• Obniżka

ORAC DECOR SX180 Listwa przypodłogowa

103,49 zł 96,25 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 96.25 zł

Opis produktu

Wysoka listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX180 o schodkowym wyglądzie z łatwością nada każdemu pomieszczeniu niespotykanego stylu.

Klasyczny, prosty design o nowoczesnym wykończeniu sprawia, że jest to listwa do każdego rodzaju aranżacji. Wykończeniowa listwa Orac SX180 jest stworzona wytrzymałych materiałów odpornych na wilgoć. Lekkość materiałów zastosowanych przy produkcji ORAC DECOR SX180 umożliwia jej sprawne zamontowanie, a specjalna powłoka pozwala na pomalowanie listwy farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  12
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa SX180 Orac Decor

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX180 to tradycyjna listwa wykończająca, która ma na celu zasłonięcie szczeliny dylatacyjnej, stanowiącej nieodłączny element montażu paneli lub parkietu. Ten wyjątkowy element sztukateryjny doskonale dopasuje się do aranżacji wykańczanego wnętrza, podkreślając elegancki i klasyczny styl pomieszczenia. Poszukując wyróżniającego się pomysłu na wykończenie wnętrza, należy uwzględnić wykorzystanie designerskich listew przypodłogowych Orac Decor na przykład SX180. Są to dekoracje sztukateryjne, które nadadzą charakteru więcej niż jednej aranżacji.

Listwa przypodłogowa będzie efektowną dekoracją, pozwalającą ukryć szczelinę dylatacyjną, jak i również widoczne na styku ścian i podłogi nierówności. Ponadto listwy przypodłogowe Orac Decor, między innymi model Orac Decor SX180, efektownie połączą w całość aranżacje w różnych pomieszczeniach. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX180 to perfekcyjny patent na wykończenie niejednej stylizacji pomieszczenia. Ten model uwyraźnia się swoimi proporcjami, jak i również schodkowym wzorem wśród pozostałych produktów cenionej w branży marki Orac Decor.

Listwa przypodłogowa SX180 Orac i jej wytrzymałość.

Zastosowana technologia w listwie przypodłogowej Orac Decor SX180 sprawia, że produkt nie zmienia swojego wyglądu, ciesząc wzrok domowników oraz gości. Orac Decor SX180 to dekoracyjna listwa odporna na wilgoć i uderzenia. Takie właściwości pozwalają na wielokrotne odświeżanie listwy poprzez mycie, a także zapewniają niezmienny wygląd po przypadkowych uderzeniach w listwę podczas sprzątania mieszkania. Detal sztukateryjny, jakim jest listwa przypodłogowa SX180 Orac Decor, łączy ze sobą rewelacyjnej wykonanie, efektowne wzornictwo w stylu tradycji sztukaterii.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX180 daje ogrom możliwości aranżacyjnych, dzięki trwałych materiałów użytych w czasie jej produkcji. Listwa wykończająca Orac Decor SX180 jest to sztukateria ozdobna, która przyczyni się do tego, że pomieszczenie stanie się atrakcyjniejsze, łącząc wszystkie elementy aranżacji. Oprócz bardzo atrakcyjnego wyglądu listwa przypodłogowa SX180 Orac Decor umożliwi rewelacyjne wykończenie styku ścian oraz podłogi, zasłaniając wszelkie widoczne dla oka tam niedociągnięcia. Za sprawą swoich proporcji ukryje zakończenia tapet, czy też nierówności malowania.

Montaż listwy przypodłogowej SX180 Orac Decor.

Biorąc pod uwagę pozytywne aspekty listew przypodłogowych Orac Decor SX180, należy nadmienić o łatwości i szybkości montażu. SX180 Orac Decor stworzona jest z bardzo lekkich materiałów, co sprawia, że jest niezwykle łatwa w montażu. Ponadto za pomocą oferowanych przez nas klejów i akcesoriów do montażu firmy Orac Decor w szybki sposób możesz odmienić swoje wnętrze, montując listwę do ściany, zakrywając nieestetyczne zakończenia tapet, malowania, a także szczelinę dylatacyjną, sprawiając, że wnętrze będzie tworzyło jedną wspólną całość.

Dzięki lekkości modelu, trwałości klejów, jak i również odpowiedniemu przyszykowaniu powierzchni, na której będzie zamontowana listwa przypodłogowe Orac Decor SX180, można być pewnym mocnego połączenia. Aby we właściwy sposób zamocować listwę, należy zastosować klej montażowy FDP500, jak i również FX400 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli istnieją u Państwa jakieś problemy związane z zamontowaniem listwy przypodłogowej SX180 Orac Decor, to skłaniamy do kontaktu z nami.

Orac Decor SX180 łatwa zmiana koloru.

Biorąc pod uwagę zalety Orac Decor SX180, trzeba wspomnieć o prostocie fenomenalnego wpasowania produktu w dowolną kolorystykę ściany i podłogi lub eksponując poprzez kontrast, nadając aranżacji oryginalnego akcentu. Listwa przypodłogowa Orac SX180 jest gotowa do samodzielnego malowania farbami, nieposiadającymi rozpuszczalników. W czasie malowania detalu wykończeniowego pod postacią listwy przypodłogowej SX180 Orac Decor możesz użyć między innymi farby lateksowe, silikonowe, a także arylowe.

Z miłą chęcią pomożemy!

Zachęcamy do kontaktu poprzez email, czy też telefon w przypadku pojawienia się pytań związanych z zakupem modelu Orac Decor SX180, jak i również wszystkich produktów posiadanych w ofercie naszego sklepu ze sztukaterią. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości wszystkich produktów nasi pracownicy mogą odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące listew dekoracyjnych. Chętnie pomożemy Ci przy wyborze listew oraz opiszemy Ci dokładnie specyfikację sztukaterii Orac Decor. Zaufaj naszemu doświadczeniu i dowiedz się, w jaki sposób montować wykończeniowe listwy przypodłogowe oraz jak dobierać odpowiednie akcesoria do ich mocowania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor