• Obniżka

ORAC DECOR SX183 Listwa przypodłogowa

61,97 zł 57,63 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 57.63 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa SX183 stanowi idealne wykończenie pomieszczeń klasycznych i nowoczesnych. Funkcjonalność SX183 pozwala nie tylko na zachowanie estetycznego wyglądu pomieszczenia, ale także na skuteczne ukrycie wszelkich niedoskonałości na styku ścian i podłogi.

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX183 dopasuje się do każdego wnętrza, nadając mu szyku, elegancji i perfekcyjnego wykończenia, a to za sprawą możliwości pomalowania dowolną farbą do wnętrz. Listwa wykończeniowa Orac doskonale zamaskuje szczelinę dylatacyjną oraz nieestetyczne okablowanie. Wykończeniowa listwa SX183 została stworzona z trwałego oraz odpornego na wilgoć materiału. Jest lekka i niezwykle łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX183 Orac Decor listwa przypodłogowa

Model, którym jest przypodłogowa listwa SX183 utrzymany, jest w tradycyjnym designie. Będzie on pasował do wielu rozmaitych stylizacji wnętrz. Listwa przypodłogowa SX183 została stworzona z trwałych tworzyw, znoszących nawet bardzo ciężkie warunki eksploatacji. Dzięki niej w prosty sposób można ukryć przewody, szczelinę dylatacyjną, czy też niedoskonałości, widoczne na styku podłogi i ścian. Opisywana listwa przypodłogowa SX183 doda pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Jest to niezwykła możliwość dla tych, chcących uwydatnić piękno paneli, albo innych podłóg, doskonale dekorując każdą aranżację wnętrza. Listwa przypodłogowa SX183 stanowi idealne wykończenie pomieszczeń klasycznych i nowoczesnych. Funkcjonalność SX183 pozwala nie tylko na zachowanie estetycznego wyglądu pomieszczenia, ale także na skuteczne ukrycie wszelkich niedoskonałości na styku ścian i podłogi.

Estetyka i trwałość listwa przypodłogowa SX183.

Sztukateria wykończeniowa, którą jest Orac Decor SX183, wyróżnia się wyjątkowymi parametrami użytkowymi, co usatysfakcjonuje także miłośników doskonałego wykończenia, oczekujących połączenia nadzwyczajnej klasy z niską ceną. Przypodłogowa listwa SX183 Orac Decor jest wytrzymała na uderzenia mechaniczne, a nawet działanie wody. Listwa przypodłogowa SX183 to model funkcjonalny, który powstał z myślą o potrzebach niezwykle wymagających klientów. Wykończeniowa listwa przypodłogowa SX183 Orac Decor może zdobić każde pomieszczenie bez względu na jego zastosowanie.

Listwa SX183 Orac o prostym wzornictwie.

Akcent dekoracyjny, którym jest listwa przypodłogowa SX183, zachwyca swoją uniwersalną linią, dlatego też model nie stwarza problemów zastosowania. Prezentowana przypodłogowa listwa Orac Decor SX183 może zostać wykorzystana zarówno w stylizacjach klasycznych, jak i modernistycznych. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Przypodłogowa listwa SX183 to ponadczasowa forma, która nigdy nie wyjdzie z trendów dekoracyjnych. Należy również wspomnieć, że listwa przypodłogowa SX183 nie potrzebuje wymagającej renowacji, jest to bowiem model fenomenalny do niejednego wnętrza.

Przypodłogowa listwa Orac Decor - prosty montaż.

Listwa wykończeniowa przypodłogowa w postaci SX183 Orac Decor jest wyjątkowo prosta w instalacji, łatwość montażu listwy przypodłogowej pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Trzeba również wspomnieć, że przypodłogowa listwa Orac Decor SX183 mocowana jest przy zastosowaniu specjalnych klejów cechujących się niezwykłą wydajnością. Do montażu modelu niezastąpiony jest klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń listew Orac Decor FX400. Z ich pomocą przypodłogowa listwa SX183 Orac Decor przez długie lata pozostanie w niezmiennym położeniu.

Listwa SX183 Orac Decor to świetny zakup!

Listwa przypodłogowa SX183 to listwa, która jest odporna na wilgoć, co oznacza, że można ją czyścić oraz zmywać wielokrotnie, doprowadzając ją do stanu sprzed montażu. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX183 to model pozwalający na dostosowanie go do niejednego pomieszczenia, za sprawą kompleksowego przygotowania do malowania. Przypodłogową listwę SX183 Orac Decor wystarczy pokryć każdą farbą, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników.

W razie zaistnienia problemów.

Masz wątpliwości, czy listwa przypodłogowa SX183 jest dla Ciebie? Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia - pracownicy naszej firmy Orac Decor z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą w zakresie sztukaterii, odpowiadając na wszystkie Twoje pytania związane z zakupem, montażem lub pielęgnacją listwy SX183. W przypadku potrzebnej pomocy serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor