• Obniżka

ORAC DECOR SX186 Listwa przypodłogowa

126,09 zł 117,26 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Orac SX186 to dekoracyjna listwa wykończeniowa o prostej formie z mocnym żłobieniem. Listwa pozwala uzyskać idealne wykończenie w każdym wnętrzu, subtelnie podkreślając piękno podłogi. Wymiary listwy przypodłogowej SX186 od Orac Decor umożliwiają zasłonięcie szczeliny dylatacyjnej oraz widocznych nierówności na styku ścian i podłogi. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX186 jest wytrzymała, odporna wilgoć i gotowa do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  13.8
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX186 Orac Decor listwa przypodłogowa

Produkt, którym jest przypodłogowa listwa SX186 stworzony jest w minimalistycznym wzornictwie. Można go wkomponować więc do ogromu rozmaitych aranżacji. Listwa przypodłogowa SX186 została stworzona z solidnych tworzyw, znoszących nawet najcięższe warunki eksploatacji. Z jej pomocą można zatuszować przewody elektryczne, szczelinę dylatacyjną, jak i również mankamenty, powstałe na styku ścian oraz podłogi. Prezentowana listwa przypodłogowa SX186 Orac Decor nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Jest to niezwykła gratka dla tych, pragnących uwydatnić przepiękny wygląd paneli, jak i również innych podłóg, perfekcyjnie dekorując każdą aranżację pomieszczenia.

Wyjątkowa przypodłogowa listwa SX186

Listwa wykończeniowa, jaką jest SX186 cechuje się wyjątkowymi parametrami, co zadowoli również miłośników perfekcyjnego wykończenia, pragnących złączenia nadzwyczajnej klasy z niską ceną. Przypodłogowa listwa SX186 nie jest podatna na przypadkowe uszkodzenia, a nawet działanie wody. Sztukateria wykończeniowa SX186 to model funkcjonalny, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach niezwykle wymagających klientów. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX186 może zatem dekorować niejedno pomieszczenie niezależnie od jego użyteczności.

Listwa SX186 o prostym designie

Detal dekoracyjny, którym jest listwa przypodłogowa SX186 intryguje swoim klasycznym designem, dlatego też model nie stwarza trudności zastosowania. Proponowana przypodłogowa listwa SX186 może być wykorzystana zarówno w pomieszczeniach klasycznych, jak również nowoczesnych. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Listwa SX186 to uniwersalna konstrukcja, która przez długi czas będzie zgodna z trendami wnętrzarskimi. Należy także podkreślić, że przypodłogowa listwa SX186 nie wymaga specjalistycznej konserwacji jest to bowiem produkt doskonały do każdego mieszkania.

Listwa wykończeniowa Orac Decor - sprawny montaż

Listwa przypodłogowa pod postacią Orac Decor SX186 jest bardzo prosta w przymocowaniu. Warto również podkreślić, że przypodłogowa listwa SX186 Orac Decor montowana jest przy wykorzystaniu dedykowanych klejów charakteryzujących się wytrzymałością łączenia. Do instalacji modelu przydatny jest klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń listew Orac Decor FX200. Za ich pomocą listwa przypodłogowa SX186 Orac Decor będzie dekorować niejedno pomieszczenie przez długie lata.

Listwa SX186 Orac to świetny zakup!

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX186 to produkt umożliwiający wkomponowanie go do niejednego pomieszczenia, za sprawą właściwego przygotowania do pomalowania. Listwę przypodłogową SX186 Orac Decor można pokryć dowolną farbą bez rozpuszczalników.

W przypadku niezbędnej pomocy

W razie zaistnienia problemów gorąco zapraszamy do skontaktowania się z naszym sklepem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące Orac Decor SX186 lub innych modeli listew dostępnych w naszym asortymencie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor