• Obniżka

ORAC DECOR SX171 Listwa przypodłogowa

82,91 zł 77,11 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwa ORAC DECOR SX171 to listwa o prostym designie, która nada wnętrzu niespotykanego stylu i elegancji. Listwa dzięki swoim rozmiarom jest w stanie ukryć inną listwę, okablowanie oraz szczelinę dylatacyjną.  Model świetnie prezentuje się w każdej aranżacji, a dzięki wytrzymałości i wodoodporności materiałów będzie zdobić pomieszczenie przez wiele lat. Listwa przypodłogowa Orac SX171 gotowa do malowania i prosta w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa SX171 Orac Decor

Pragnąc wyróżniającego się patentu na dekorację pomieszczenia należy rozważyć wykorzystanie klasycznych listew przypodłogowych Orac np. SX171. Są to ozdoby sztukateryjne, które nadadzą charakteru więcej niż jednej stylizacji wnętrza.

Klasyczna listwa Orac Decor SX171

Listwy przypodłogowe staną się elegancką dekoracją, która pomoże zasłonić szczelinę dylatacyjną oraz znajdujące się przy styku podłogi i ścian zakończenia tapet. Ponadto listwy przypodłogowe Orac Decor, w tym model Orac Decor SX171, doskonale połączą w jedność stylizacje w różnych pomieszczeniach. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX171 to idealny patent na urozmaicenie i wykończenie niejednej stylizacji pomieszczenia. Prezentowany produkt uwyraźnia się klasyczną linią, a także jakością wykonania wśród oferowanych modeli cenionej w branży marki Orac Decor.

Listwa przypodłogowa SX171 Orac i jej wytrzymałość

Detal sztukateryjny, jakim jest listwa przypodłogowa SX171 Orac Decor, łączy niezwykłej jakości wykonanie i efektowne zdobienie w stylu tradycji sztukaterii. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX171 to ogrom możliwości aranżacyjnych, dzięki wysokiej jakości tworzyw użytych w czasie produkcji. Listwa przypodłogowa SX171 Orac Decor jest to niezwykła sztukateria ozdobna, która sprawi, że wnętrze stanie się bardziej atrakcyjne, łącząc poszczególne elementy stylizacji pomieszczenia.

Oprócz niebywale ponadczasowego wyglądu listwa przypodłogowa Orac Decor SX171 da możliwość doskonałego wykończenia styku między ścianą a podłogą, maskując wszelkie zauważalne tam niedociągnięcia. Za sprawą swoich proporcji zamaskuje zakończenia tapet bądź mankamenty w malowaniu.

Orac Decor SX171 przygotowana do pomalowania

Przykuwając uwagę na mocne strony produktu, w postaci wykończeniowej listwy przypodłogowej SX171 Orac Decor należy napomknąć o prostocie idealnego wpasowania detalu sztukateryjnego w wybraną kolorystykę ściany lub podłogi. Listwa przypodłogowa SX171 Orac została przygotowana do pomalowania farbami, nieposiadającymi rozpuszczalników. Do malowania elementu sztukateryjnego w postaci listwy przypodłogowej SX171 Orac Decor można zastosować przykładowo farby silikonowe, akrylowe, czy też lateksowe.

Montaż listwy sufitowej SX171 Orac Decor

Biorąc pod uwagę walory listew przypodłogowych Orac Decor SX171, należy nadmienić o prostocie i szybkości instalacji tego akcentu ozdobnego, tym bardziej w przypadku użycia odpowiednich klejów Orac Decor. Dzięki lekkości produktu, trwałości klejów, a także właściwemu przyszykowaniu podłoża, na którym będzie zamocowana listwa przypodłogowe SX171 Orac Decor, można być pewnym trwałego połączenia. Aby prawidłowo przymocować model należy użyć klej montażowy FDP500 oraz FX200 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli istnieją u Państwa jakieś problemy związane z instalacją listwy przypodłogowej SX171 Orac Decor, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Z miłą chęcią udzielimy pomocy!

Zapraszamy do kontaktu poprzez email, czy też telefon w przypadku pojawienia się wątpliwości dotyczących zakupu modelu Orac Decor SX171, jak i również wszelkich produktów posiadanych w asortymencie naszego sklepu online. Niespotykanej jakości obsługa, ogromna wiedza, posiadane doświadczenie, jak i również wieloletnia współpraca z docenianymi projektantami i architektami wnętrz zapewnia Państwu odnalezienie właściwego elementu sztukateryjnego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor