• Obniżka

ORAC DECOR SX185 Listwa przypodłogowa

107,09 zł 99,59 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Orac SX185 to listwa przypodłogowa o prostej formie doskonała do wykończenia każdej aranżacji. Subtelna forma z zaokrągleniami podkreśla podłogę, doskonale osłania kable, a także szczelinę dylatacyjną na styku ścian i podłogi. Dekoracyjna listwa przypodłogowa Orac Decor SX185 to produkt wysokiej jakości, odporny na uderzenia czy wilgoć. Listwa jest ponadto łatwa w montażu i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  12
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX185 Orac Decor listwa przypodłogowa

Produkt, którym jest listwa przypodłogowa SX185 Orac Decor utrzymany jest w nowoczesnym stylu. Będzie on pasował do wielu rozmaitych aranżacji wnętrz. Listwa SX185 została wykonana z solidnych tworzyw, wytrzymujących nawet niezwykle ciężkie warunki. Za jej sprawą w łatwy sposób można ukryć przewody, szczelinę dylatacyjną, jak i również mankamenty, powstałe na styku ścian oraz podłogi. Przedstawiana przypodłogowa listwa Orac Decor SX185 nada pomieszczeniu niebanalnego charakteru. Jest to niezwykła gratka dla klientów, którzy pragną uwydatnić przepiękny wygląd parkietu, jak i również pozostałych podłóg, perfekcyjnie wykańczając całą stylizację pomieszczenia.

Praktyczna listwa przypodłogowa SX185 Orac Decor

Listwa wykończeniowa, którą jest SX185 cechuje się ponadprzeciętnymi parametrami użytkowymi, co usatysfakcjonuje również miłośników perfekcyjnego wykończenia, pragnących powiązania wysokiej klasy wraz atrakcyjną ceną. Listwa przypodłogowa SX185 nie jest podatna na przypadkowe uszkodzenia, a nawet działanie wilgoci. Listwa SX185 to model praktyczny, który powstał z myślą o potrzebach wysoce wymagających klientów. Wykończeniowa listwa przypodłogowa SX185 Orac Decor może ozdabiać dowolne pomieszczenie bez względu na jego przeznaczenie.

Listwa SX185 Orac o uniwersalnym wzornictwie

Akcent ozdobny, jakim jest listwa przypodłogowa SX185 Orac Decor intryguje swoją prostą formą, dzięki czemu model nie stwarza problemów aranżacyjnych. Opisywana listwa przypodłogowa SX185 może być umieszczona zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i modernistycznych. Wszystko zależy od osobistych preferencji. Przypodłogowa listwa SX185 to prosta forma, która nigdy będzie zgodna z trendami dekoracyjnymi. Warto również napomknąć, że przypodłogowa listwa SX185 Orac Decor nie wymaga specjalnej konserwacji jest to bowiem model idealny do niejednego pomieszczenia.

Listwa wykończeniowa Orac Decor - łatwy montaż

Listwa wykończeniowa w postaci SX185 jest bardzo prosta w instalacji. Należy również podkreślić, że przypodłogowa listwa SX185 mocowana jest przy wykorzystaniu specjalnych klejów charakteryzujących się trwałością łączenia. Do instalacji produktu przydatny jest klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń listew Orac Decor FX200. Z ich pomocą przypodłogowa listwa Orac Decor SX185 będzie dekorować niejedno wnętrze przez długi czas.

Listwa SX185 Orac to fenomenalny zakup!

Sztukateria wykończeniowa Orac Decor SX185 to model pozwalający na wkomponowanie go w każdą aranżację, za pomocą właściwego przygotowania do pomalowania. Listwę przypodłogową SX185 Orac Decor wystarczy pomalować wybraną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

W przypadku potrzebnej pomocy

W przypadku niezbędnej pomocy gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Z miłą chęcią odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące SX185 Orac Decor bądź pozostałych modeli listew znajdujących się w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor