• Obniżka

ORAC SX172 Flex gięta Listwa przypodłogowa

296,96 zł 276,17 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 276.17 zł

Opis produktu

SX172 Flex listwa przypodłogowa elastyczna do łuków, kolumn i półkolumn, wysoka jakość listwy gwarantuje idealne wykończenie każdego pomieszczenia.

Orac SX172 Flex to elastyczna listwa przypodłogowa do samodzielnego montażu przy łukach ściennych, kolumnach czy półkolumnach, dzięki której uzyskasz efekt efektownego wykończenia wnętrza. Niezwykle prosty design i stylowe wzornictwo listwy powoduje, że listwa doskonale podkreśla podłogę, a także skutecznie maskuje okablowanie oraz nierówności na styku podłogi i ścian, możliwość pomalowania giętej listwy Orac Decor SX172F pozwala na zastosowanie jej w niejednej aranżacji. Listwa jest bardzo lekka, odporna na wilgoć i łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  8.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14

Informacje o produkcie

SX172 FLEX Orac Decor gięta listwa przypodłogowa

Listwy wykończeniowe przypodłogowe SX172 w wersji FLEX charakteryzują się dużą elastycznością, ich głównym zadaniem jest zabezpieczanie ścian przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto, ze względu na łatwość wyginania bez problemu można dopasować je do ścian posiadających zaokrąglenia, takich jak półkolumny, kolumny czy łuki. Poza funkcjami praktycznymi listwa przypodłogowa SX172 FLEX może stanowić również element dekoracyjny dla wnętrza, w którym się znajdzie. Najważniejszą rolą listew przypodłogowych SX172 FLEX jest maskowanie szczelin dylatacyjnych, które stanowią nieodłączny element kładzenia paneli lub parkietu, ponadto świetnie sprawdzają się w maskowaniu mankamentów, które powstają na styku ścian oraz podłogi.

Elastyczna listwa przypodłogowa SX172 FLEX Orac Decor wskazana jest do montażu przy kolumnach, półkolumnach oraz łukach, za sprawą uniwersalnego designu świetnie sprawdzi się w różnorodnych pomieszczeniach. Wymiary listwy przypodłogowej SX172 FLEX pozwalają na ukrycie szczeliny dylatacyjnej, a także nierówności, jakie niejednokrotnie występują w miejscu łączenia się podłogi ze ścianą. Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor SX172 FLEX jest niezwykle intuicyjna w montażu, a także posiada odpowiednie przygotowanie do malowania jej farbami bez konieczności używania przy tym rozpuszczalników. Niezwykle prosty design i stylowe wzornictwo listwy powoduje, że listwa doskonale podkreśla podłogę, a także skutecznie maskuje okablowanie oraz nierówności na styku podłogi i ścian, możliwość pomalowania giętej listwy Orac Decor SX172F pozwala na zastosowanie jej w niejednej aranżacji, listwa jest bardzo lekka, odporna na wilgoć i łatwa w montażu.

Zalety giętej listwy przypodłogowej Orac Decor SX172 Flex

Listwa przypodłogowa SX172 FLEX Orac Decor charakteryzuje się giętkością oraz funkcjonalnością, dobrze się prezentuje, dzięki czemu podkreśla wyjątkowość każdego wnętrza, w którym się znajduje. Pozwala na wprowadzenie harmonii w pomieszczeniu, a wszystko za sprawą możliwości jej idealnego dopasowania na styku ścian i podłogi, dzięki temu, że listwa SX172 FLEX prezentuje się w prostym wydaniu, z powodzeniem może być traktowana jako dodatek do różnorodnych wnętrz, zarówno tych klasycznych, jak i aranżowanych w nowoczesnym stylu. Za sprawą zastosowanej podczas tworzenia listwy technologii SX172 FLEX utrzymuje niezmieniony stan zarówno wizualny, jak i jakościowy, co wpływa na zadowolenie klientów z jej użytkowania, ze względu na swoje cechy charakterystyczne listwa SX172 FLEX nada wyjątkowości każdej podłodze, której uzupełnienie będzie tworzyć.

Listwa przypodłogowa SX172 FLEX to produkt, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom, listwy odznaczają się wysoką jakością, a wszystko za sprawą materiałów, z których zostały wykonane. Elastyczna listwa SX172 FLEX Orac Decor jest niezwykle odporna na wilgoć oraz uderzenia, dzięki czemu można ją przemywać tak często, jak jest to konieczne. Ponadto nie ma konieczności nadmiernego uważania na to, aby nie zniszczyć listwy, ponieważ jest ona odporna na uderzenia, które niejednokrotnie zdarzają się podczas odkurzania czy właśnie mycia podłóg.

Samodzielny montaż elastycznej listwy SX172 FLEX

SX172 Flex listwa przypodłogowa elastyczna do łuków, kolumn i półkolumn, wysoka jakość listwy gwarantuje idealne wykończenie każdego pomieszczenia. Listwa przypodłogowa SX172 FLEX charakteryzuje się łatwością montażu, a wszystko za sprawą lekkich materiałów, z których została wyprodukowana. Przy użyciu kleju montażowego Orac Decor FDP500 z klejem do łączeń Orac Decor FX400 proces ten zostanie jeszcze bardziej uproszczony, dzięki czemu montowanie listwy nie sprawi trudności nawet laikowi. Listwa SX172 FLEX jest przystosowana do malowania, po wyschnięciu kleju, dzięki czemu bez problemu można ją dopasować do wyglądu każdego wnętrza.

Doradztwo przy wyborze listew SX172 FLEX

Orac SX172 Flex to elastyczna listwa przypodłogowa do samodzielnego montażu przy łukach ściennych, kolumnach czy półkolumnach, dzięki której uzyskają Państwo efektowne wykończenia wnętrza. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, odnoście wyboru listew przypodłogowych SX172 FLEX, zachęcamy do kontaktu z nami, posiadamy bogate doświadczenie w branży, którym chętnie się z Państwem podzielimy. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości w kwestiach związanych z listwami SX172 FLEX od producenta Orac Decor, z wielką ochotą wspomożemy także Państwa w wyborze odpowiednich do Państwa wnętrz listew, a także w dobraniu dedykowanych im specyfików, które pozwolą na ich prawidłowe zamontowanie i zakończenie remontu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor