• Obniżka

ORAC DECOR SX171 Listwa przypodłogowa

73,52 zł 68,37 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 68.37 zł

Opis produktu

Listwa ORAC DECOR SX171 to listwa o prostym designie, która nada wnętrzu niespotykanego stylu i elegancji.

Listwa SX171 dzięki swoim rozmiarom i kształtom jest w stanie ukryć inną listwę, okablowanie oraz szczelinę dylatacyjną. Listwa ORAC DECOR świetnie prezentuje się w każdej aranżacji, a dzięki wytrzymałości i wodoodporności materiałów będzie zdobić pomieszczenie przez wiele lat. Listwa przypodłogowa Orac SX171 jest prosta w montażu i gotowa do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa SX171 Orac Decor

Listwy przypodłogowe to elegancka dekoracja, która pomoże zasłonić szczelinę dylatacyjną oraz znajdujące się przy styku podłogi i ścian zakończenia tapet. Ponadto listwy przypodłogowe Orac Decor SX171, doskonale połączą w jedność stylizacje w różnych pomieszczeniach. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX171 to idealny patent na urozmaicenie i wykończenie niejednej stylizacji pomieszczenia. Prezentowany produkt charakteryzuje się klasyczną linią, a także jakością wykonania wśród oferowanych modeli cenionej w branży marki Orac Decor. Pragnąc wyróżniającego się pomysłu na dekorację pomieszczenia, należy rozważyć wykorzystanie klasycznych listew przypodłogowych Orac np. SX171. Listwy są to ozdoby sztukateryjne, które nadadzą charakteru więcej niż jednej stylizacji wnętrza.

Listwa przypodłogowa SX171 Orac i jej wytrzymałość.

Detal sztukateryjny, jakim jest listwa przypodłogowa SX171 Orac Decor, łączy niezwykłej jakości wykonanie i efektowny prosty wygląd w stylu tradycji sztukaterii. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX171 to spora ilość możliwości aranżacyjnych, dzięki wysokiej jakości tworzyw użytych w czasie produkcji. Listwa przypodłogowa SX171 Orac Decor jest to niezwykła sztukateria ozdobna, która sprawi, że wnętrze stanie się bardziej atrakcyjne, łącząc poszczególne elementy stylizacji pomieszczenia.

Listwa SX171 dzięki swoim rozmiarom i kształtom jest w stanie ukryć inną listwę, okablowanie oraz szczelinę dylatacyjną. Oprócz niebywale ponadczasowego wyglądu listwa przypodłogowa Orac Decor SX171 da możliwość doskonałego wykończenia styku między ścianą a podłogą, maskując wszelkie zauważalne tam niedociągnięcia. Za sprawą swoich proporcji zamaskuje zakończenia tapet bądź mankamenty w malowaniu.

Montaż listwy przypodłogowej SX171 Orac Decor.

Biorąc pod uwagę zalety listew przypodłogowych Orac Decor SX171, należy nadmienić o prostocie i szybkości instalacji tego akcentu ozdobnego, tym bardziej w przypadku użycia odpowiednich klejów Orac Decor. Dzięki lekkości produktu, trwałości klejów, a także właściwemu przyszykowaniu podłoża, na którym będzie zamocowana listwa przypodłogowe SX171 Orac Decor, można być pewnym trwałego połączenia. Aby prawidłowo przymocować listwę, należy użyć kleju montażowego FDP500 oraz FX400 Orac Decor do łączeń listew. Przypodłogowa listwa Orac Decor SX171 to produkt do montażu również na starej listwie, bez konieczności jej demontażu. Jeśli istnieją u Państwa jakieś problemy związane z instalacją listwy przypodłogowej SX171 Orac Decor, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Orac Decor SX171 przygotowana do pomalowania.

Przykuwającym atutem produktu, w postaci wykończeniowej listwy przypodłogowej SX171 Orac Decor jest prostota idealnego wpasowania detalu sztukateryjnego w wybraną kolorystykę ściany lub podłogi. Listwa przypodłogowa SX171 Orac została przygotowana do pomalowania farbami, nieposiadającymi rozpuszczalników. Do malowania elementu sztukateryjnego w postaci listwy przypodłogowej SX171 Orac Decor można zastosować przykładowo farby silikonowe, akrylowe, czy też lateksowe.

Z miłą chęcią udzielimy pomocy!

Wykończeniowa listwa przypodłogowa SX171 Orac Decor z najlepszej jakości materiałów, jej podstawową funkcją jest maskowanie niedoskonałości płaszczyzn, wystających kabli i przewodów elektrycznych oraz ukrycie nieestetycznych szczelin dylatacyjnych, to ozdobny element wnętrz na styku ściany i podłogi. Zapraszamy do kontaktu poprzez email, czy też telefon w przypadku pojawienia się wątpliwości dotyczących zakupu modelu Orac Decor SX171, jak i również wszelkich produktów posiadanych w asortymencie naszego sklepu online. Niespotykanej jakości obsługa, zdobyta wiedza, posiadane doświadczenie, jak i również wieloletnia współpraca z docenianymi projektantami i architektami wnętrz zapewnia Państwu odnalezienie właściwego elementu sztukateryjnego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor