zaprojektowana została tak, by właściwie przylegała do ściany, jednocześnie wykańczając aranżację i maskując nierówności. Warto wiedzieć, że listwa przypodłogowa SX184 Flex spisze się nie tylko do urozmaicenia wystroju oraz ozdoby wnętrza eleganckim detalem sztukateryjnym. Jest to model, ukrywający szczelinę dylatacyjną jak i również łączenia między ścianami a podłogą.

Walory przypodłogowej listwy SX184 Flex

Producent Orac Decor stworzyła niezwykłe detale sztukateryjne, które posiadają ogrom zalet. Przed wyborem pierwszej lepszej listwy, warto dowiedzieć się, jakie role pełni listwa przypodłogowa SX184 Flex oraz dlaczego zasługuje na uwagę.

Listwa SX184 Flex to głównie niespotykana wygoda użytkowania. Wszystko za sprawą giętkiej formy, dopasowującej się do nierówności, w tym łuków. Produkt doskonale wkomponuje się do aranżacji domów jednorodzinnych, gdzie zaokrąglenia ścian są detalem wystroju. Ponadto, listwa wykończeniowa SX184 Flex jest wykonana w ponadczasowy, elegancki sposób, aby komponowała się do dowolnego wnętrza.

Gięta forma SX184 Flex sprawia, że model doskonale przylega do każdej ściany. Listwa wykończeniowa SX184 Flex jest także sztukaterią, mającą wiele pozostałych walorów, jakimi są na przykład wytrzymałość oraz wilgocioodporność.

Orac SX184 Flex a montaż modelu

Wykończeniowa listwa przypodłogowa Orac Decor SX184 Flex to sztukateria niezwykle prosty w instalacji na niejednym łączeniu ścian oraz podłogi. Do montażu należy użyć właściwe kleje montażowe marki Orac. W przypadku listwy przypodłogowej Orac Decor SX184 Flex fenomenalnie spisze się FX200 Orac Decor do łączeń listew, jak i również klej FDP500.

Przygotowanie do malowania

Dodatkowym walorem jest gotowość przypodłogowej listwy do malowania farbą. Umożliwia to wkomponowanie jej wyglądu do dowolnego wnętrza. Poprzez dobranie odpowiedniego koloru farby można w niezwykle prosty sposób wtopić listwę przypodłogową SX184F Orac Decor w kolorystykę dowolnego pomieszczenia lub podkreślić ją poprzez kontrast, który doda wyszukanego akcentu stylizacji. Warto jednakże wykorzystać farbę, niezawierającą w składzie substancji rozpuszczających.

Profesjonalne doradztwo

Oferowany niespotykany poziom obsługi gwarantuje wszelką pomoc w odszukaniu spełniającego oczekiwania detalu sztukatorskiego. A więc serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, jak i również mailowego. Jeśli posiadają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu elastycznej listwy przypodłogowej SX184F Orac Decor oraz pozostałych produktów posiadanych w ofercie naszego sklepu online. Jesteśmy przekonani, że za sprawą posiadanego doświadczenia oraz wieloletniej współpracy z wieloma architektami oraz projektantami stylizacji wnętrz zaproponujemy listwy przypodłogowe oraz pozostałe detale sztukateryjne spełniające stawiane przed nami potrzeby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor