• Obniżka

ORAC DECOR SX194F flex gięta Listwa przypodłogowa

113,56 zł 105,61 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 105.61 zł

Opis produktu

Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor SX194F Flex wykończy każde pomieszczenie z łukami i nie tylko, gdzie zamaskuje zakończenia tapet, szczeliny dylatacyjne oraz nierówności malowania. Minimalistyczne wzornictwo oraz gotowość do pomalowania umożliwia zastosowanie produktu w niejednym wnętrzu niezależnie od jego przeznaczenia. Ponadto elastyczna listwa przypodłogowa SX194F Flex Orac Decor jest odporna na wgniecenia i wilgoć.

Uwaga! Listwa niedostępna.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  2
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Giętka listwa przypodłogowa Orac Decor SX194F Flex

Jak prawidłowo dopasować kształt listwy do łuków ściennych i nierówności ścian? Elastyczne listwy przypodłogowe mogą zmieniać kształt poprzez zginanie. Dlatego listwa przypodłogowa Orac Decor SX194F Flex będzie idealnym wykończeniem do nierównych i zaokrąglonych powierzchni.

Elastyczna listwa przypodłogowa SX194F Flex to produkt, który dzięki swojej elastyczności można zamontować tam, gdzie tradycyjne sztywne listwy przypodłogowe nie spełniają swojej funkcji. Klasyczny design, pozbawiony zbędnego przepychu wzornictwa, świetnie zaprezentuje się nie tylko w tradycyjnym mieszkaniu, ale także w nowoczesnym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy nasza aranżacja oparta jest na minimalistycznym czy bogatym wyposażeniu, listwa przypodłogowa Orac Decor SX194F Flex podkreśli indywidualność każdego wnętrza.

Funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac Decor SX194F Flex

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor jest wyjątkowo odporna na podstawowe uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Dlatego listwa przypodłogowa Orac Decor SX194F Flex to uniwersalna dekoracja, którą możesz zamontować w każdym pomieszczeniu swojego mieszkania. Ponadto produkt ten jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które umożliwiają bezproblemowy montaż listwy przypodłogowej SX194F Flex na łukach i nie tylko.

Dzięki optymalnym wymiarom model ten skutecznie ukryje wszelkie nierówności na styku ścian i podłogi, kable i szczeliny dylatacyjne, które nie tylko zaburzają estetykę mieszkania, ale także stanowią zagrożenie dla jego mieszkańców. Listwa Orac Decor SX194F Flex zmniejszy również widoczność nieprzyjemnych nierówności ścian i doda niepowtarzalnego charakteru odnowionemu wnętrzu.

Listwa gięta Orac Decor SX194F Flex i jej aspekt wizualny

Wytrzymała listwa przypodłogowa Orac Decor SX194F Flex, dzięki swojej trwałości, może cieszyć oczy domowników przez długie lata. Będąc niezwykle elegancką ozdobą, doda szyku każdemu pomieszczeniu, bez względu na styl, w jakim jest urządzony. Elastyczna listwa SX194F Flex Orac Decor to zatem doskonały wybór, który zachwyci każdego naszego klienta.

Produkt został pokryty specjalną powłoką, podkładem, który pozwoli samodzielnie pomalować listwę. Dzięki takiemu rozwiązaniu dekoracja ta z łatwością zaspokoi wszelkie potrzeby estetyczne każdego klienta. Listwa przypodłogowa SX194F FLEX może więc nie tylko uzupełnić nowoczesny wystrój wnętrz, ale również poprzez kontrast nadać odważny charakter klasycznym pomieszczeniom. Należy jednak pamiętać, że przy zmianie koloru należy używać farb bezrozpuszczalnikowych - doskonale sprawdzają się farby silikonowe lub akrylowe.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194F Flex w liczbach

Mówią, że rozmiar ma znaczenie i całkowicie się z tym zgadzamy! Dlatego listwa przypodłogowa Orac Decor SX194F Flex to idealny produkt, który swoimi proporcjami spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wysokość listwy Orac Decor SX194F Flex doskonale zakryje wszelkie niedociągnięcia na styku podłogi i ścian, które mogą pojawić się podczas remontu. Ponadto listwa ta nie będzie zbyt rzucała się w oczy, ponieważ jej szerokość sprawia, że dekoracja tylko nieznacznie odstaje od ściany. Ponadto optymalna długość listwy przypodłogowej SX194F Flex, która wynosi 200 cm pozwoli wykończyć każde pomieszczenie bez względu na wielkość jego powierzchni.

Samodzielny montaż elastycznej listwy przypodłogowej Orac Decor SX194F Flex

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX194F Flex, podobnie jak większość naszych produktów, jest niezwykle lekka i łatwa w montażu. Dzięki konstrukcji tego modelu możesz samodzielnie zamontować go w swoim mieszkaniu, bez pomocy profesjonalnej ekipy remontowej.

Do montażu potrzebne będą jednak dodatkowe akcesoria, które ułatwią samodzielny montaż elastycznej listwy SX194F Flex. Dlatego zachęcamy do skorzystania z innych produktów Orac Decor, które będą idealne do montażu tego modelu. Szczególnie polecamy klej montażowy Orac Decor FDP500. Stosując artykuły Orac Decor mają Państwo pewność, że samodzielny montaż naszych produktów będzie szybki i łatwy.

Pomoc specjalistów

Jeśli jednak masz jakiekolwiek problemy, służymy pomocą! Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Orac Decor, którzy z przyjemnością doradzą w wyborze najlepszej listwy wykończeniowej i wyjaśnią podstawy jej montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor