• Obniżka

ORAC DECOR SX184 Listwa przypodłogowa

99,49 zł 92,53 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Ozdobna listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX184 doskonale wpasuje się w każdą aranżację wnętrza, dzięki możliwości pomalowania, co pozwoli na nadanie perfekcyjnego wykończenia w prosty sposób. Listwa SX184 stworzona jest z wytrzymałego oraz odpornego na wilgoć tworzywa. Produkt, jakim jest listwa przypodłogowa SX184, za sprawą szybkiego i łatwego montażu umiejętnie ukrywa szczelinę dylatacyjną oraz okablowanie.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  11
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX184 Orac Decor listwa przypodłogowa

Model, jakim jest listwa przypodłogowa SX184 utrzymany jest w nowoczesnym designie. Będzie on pasował do wielu rozmaitych stylizacji wnętrz. Listwa przypodłogowa SX184 została stworzona z solidnych tworzyw, które zniosą najcięższe warunki eksploatacji. Dzięki niej w łatwy sposób można zamaskować przewody, szczelinę dylatacyjną, jak i również nierówności, powstałe na styku ścian i podłogi. Opisywana listwa przypodłogowa Orac Decor SX184 przyzna pomieszczeniu nietuzinkowego stylu. Jest to niezwykła możliwość dla osób, którzy pragną uwydatnić przepiękny wygląd paneli, jak i również innych podłóg, perfekcyjnie wykańczając każdą stylizację pomieszczenia.

Funkcjonalna listwa przypodłogowa Orac Decor

Sztukateria wykończeniowa, którą jest SX184 cechuje się ponadprzeciętnymi parametrami użytkowymi, co zachwyci również wielbicieli perfekcyjnego wykończenia, pragnących powiązania nadzwyczajnej jakości wraz z niską ceną. Przypodłogowa listwa SX184 Orac Decor jest wytrzymała na przypadkowe uszkodzenia, a nawet oddziaływanie wilgoci. Listwa SX184 to produkt funkcjonalny, który powstał z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów. Wykończeniowa listwa przypodłogowa SX184 Orac Decor może ozdabiać dowolne wnętrze niezależnie od jego przeznaczenia.

Listwa SX184 Orac Decor o atrakcyjnym designie

Akcent dekoracyjny, którym jest przypodłogowa listwa SX184 Orac Decor zaciekawia swoim prostym kształtem, dzięki czemu produkt nie powoduje trudności kompozycyjnych. Prezentowana przypodłogowa listwa Orac Decor SX184 może zostać umieszczona zarówno w aranżacjach klasycznych, jak również nowoczesnych. Zależy to tylko od indywidualnych preferencji. Przypodłogowa listwa SX184 to ponadczasowa konstrukcja, która nigdy będzie zgodna z trendami dekoracyjnymi. Warto również wspomnieć, że listwa przypodłogowa SX184 nie potrzebuje wymagającej dbałości jest to bowiem model fenomenalny do każdego lokalu.

Listwa wykończeniowa Orac Decor - szybki montaż

Przypodłogowa listwa pod postacią Orac Decor SX184 jest nadzwyczaj szybka w instalacji. Warto również podkreślić, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX184 mocowana jest przy zastosowaniu rekomendowanych klejów wyróżniających się wytrzymałością łączenia. Do zamontowania modelu przydatny jest klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń listew Orac Decor FX200. Za ich pomocą listwa przypodłogowa SX184 przez długi czas zostanie w niezmiennym położeniu.

Listwa SX184 to właściwy wybór!

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX184 to model umożliwiający dopasowanie go w niejedną aranżację, za pomocą odpowiedniego przygotowania do malowania. Listwę przypodłogową SX184 należy pomalować dowolną farbą bez rozpuszczalników.

W razie zaistnienia problemów

W razie zaistnienia problemów serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi. Z wielką przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z SX184 Orac Decor albo pozostałych modeli listew przypodłogowych dostępnych w naszym asortymencie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor