• Obniżka

ORAC DECOR SX173-RAL9003 Malowana Listwa przypodłogowa

116,41 zł 108,26 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Orac SX173-RAL9003- Malowana listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem, co można uznać za spory atut. Prawdą jest, że taka sztukateria pasuje do niemal każdego wnętrza. Opisywana listwa przypodłogowa świetnie wpasuje się do wystroju modernistycznego, minimalistycznego, czy też tradycyjnego.

Produkt pod zamówienie czas oczekiwania może przekroczyć 4-5 tygodni - zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  malowana na kolor RAL9003
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX173-RAL9003 Orac Decor malowana listwa przypodłogowa

Malowana listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor, to model niezwykle uniwersalny, który daje wiele możliwości aranżacyjnych. Odcień RAL9003 jest zgodny z klasyczną paletą barw, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że kolor będzie niemiłym zaskoczeniem. Taka listwa przypodłogowa to inwestycja na lata. Osoby racjonalnie inwestujące swoją gotówkę z pewnością będą zadowolone. Malowana listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor wyróżnia się wysoką trwałością, a więc długie lata pozostanie w nienagannym stanie. Solidna listwa przypodłogowa cechuje się niską wagą, co ułatwia montaż. Prezentowana malowana listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor zostanie przymocowana w ciągu kilku chwil - można zrobić to samodzielnie.

Listwa przypodłogowa o ponadczasowym wzornictwie

Malowana listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem, co można uznać za spory atut. Prawdą jest, że taka sztukateria pasuje do niemal każdego wnętrza. Opisywana listwa przypodłogowa świetnie wpasuje się do wystroju modernistycznego, minimalistycznego, czy też tradycyjnego.

Malowana listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor wygląda świeżo, a jednocześnie luksusowo. Jest to sprawdzony sposób na to, aby nadać mieszkaniu unikatowego charakteru. Malowana listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor to prosta forma, która zawsze będzie znajdować się w trendach wnętrzarskich. Nie trzeba więc obawiać się, że po pewnym czasie sztukateria będzie nadawać się jedynie do wymiany. Warto wspomnieć, że omawiana listwa przypodłogowa została wykonana z troską o najmniejsze detale. Cieszy się ona zainteresowaniem nawet wśród najbardziej wymagających. Malowana listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor wyróżnia się estetycznie wykończoną powierzchnią.

Gotowa w montażu listwa SX173-RAL9003 Orac Decor

Malowana listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor została w sposób kompleksowy przygotowana do montażu. Oznacza to, że powierzchnia nie wymaga dodatkowej obróbki np. malowania lakierem zabezpieczającym. Opisywana malowana listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor to najlepsza opcja dla tych, którzy cenią sobie ponadprzeciętny komfort. Wystarczy jedynie odpakować sztukaterię, a następnie przymocować ją do wybranej powierzchni. Jest to niezwykle proste zadanie. Malowana listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor nie wymaga posiadania specjalistycznych narzędzi, czy też akcesoriów. Wystarczy jedynie zakupić klej.

Opisywana listwa przypodłogowa powinna zostać przymocowana za pomocą kleju montażowego Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń FX200. To produkty rekomendowane przez producenta. Dzięki nim zakupiona listwa przypodłogowa pozostanie w odpowiednim miejscu przez długi czas. Nie trzeba martwić się o przesuwanie, czy też odpadanie sztukaterii. Listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor nie wymaga specjalnych umiejętności montażowych.

SX173-RAL9003 Orac malowana listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor dostępna jest w okazyjnej cenie, co stanowi sporą zaletę. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Malowana listwa przypodłogowa może stanowić alternatywę dla remontu.Ukryje ona szczelinę dylatacyjną oraz wszelkie niedoskonałości, które powstały na stylu podłogi oraz sufitu. Listwa przypodłogowa SX173-RAL9003 Orac Decor może zostać umieszczona w dowolnym pomieszczeniu. Genialnie sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni, czy też gabinecie. Przedstawiana listwa przypodłogowa to również dobry wybór do pomieszczeń narażonych na wilgoć. Mowa tutaj o kuchni, łazience, czy też przedpokoju.

W razie pytań związanych z produktem zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor