• Obniżka

ORAC DECOR SX187 Listwa przypodłogowa

76,44 zł 71,09 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 71.09 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX187 wyróżniająca się swym kształtem rewelacyjnie uwydatni każdą podłogę, dodając aranżacji niezwykle eleganckiego i wyjątkowego wykończenia.

Gładka listwa Orac SX187 stworzona jest z wytrzymałych i odpornych na wilgoć tworzyw, umożliwia skuteczne zamaskowanie wystających kabli i przewodów. Dodatkowo łatwość montażu listwy wykończeniowej ORAC DECOR SX187 z użyciem klejów Orac pozwala na zastosowanie jej w każdym wnętrzu. Produkt jest przygotowany do malowania farbą do wnętrz bez rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX187 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 jest listwą dekoracyjną, pełniącą funkcję nie tylko estetyczną, ale również ochronną. Wykończeniowa listwa przypodłogowa to rodzaj listwy, który chroni ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi. Listwy Orac Decor służą również zakryciu szczeliny dylatacyjnej powstającej przy montażu paneli lub parkietu oraz końcówek tapet czy wszelkich innych nierówności na styku ścian i podłogi. Dzięki prostej formie i wyjątkowemu kształtowi przypodłogowa listwa Orac Decor SX187 doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym pomieszczeniu.

Funkcjonalna listwa przypodłogowa Orac Decor.

Stawiająca na minimalizm i funkcjonalność listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 swoim designem poprawi estetykę każdego wnętrza. Dekoracyjna listwa Orac Decor SX187 doskonale wykończy aranżację pomieszczeń utrzymanych zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Przypodłogowa listwa Orac Decor SX187 skutecznie maskuje wszelkie niedoskonałości i ubytki widoczne na styku ścian i podłogi, a także ukrywa drażniące szczeliny dylatacyjne powstałe w wyniku montażu paneli, parkietu lub końcówek tapet. Orac Decor SX187 wyróżnia się wyjątkową trwałością oraz solidnym wykonaniem, jest odporna na uszkodzenia i wilgoć, a także chroni ściany oraz podłogi przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Listwa SX187 Orac Decor o atrakcyjnym wzornictwie.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 zaciekawia swoim charakterystycznym designem, dlatego też nie powoduje problemów w zastosowaniu. Proponowana listwa przypodłogowa SX187 może zostać wykorzystana zarówno w pomieszczeniach klasycznych, jak również w nowoczesnych. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Przypodłogowa listwa SX187 to ponadczasowy styl, która przez długi czas nie wyjdzie z trendów stylizacji pomieszczeń.

Oferowana przez nas przypodłogowa listwa Orac Decor SX187 doskonale eksponuje podłogę, a ponadto maskuje nieestetyczne okablowanie, czy przewody elektryczne, jest zatem świetnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia, które odświeży i wyróżni wnętrze, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Dekoracyjna listwa przypodłogowa Orac Decor SX187 podkreśla charakter wnętrza, tworzą spójną całość razem ze ścianą i podłogą, odpowiednio eksponując walory powierzchni płaskich.

Listwa SX187 Orac to właściwy wybór!

Wysokiej jakości materiały produkcyjne listwy Orac Decor SX187 pozwalają jej skutecznie pełnić funkcje estetyczne, maskujące i chroniące. Wykończeniowa listwa Orac Decor SX187 zakrywa niedoskonałości płaszczyzn oraz ukrywa wystające kable i przewody elektryczne. Ponadto SX187 doskonale sprawdza się w chowaniu szczelin dylatacyjnych. Wytrzymałość, którą wyróżnia się listwa przypodłogowa SX187, pozwala zachować jej niezwykle estetyczny wygląd przez bardzo długi czas, dzięki czemu jej widok cieszyć może wzrok wszystkich domowników i gości przez długie lata.

Przypodłogowa listwa SX187 Orac Decor i prosty montaż.

Uwzględniając walory listew przypodłogowych Orac Decor SX187, powinno się wspomnieć o łatwości i szybkości instalacji tego detalu dekoracyjnego, w szczególności w przypadku używania rekomendowanych akcesoriów montażowych marki Orac. Na skutek lekkości produktu, wytrzymałości klejów oraz dodatkowo należytemu przygotowaniu powierzchni, na której będzie przymocowana listwa przypodłogowe SX187 Orac Decor, można mieć pewność nadzwyczaj mocnego połączenia. Aby odpowiednio przykleić produkt, warto wykorzystać klej montażowy FDP500 i FX400 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli mają Państwo problemy związane z montażem listwy przypodłogowej SX187, to zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

Oferowana przez nas listwa Orac Decor SX187 jest nie tylko prosta w montażu, ale również kompleksowo przygotowana do modyfikacji. Nudzi Cię biel lub chciałbyś nadać wyjątkowości swojemu wnętrzu? Ozdobna przypodłogowa Orac SX187 została przygotowana do samodzielnego pomalowania farbami, dzięki temu listwa perfekcyjne dopasuje się do aranżacji wnętrza lub wyróżni się, tworząc oryginalny i wyraźny akcent w pomieszczeniu. Do pomalowania elementu dekoracyjnego pod postacią listwy przypodłogowej Orac Decor SX187 można zastosować między innymi farby akrylowe, silikonowe bądź lateksowe.

W przypadku potrzebnej rady i pomocy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ozdobnej listwy Orac Decor SX187l, ale masz pytania, to skontaktuj się z nam - doświadczeni pracownicy naszej firmy chętnie udzielą Ci porad dotyczących specyfiki produktu, jego funkcjonalności oraz doboru odpowiednich akcesoriów, niezbędnych do poprawnego montażu sztukaterii Orac Decor. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor