• Obniżka

ORAC SX183 flex gięta Listwa przypodłogowa

254,59 zł 236,77 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX183 w wersji Flex to prosta listwa wykończeniowa doskonale komponująca się z każdą stylizacją pomieszczenia. Elastyczna listwa ORAC SX183F ochroni ściany przed uszkodzeniem i zasłoni szczelinę dylatacyjną nawet w przypadku krzywizn jak łuki bądź kolumny. Gięta listwa przypodłogowa Orac zamaskuje nieestetyczne zakończenia tapet,  a także przewody. Listwa jest gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX183 Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe są detalami sztukaterii, które spełniają nie tylko rolę wizualną, ale także praktyczną. Marka - Orac Decor oferuje listwę SX183 Flex, która zapiera dech wyjątkowym wykonaniem, jakością i różnorodnością zastosowania. Dobrze uzyskać więcej informacji na temat tego innowacyjnego produktu do wykończenia wnętrz.

Przypodłogowa listwa SX183 Flex Orac , to giętka listwa, która nada się fenomenalnie do przymocowania przy półkolumnach, zagięciach, łukach oraz pozostałych nierównościach. Zaprojektowana jest tak, by odpowiednio przylegała do powierzchni, jednocześnie wykańczając wystrój jak i również ukrywając niedoskonałości. Należy podkreślić, iż listwa przypodłogowa SX183 Flex sprawdza się zarówno do podniesienia walorów wystroju oraz przyozdobienia wnętrza ekskluzywnym elementem sztukaterii. Jest to produkt, ukrywający szczelinę dylatacyjną oraz styk pomiędzy ścianami a podłogą.

Walory przypodłogowej listwy Orac Decor SX183 Flex

Marka Orac Decor stworzyła niezwykłe elementy sztukateryjne, posiadające bardzo dużo walorów. Przed wyborem odpowiedniej listwy, warto uzyskać informacje, jakie funkcje spełnia listwa przypodłogowa SX183 Flex i czemu jest godna uwagi.

Listwa SX183 Flex to głównie niespotykana wygoda w użytkowaniu. Dzieje się tak za sprawą elastycznej formy, która dopasowuje się do niedoskonałości, łuków i półkolumn. Model ten rewelacyjnie pasuje do wnętrz domów, w których zaokrąglenia ścian są elementem wystroju. Co więcej, listwa wykończeniowa SX183 Flex jest stworzona w klasyczny, wyrafinowany sposób, aby pasowała do każdego stylu.

Elastyczna forma SX183 Flex sprawia, że model rewelacyjnie dopasowuje się do niejednej nierówności ściennej. Listwa wykończeniowa SX183 Flex jest również inwestycją, mającą ogrom pozostałych walorów, którymi są przykładowo wysoka trwałość oraz wilgocioodporność.

Orac Decor SX183 Flex a montaż modelu

Wykończeniowa listwa przypodłogowa Orac Decor SX183 Flex to model łatwy w montażu na niejednym styku podłogi oraz ścian. Do przymocowania trzeba zastosować rekomendowane kleje montażowe producenta Orac. W przypadku listwy przypodłogowej Orac Decor SX183 Flex doskonale spisze się FX200 Orac Decor do łączeń listew, jak i również klej FDP500.

Gotowość do malowania

Dodatkowym zaletą jest przygotowanie przypodłogowej listwy do pomalowania farbą. Pozwala to dostosowanie jej ostatecznego wyglądu do każdego wnętrza. Za sprawą dobrania właściwego koloru farby można w niezwykle łatwy sposób wtopić listwę SX183F w aranżację danego wnętrza lub wyeksponować ją dzięki kontrastowi, który doda oryginalnego akcentu stylizacji. Należy jednak wybrać farbę, nieposiadającą w składzie rozpuszczalników.

Profesjonalna pomoc

Nasz niespotykany poziom obsługi zapewnia każdą pomoc w odszukaniu spełniającego wymagania elementu sztukatorskiego. Zatem serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez telefon i e-mail. Jeśli mają Państwo wątpliwości związane z wyborem elastycznej listwy przypodłogowej Orac Decor SX183F oraz pozostałych produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu online. Jesteśmy przekonani, że za sprawą naszego doświadczenia oraz efektywnej współpracy ze znanymi projektantami oraz architektami stylizacji wnętrz przedstawimy Państwu listwy przypodłogowe i inne wyjątkowe elementy sztukatorskie spełniające stawiane przed nami potrzeby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor