• Obniżka

ORAC DECOR SX183-RAL9003 Malowana Listwa przypodłogowa

64,62 zł 60,10 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 60.10 zł

Opis produktu

SX183-RAL9003 Orac Decor to nowość na rynku!

Pierwszy raz w historii marki Orac Decor wyprodukował listwy pomalowane! Kolor RAL9003 - biały sygnałowy stanowi doskonałe wykończenie dla listwy przypodłogowej SX183, które sprawia, że jest to produkt doskonały do każdego wnętrza. Perfekcyjna jakość wykonania, odporność na wilgoć i uderzenia, gotowość do montażu oraz prosty design to kluczowe zalety listwy przypodłogowej SX183-RAL9003 Orac Decor.

Produkt pod zamówienie czas oczekiwania może przekroczyć 4-5 tygodni - zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  malowana na kolor RAL9003
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX183-RAL9003 Orac Decor malowana listwa przypodłogowa

Nowoczesna, klasyczna i wytrzymała listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 (biały sygnałowy) Orac Decor to fantastyczna propozycja dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość. Jest to model o ponadprzeciętnej trwałości, który z pewnością przez długi czas pozostanie w świetny stanie. Prezentowana malowana listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 Orac Decor została wypuszczona na rynek przez znanego, a zarazem cenionego producenta. Stawiając na sztukaterię renomowanej marki można mieć pewność, że posłuży długie lata. Malowana listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 Orac Decor jest nie tylko solidna, ale również atrakcyjna pod względem wizualnym. Trzeba wspomnieć, że jest ona pomalowana na kolor RAL9003. Odcień ten jest zgodny ze standardową paletą barw. Listwa przypodłogowa w białym kolorze może z łatwością zostać wpasowana w wybrane wnętrze.

Listwa przypodłogowa o świetnych parametrach użytkowych.

Zastosowanie nowoczesnej technologii przy wytwarzaniu listwy przypodłogowej SX183-RAL9003 Orac Decor sprawia, że pozostaje w niezmienionym stanie przez lata. Wytrzymała sztukateria to klucz do sukcesu w wykańczaniu pomieszczeń. Malowana listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 (biały sygnałowy) Orac Decor posiada wyjątkowo dobre parametry użytkowe. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy chcą zainwestować gotówkę raz, a porządnie. Opisywana listwa przypodłogowa nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Nie trzeba więc obawiać się przypadkowego zniszczenia powierzchni podczas czyszczenia wnętrza. Malowana listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 Orac Decor jest również odporna na wilgoć. Nie ma przeciwwskazań, aby zamocować ją w łazience lub kuchni. Malowana listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 Orac Decor pokryta jest powłoką, która nie tylko nadaje kolor, ale również stanowi warstwę zabezpieczającą. Znacząco przedłuża to żywotność sztukaterii. Sporym atutem jest to, że malowana listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 Orac Decor nie traci swojej pierwotnej formy pod wpływem działania czynników otoczenia.

Listwa SX183-RAL9003 Orac Decor do odświeżenia wnętrza.

Malowana listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 (biały sygnałowy) Orac Decor jest wyśmienitym wyborem, jeśli chcemy odświeżyć wnętrze. Dzięki niej pomieszczenie będzie eleganckie, a jednocześnie modne. Prezentowana malowana listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 Orac Decor posiada optymalną szerokość, a więc bez większych trudności zatuszuje niedoskonałości, które pojawiają się na styku podłogi i ścian. Taka listwa przypodłogowa ukryje również szczelinę dylatacyjną. To prawdziwa gratka dla tych, którzy nie chcą remontować wnętrza. Malowana listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 Orac Decor jest na tyle uniwersalna, że można zamontować ją w dowolnym pomieszczeniu. W każdym wnętrzu będzie wyglądać efektownie. Omawiana malowana listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 Orac Decor pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wystrojów. Poza funkcją estetyczną nasza listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 pełni również funkcję ochronną doskonale pokrywa dolną część ściany, zapobiegając jej uszkodzeniom mechanicznym, które mogłyby wystąpić w trakcie sprzątania lub remontu.

SX183-RAL9003 Orac Decor malowana listwa gotowa do montażu.

Malowana listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 (biały sygnałowy) Orac Decor jest niedroga w zakupie, co stanowi sporą zaletę. Docenią to osoby, które posiadają ograniczony budżet. Przedstawiana listwa przypodłogowa nie wymaga również zakupu dodatkowych narzędzi, czy też akcesoriów. Jest ona mocowana na klej. Listwa przypodłogowa powinna zostać przytwierdzona do powierzchni za pomocą kleju montażowego Orac Decor FX400 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX400.

Jak już wspomniano, listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 (biały sygnałowy) Orac Decor jest przygotowana do montażu. Usatysfakcjonuje to tych, którzy stawiają na rozwiązania szybkie i wygodne. Listwa przypodłogowa może zostać bez trudu dopasowana do wybranej powierzchni. Drobne nierówności nie stanowią problemu. Przedstawiana listwa przypodłogowa musi zostać przymocowana zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki temu przez długi czas pozostanie w stabilnym położeniu.

Chętnie pomożemy przy wyborze listew dekoracyjnych.

Masz wątpliwości, czy listwa przypodłogowa SX183-RAL9003 (biały sygnałowy) jest dla Ciebie? Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia - pracownicy naszej firmy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą w zakresie sztukaterii, odpowiadając na wszystkie Twoje pytania związane z zakupem, montażem lub pielęgnacją listwy SX183-RAL9003.

W razie pytań związanych z produktem zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor