• Obniżka

ORAC DECOR SX180 Listwa przypodłogowa

103,28 zł 96,05 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX180 to model, który z łatwością nada wnętrzu niespotykanego stylu. Klasyczny design z nowoczesnym wykończeniem sprawia, że jest to listwa do każdego rodzaju aranżacji. Wykończeniowa listwa Orac SX180 jest stworzona wytrzymałych materiałów odpornych na wilgoć. Przygotowanie do pomalowania, a także łatwość montażu powoduje, że jest to produkt spełniający najwyższe oczekiwania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  12
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa SX180 Orac Decor

Poszukując wyróżniającego się pomysłu na wykończenie wnętrza, należy uwzględnić wykorzystanie designerskich listew przypodłogowych Orac Decor na przykład SX180. Są to dekoracje sztukateryjne, które nadadzą charakteru więcej niż jednej aranżacji. Listwy przypodłogowe będą efektowną dekoracją, pozwalającą ukryć szczelinę dylatacyjną, jak i również widoczne na styku ścian i podłogi nierówności. Ponadto listwy przypodłogowe Orac Decor, między innymi model Orac Decor SX180, efektownie połączą w całość aranżacje w różnych lokalach. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX180 to perfekcyjny patent na wykończenie niejednej stylizacji pomieszczenia. Ten model uwyraźnia się swoimi proporcjami, jak i również wzornictwem wśród pozostałych produktów cenionej w branży marki Orac Decor.

Listwa przypodłogowa SX180 Orac i jej wytrzymałość

Detal sztukateryjny, jakim jest listwa przypodłogowa SX180 Orac Decor, łączy ze sobą rewelacyjnej wykonanie, efektowne wzornictwo w stylu tradycji sztukaterii. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX180 daje ogrom możliwości aranżacyjnych, dzięki trwałych materiałów użytych w czasie jej produkcji. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX180 jest to sztukateria ozdobna, która przyczyni się do tego, że pomieszczenie stanie się atrakcyjniejsze, łącząc wszystkie elementy aranżacji.

Oprócz bardzo atrakcyjnego wyglądu listwa przypodłogowa SX180 Orac Decor umożliwi rewelacyjne wykończenie styku ścian oraz podłogi, zasłaniając wszelkie widoczne dla oka tam niedociągnięcia. Za sprawą swoich proporcji ukryje zakończenia tapet, czy też nierówności malowania.

Orac Decor SX180 gotowa do malowania

Biorąc pod uwagę zalety produktu pod postacią ozdobnej listwy przypodłogowej Orac Decor SX180 trzeba wspomnieć o prostocie fenomenalnego wpasowania produktu w dowolną kolorystykę ściany i podłogi. Listwa przypodłogowa Orac SX180 jest gotowa do samodzielnego malowania farbami, nieposiadającymi rozpuszczalników. W czasie malowania detalu wykończeniowego pod postacią listwy przypodłogowej SX180 Orac Decor możesz użyć między innymi farby lateksowe, silikonowe, a także arylowe.

Montaż listwy sufitowej SX180 Orac Decor

Biorąc pod uwagę pozytywne aspekty listew przypodłogowych Orac Decor SX180 należy nadmienić o łatwości i szybkości montażu owego detalu wykończeniowego, tym bardziej w przypadku użycia odpowiednich akcesoriów Orac Decor. Dzięki lekkości modelu, trwałości klejów, jak i również odpowiedniemu przyszykowaniu powierzchni, na której będzie zamontowana listwa przypodłogowe Orac Decor SX180, można być pewnym mocnego połączenia. Aby we właściwy sposób zamocować model należy zastosować klej montażowy FDP500, jak i również FX200 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli istnieją u Państwa jakieś problemy związane z zamontowaniem listwy przypodłogowej SX180 Orac Decor, to skłaniamy do kontaktu z naszą obsługą.

Z miłą chęcią pomożemy!

Zachęcamy do kontaktu poprzez email, czy też telefon w przypadku pojawienia się pytań związanych z zakupem modelu Orac Decor SX180, jak i również wszystkich produktów posiadanych w ofercie naszego sklepu ze sztukaterią. Bardzo wysokiej jakości pomoc, ogromna wiedza, nasze doświadczenie i stała współpraca z wieloma architektami i projektantami aranżacji wnętrz zapewnia wyszukanie odpowiedniego elementu sztukatorskiego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor