• Obniżka

ORAC DECOR DX157-2300 Listwa przypodłogowa

59,45 zł 55,29 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 55.29 zł

Opis produktu

Listwa ORAC DX157-2300 (o długości 230 cm) będzie praktycznym i jednocześnie niezwykle zdobnym detalem wykończenia każdego wnętrza.

Długa listwa przypodłogowa ORAC DX157-2300 to elegancki i wyszukany element wykończeniowy, łatwy w montażu, pozwalający zamaskować odsłonięte kable i przewody, szczelinę dylatacyjną  oraz niedoskonałości na styku ściany i podłogi. Listwa przypodłogowa ORAC DX157-2300 to listwa wykończeniowa, która małym kosztem wykończy aranżację każdego pomieszczenia, to funkcjonalny element wykończenia wnętrz na styku ściany i podłogi. Listwa ORAC DX157-2300 jest gładka i gotowa do pomalowania w dowolnym kolorze.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  230
 • Wysokość (cm)
  6.6
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

DX157-2300 Orac Decor listwa przypodłogowa.

Jak stworzyć wyjątkowo piękne, niebanalne i niesztampowe wnętrze, w którym przyjemnie będzie się spędzać czas? Zwrócić uwagę nie tylko na meble i dodatki, ale też na drobne elementy wykończenia, które sprawiają, że przestrzeń prezentuje się nienagannie. Listwa przypodłogowa DX157-2300 Orac Decor to doskonała propozycja dla osób szukających wyjątkowych elementów, dzięki którym wnętrze prezentuje się nienagannie. Listwa jest piękna, funkcjonalna i niezwykle dekoracyjna.

Listwa przypodłogowa DX157-2300 Orac Decor to listwa dekoracyjna, która stanowi niezwykle funkcjonalny, a jednocześnie bardzo estetyczny element każdego wnętrza. Listwa przypodłogowa to rodzaj listwy, który oprócz funkcji estetycznej służy również ochronie ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zakryciu szczeliny dylatacyjnej powstającej przy montażu paneli lub parkietu, jak i końcówek tapet, a także wszelkich innych nierówności na styku ścian i podłogi. Listwa perfekcyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi w pełni wykańczając aranżację, listwa zaskakuje swoją prostotą designu, co sprawia, że można ją wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i w każdej innej stylizacji wnętrza.

Listwa przypodłogowa DX157-2300 Orac Decor i jej charakterystyka.

Czym wyróżnia się długa listwa przypodłogowa DX157-2300 Orac Decor? Po pierwsze to produkt odznaczający się wyjątkowymi walorami wizualnymi. Listwa DX157-2300 Orac Decor jest prosta i minimalistyczna, dlatego tak doskonale wygląda we wszystkich wnętrzach urządzonych na współczesną nutę, jak również w przestrzeniach utrzymanych w stylu klasycznym. Prosty design pasuje tak naprawdę do wszystkiego. To, co charakteryzuje listwę DX157-2300 Orac Decor, to jej konstrukcja zapewniająca ukrycie nie tylko szczeliny dylatacyjnej, która pojawia się na styku ściany i podłogi, ale również innych mankamentów znajdujących się wzdłuż ściany. To właśnie dzięki temu, że listwa przypodłogowa DX157-2300 Orac Decor jest tak uniwersalna, wnętrze można wykończyć niezwykle estetycznie, co ma duże znaczenie dla wielu użytkowników.

Listwa przypodłogowa DX157-2300 Orac Decor - sposób montażu.

Montaż listwy przypodłogowej DX157-2300 Orac Decor jest bardzo prosty i praktycznie każdy poradzi sobie z tym we własnym zakresie. To właśnie jedna z cech wyróżniających ten produkt. Montaż należy przeprowadzić przy pomocy produktu stworzonego do tego rodzaju listew, jakim jest klej Orac Decor FDP500. Na łączeniach należy zastosować klej Orac Decor FX400. Produkty te zapewniają bardzo dużą trwałość łączenia, dzięki czemu listwa DX157-2300 Orac Decor prezentuje się nienagannie przez wiele lat, nie odkleja się i nie odstaje od ściany. Listwa przypodłogowa DX157-2300 Orac Decor jest bardzo chętnie wybierana przez wielu inwestorów, a także architektów wnętrz i dekoratorów.

Listwa przypodłogowa DX157-2300 wytrzymała i gotowa do malowania.

Listwa przypodłogowa DX157-2300 Orac Decor została stworzona z materiałów niezwykłe trwałych i odpornych na uszkodzenia. To właśnie dzięki temu listwa DX157-2300 Orac Decor tak świetnie prezentuje się we wnętrzu przez wiele lat, nie widać na niej śladów wgnieceń i zadrapań. Jest również odporna na działanie wilgoci. Będzie świetnie prezentować się w wielu różnych przestrzeniach prywatnych oraz użytkowych, na przykład w restauracjach, klubach, salach szkoleniowych. Listwę DX157-2300 Orac Decor z łatwością można personalizować, a zatem nadać jej indywidualny styl i charakter. Wszystko ze względu na powłokę, którą została pokryta. DX157-2300 Orac Decor można malować za pomocą farb, które nie zawierają rozpuszczalników, na wybrane przez siebie kolory. Dzięki temu listwa DX157-2300 Orac Decor może idealnie stopić się wizualnie ze ścianą lub też z nią kontrastować, wszystko w zależności od własnych pomysłów na wnętrze.

Pytania i wątpliwości do rozwiązania - listwa przypodłogowa DX157-2300 Orac Decor.

Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do samodzielnej zmiany wnętrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ozdobnej listwy DX157-2300 Orac Decor w naszym sklepie lub innych produktów, ale masz pytania, to skontaktuj się z nami. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na dowolne zadane przez Państwa pytania dotyczące specyfiki produktu, jego funkcjonalności, a także montażu listew przypodłogowych wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor