• Obniżka

ORAC DECOR SX186 Listwa przypodłogowa

117,83 zł 109,59 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 109.59 zł

Opis produktu

Orac Decor SX186 listwa przypodłogowa o prostej formie z mocnym żłobieniem to klasyczna i funkcjonalna dekoracja wykończeniowa, stanowiąca wyjątkowo estetyczny detal na styku ścian i podłogi.

Listwa SX186 pozwala uzyskać idealne wykończenie w każdym wnętrzu, subtelnie podkreślając piękno podłogi. Wymiary listwy wykończającej SX186 Orac Decor umożliwiają zasłonięcie szczeliny dylatacyjnej oraz widocznych nierówności na styku ścian i podłogi. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX186 jest wytrzymała, odporna wilgoć i gotowa do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  13.8
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX186 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX186 zachwyci wszystkich obserwatorów, to perfekcyjne wykończenie na styku ściany i podłogi. Oprócz funkcji estetycznej służy również ochronie ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zakryciu szczeliny dylatacyjnej powstającej przy montażu paneli lub parkietu, jak i końcówek tapet, a także wszelkich innych nierówności na styku ścian i podłogi. Wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału listwa Orac Decor SX186 przez długi czas zachowa swój estetyczny wygląd, nadając eleganckiego stylu każdemu pomieszczeniu. Oferowana listwa zaskakuje swoją prostotą designu, co sprawia, że można ją wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i w każdej innej stylizacji wnętrza.

Wyjątkowa przypodłogowa listwa SX186.

Martwią Cię nieestetyczne uszkodzenia lub ubytki na styku ścian i podłogi? Wybierz listwę przypodłogową Orac Decor SX186, która w prosty sposób pozwoli Ci zakryć wystające kable i przewody elektryczne, rzucające się w oczy szczeliny dylatacyjne czy widoczne końcówki tapet. Listwa wykończeniowa Orac Decor SX186 to produkt wytworzony z wysokiej jakości materiałów, a podczas jej produkcji zachowana jest perfekcyjność w każdym detalu.

Listwa wykończeniowa SX186 cechuje się wyjątkowymi parametrami, co zadowoli również miłośników perfekcyjnego wykończenia, pragnących złączenia nadzwyczajnej klasy z niską ceną. Przypodłogowa listwa SX186 nie jest podatna na przypadkowe uszkodzenia, a nawet działanie wody. Sztukateria wykończeniowa SX186 to model funkcjonalny, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach niezwykle wymagających klientów. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX186 może zatem dekorować niejedno pomieszczenie niezależnie od jego funkcji.

Listwa SX186 o prostym designie.

Detal dekoracyjny, którym jest listwa przypodłogowa SX186, intryguje swoim klasycznym designem, dlatego też model nie stwarza trudności zastosowania. Proponowana przypodłogowa listwa SX186 może być wykorzystana zarówno w pomieszczeniach klasycznych, jak również w nowoczesnych. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Listwa SX186 to uniwersalna konstrukcja, która przez długi czas będzie zgodna z trendami stylizacji pomieszczeń. Należy także podkreślić, że przypodłogowa listwa SX186 nie wymaga specjalistycznej konserwacji, jest to produkt doskonały do każdego mieszkania. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX186 to produkt umożliwiający wkomponowanie go do niejednego pomieszczenia, za sprawą właściwego przygotowania jest gotowa do pomalowania. Listwę przypodłogową SX186 Orac Decor można pokryć dowolną farbą bez rozpuszczalników.

Listwa wykończeniowa Orac Decor - sprawny montaż.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX186 to lekka i łatwa w samodzielnym montażu listwa wykończeniowa, o wysokiej trwałości, nie wymaga profesjonalnych narzędzi ani akcesoriów montażowych, wystarczy dokupić... klej Orac Decor! Do instalacji modelu przydatny jest klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń listew Orac Decor FX400. Za ich pomocą listwa przypodłogowa SX186 Orac Decor będzie dekorować niejedno pomieszczenie przez długie lata.

W przypadku niezbędnej pomocy.

Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza naszych pracowników pozwala nam dzielić się z Państwem najlepszymi poradami w zakresie wyboru, kupna, montażu i pielęgnacji elementów sztukateryjnych. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ozdobnej listwy Orac Decor SX186, możesz skontaktować się z nami. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej efektywnej współpracy z docenianymi architektami i projektantami wnętrz, będziemy w stanie zaproponować listwy przypodłogowe czy też pozostałe nadzwyczajne detale sztukateryjne spełniające Twoje potrzeby!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor