• Obniżka

ORAC DECOR SX187 Listwa przypodłogowa

56,66 zł 52,69 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX187 rewelacyjnie uwydatni każdą podłogę, dodając aranżacji niezwykle eleganckiego wykończenia. Listwa Orac SX187 stworzona jest z wytrzymałych i odpornych na wilgoć tworzyw. Produkt jest przygotowany do malowania farbą do wnętrz bez rozpuszczalników. Dodatkowo łatwość montażu z użyciem klejów Orac pozwala na zastosowanie listwy w każdym wnętrzu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX187 Orac Decor listwa przypodłogowa

Produkt, którym jest listwa przypodłogowa SX187 utrzymany jest w tradycyjnym designie. Będzie on pasował do wielu różnorodnych stylizacji wnętrz. Listwa przypodłogowa SX187 została wykonana z solidnych materiałów, znoszących bardzo ciężkie warunki. Dzięki niej można zasłonić przewody, szczelinę dylatacyjną, jak i również mankamenty, które powstały na styku ścian oraz podłogi. Prezentowana przypodłogowa listwa SX187 nada pomieszczeniu wytwornego stylu. Jest to prawdziwa gratka dla osób, pragnących wyeksponować piękno parkietu, jak i również pozostałych podłóg, idealnie zdobiąc każdą stylizację pomieszczenia.

Funkcjonalna listwa przypodłogowa Orac Decor

Listwa wykończeniowa, jaką jest Orac Decor SX187 cechuje się niezwykle wysokimi parametrami użytkowymi, co zadowoli również wielbicieli perfekcyjnego wykończenia, oczekujących połączenia niezwykłej jakości wraz z niską ceną. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 nie jest podatna na przypadkowe uszkodzenia, a nawet działanie wody. Listwa SX187 to produkt funkcjonalny, który został zaprojektowany z myślą o wysoce wymagających klientów. Wykończeniowa listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 może zatem ozdabiać dowolne pomieszczenie bez względu na jego zastosowanie.

Listwa SX187 Orac Decor o atrakcyjnym wzornictwie

Detal ozdobny, jakim jest listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 zaciekawia swoim klasycznym designem, dlatego też produkt nie powoduje problemów zastosowania. Proponowana listwa przypodłogowa SX187 może zostać wykorzystana zarówno w pomieszczeniach klasycznych, jak również nowoczesnych. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Przypodłogowa listwa SX187 to ponadczasowa konstrukcja, która przez długi czas nie wyjdzie z trendów wnętrzarskich. Warto także napomknąć, że przypodłogowa listwa SX187 nie potrzebuje specjalnej dbałości jest to więc produkt idealny do niejednego mieszkania.

Przypodłogowa listwa SX187 Orac Decor i prosty montaż

Przypodłogowa listwa w postaci SX187 jest wyjątkowo łatwa w zamontowaniu. Trzeba także podkreślić, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 montowana jest przy wykorzystaniu dedykowanych klejów charakteryzujących się niezwykłą wydajnością. Do przymocowania produktu niezastąpiony jest klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń listew Orac Decor FX200. Dzięki nim listwa przypodłogowa SX187 Orac Decor przez długi czas zostanie w niezmienionym położeniu.

Listwa SX187 Orac to właściwy wybór!

Sztukateria wykończeniowa SX187 Orac Decor to produkt umożliwiający wkomponowanie go do niejednego wnętrza, za sprawą fabrycznego przygotowania do malowania. Listwę przypodłogową Orac Decor SX187 należy pokryć każdą farbą która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników.

W przypadku potrzebnej pomocy

W przypadku potrzebnej pomocy zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Z miłą chęcią udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania związane z SX187 bądź innych modeli listew dostępnych w naszym asortymencie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor