• Obniżka

ORAC DECOR SX194 Listwa przypodłogowa

26,95 zł 25,06 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194 będzie doskonałym sposobem na perfekcyjne wykończenie każdego wnętrza. Minimalistyczny design modelu świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju aranżacjach, a dzięki stworzeniu listwy przypodłogowej SX194 Orac Decor z wytrzymałych materiałów jest ona wysoce odporna na uderzenia oraz wilgoć. Produkt został również przygotowany do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  2
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

SX194 Orac Decor listwa przypodłogowa

Cenisz ponadczasową klasykę? Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194 z pewnością przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi tradycyjnych wnętrz oraz utrzymanych w minimalistycznym stylu. Prosty design produktu pasuje do niemal każdej aranżacji. Listwa Orac Decor SX194 uznawana jest za model wyjątkowo uniwersalny. Nie musimy się wysilać, aby wkomponować go w konkretny wystrój wnętrza, co z pewnością dla wielu osób będzie ogromnym plusem.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194 do wnętrz narażonych na działanie wilgoci

Warto wiedzieć, że listwa Orac Decor SX194 jest całkowicie odporna na negatywne działanie wilgoci. Bez obaw możemy produkt zamontować w kuchni czy łazience. Nie musimy martwić się o jej odkształcenie, czy puchnięcie. Zmniejsza to ryzyko rozwoju pleśni lub grzybów. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194 to więc inwestycja na długie lata. To nie lada gratka dla tych, którzy cenią ponadprzeciętne parametry użytkowe. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194 jest ponadto nie tylko odporna na wilgoć, ale także na uderzenia mechaniczne. Pewne jest, że zachowa swój pierwotny kształt i wygląd przez wiele lat. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194 wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu nie wymaga specjalnej konserwacji. Nie musimy impregnować powierzchni, co dla wielu osób jest bardzo pomocne. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194 będzie zatem fantastyczną ozdobą zarówno łazienki, kuchni czy przedpokoju, jak i salonu lub dowolnego innego pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa SX194 Orac Decor

Listwa Orac Decor SX194 sprawdzi się znakomicie, gdy zechcesz zakryć drobne niedoskonałości powierzchni często widoczne na przecięciu podłogi i ścian. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194 pozwala na skuteczne ukrycie szczeliny dylatacyjnej, dzięki czemu pokój będzie wyglądał bez zarzutu niewielkim nakładem pracy i pieniędzy. Listwę Orac Decor SX194 można przyciąć, dzięki czemu szybko i łatwo dopasujemy ją do konkretnego pomieszczenia i bezproblemowo zamocujemy na klej. Oznacza to, że do montażu produktu nie potrzeba specjalistycznych narzędzi. Warto zaopatrzyć się w akcesoria polecane przez producenta, gdyż są one w pełni przystosowane do tego typu sztukaterii. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194 musi być zamontowana za pomocą kleju Orac Decor FDP500 i kleju na łączenia Orac Decor FX200.

SX194 listwa przypodłogowa Orac Decor gotowa do malowania

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194 została przygotowana do malowania. W celu nadania jej ostatecznego koloru można używać tylko farb, które nie zawierają rozpuszczalników. Zwykle wystarczą dwie warstwy, aby całkowicie pokryć produkt. Dzieje się tak za sprawą fabrycznego pokrycia listwy przypodłogowej Orac Decor SX194 podkładem w kolorze białym, co ułatwia jej malowanie niezależnie od wybranej kolorystyki farby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor