• Obniżka

ORAC DECOR SX165 Listwa przypodłogowa

52,51 zł 48,83 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Ozdobna listwa wykończeniowa, jaką jest ORAC DECOR SX165 pozwoli perfekcyjne wykończyć każde wnętrze. Listwa fenomenalnie podkreśla styl aranżacji oraz znajdującą się w niej podłogę, zakrywając szczelinę dylatacyjną. Listwa jest odporna na wilgoć i uderzenia. Listwa przypodłogowa Orac SX165 jest gotowa do malowania, a łatwość montażu pozwala na zastosowanie jej w każdym wnętrzu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.1
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  6.9
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX165 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa może być czymś więcej, niż tylko zwyczajnym elementem dekoracyjnym. To konstrukcja, której funkcja zdecydowania wykracza zwykły aspekt ozdobny, gdyż listwa przypodłogowa głównie maskować szczeliny dylatacyjne oraz zabezpieczać okablowanie, wypełniając aranżację pomieszczenia. To dzięki niej cały wystrój jest kompletny i ma swój charakter. I to właśnie listwa przypodłogowa, gwarantuje perfekcyjne wykończenie.

SX165 to prosta nowoczesność

Prostota to największa cecha nowoczesności. Wyróżnia się nią model, jakim jest listwa przypodłogowa SX165, która zaprojektowana w stylu minimalizmu pozwala wprowadzić do aranżacji niezwykłej harmonii.

Listwa przypodłogowa SX165 marki Orac Decor, to niezwykłe połączenie prostoty, minimalistycznego wzornictwa i nowoczesnego wykończenia, uwydatnionego w klasycznym kształcie listwy. Całość tworzy niezwykle przemyślaną, aranżacyjną całość, którą bardzo trudno uzyskać przeglądając konkurencyjne rozwiązania. To jednak nie koniec!

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX165 to również możliwość aranżacyjnego uniwersalizmu. Model fenomenalnie komponuje się z niejednym rodzajem otoczenia. Dzięki swojej prostocie listwa przypodłogowa Orac Decor SX165 świetnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych, jak i klasycznych.

Funkcja listwy SX165 Orac Decor w modernistycznej aranżacji

Listwa przypodłogowa SX165 marki Orac Decor, to rozwiązanie nie tylko wielofunkcyjne, które umożliwi zamaskowanie szczelin, czy też innych mankamentów na styku podłogi i ścian.

Gładka struktura listwy i delikatne wzornictwo w postaci prostego żłobienia sprawi, że całość w efektowny sposób zamaskuje wszelkie wady znajdujące się na styku ścian i podłogi. Ponadto rozmiar produktu pozwala na zakrycie również ubytków wykraczających poza standardowy "obrys" wybranego mankamentu, powstały na wskutek malowania, czy też tynkowania ścian.

Nie należy również zapominać, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX165 nie zaburza ogólnie ujętej aranżacji wybranego wnętrza. Dzięki temu, uwaga nie koncentruje się bezpośrednio na modelu, a na efektownym i perfekcyjnym wykończeniu pomieszczenia.

SX165 Orac jako praktyczne rozwiązanie do wnętrz

Listwa przypodłogowa SX165 Orac Decor, to model nadzwyczaj funkcjonalny, jak i również niezwykle łatwy w montażu za sprawą klejów Orac Decor FDP500 i Orac Decor FX200 do łączeń.

Produkty te doskonale współgrają z powierzchnią listwy, tworząc na niej odporne, a zarazem niezwykle wytrzymałe połączenie. Dzięki temu listwa przypodłogowa SX165 stabilnie przylega do powierzchni ściany, gwarantując maksymalne przyczepność. Co ważne, model został również pokryty specjalną powłoką. Za sprawą takiego zabezpieczenia listwa SX165 Orac Decor może był w łatwy sposób pomalowana na dowolny kolor.

Jakie farby posłużą do pomalowania listwy przypodłogowej SX165 Orac Decor? Do tego celu można wykorzystać dowolną farbę, której skład nie jest oparty na rozpuszczalnikach. Dzięki temu farba nie wpłynie negatywnie na listwę wykończeniową SX165 Orac Decor, która w ten sposób zachowa swoją wyjątkowość i gładkość. Co więcej, pomalowanie modelu zabezpieczy go przed przebarwieniami i będzie stanowić dodatkową ochronę przed wilgocią, jeśli użyte zostaną do tego farby wodoodporne.

Podsumowując, prezentowana listwa przypodłogowa SX165 Orac Decor to model designerski, odporny na oddziaływania zewnętrzne, jak i również niezwykle funkcjonalny. Za jego pomocą można zamaskować wszelkie mankamenty ścian, przewody i ochronić inne, wrażliwe elementy domowej infrastruktury. Dzięki listwie przypodłogowej Orac Decor SX165 wnętrze każdego domu zyska swój niepowtarzalny blask.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor