• Obniżka

ORAC DECOR SX195F flex gięta Listwa przypodłogowa

305,77 zł 284,36 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 284.36 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX195F Flex perfekcyjnie wykończy każde wnętrze z łukami i nierównymi ścianami, maskując szczeliny dylatacyjne, nierówności malowania, zakończenia tapet oraz kable. Uniwersalne wzornictwo oraz gotowość do malowania pozwoli na zastosowanie modelu w dowolnym wnętrzu niezależnie od ich przeznaczenia. Ponadto gięta listwa przypodłogowa SX195F Flex Orac Decor stworzona została z wytrzymałych tworzyw, odpornych na wgniecenia i wilgoć.

Uwaga! Listwa niedostępna.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  8
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa gięta Orac Decor SX195F Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe to akcenty sztukatorskie, które pełnią nie tylko funkcję wizualną, ale także praktyczną. Prezentujemy listwę przypodłogową SX195F Flex, która jest niezwykle stylowa, posiada wysoką jakość i szeroką możliwość zastosowania. Warto jest więc dowiedzieć się więcej o tym wyjątkowym produkcie do wykańczania wnętrz.

Listwa wykończeniowa SX195F Flex Orac to elastyczna listwa idealna do mocowania w przypadku łuków i innych zaokrągleń ścian. Produkt został zaprojektowany w taki sposób, aby odpowiednio przylegał do ściany, dodatkowo dekorując aranżację i maskując jej wady widoczne na styku ścian i podłogi. Warto również wiedzieć, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX195F Flex doskonale sprawdzi się do podniesienia atrakcyjności wnętrza i wprowadzenia ładu aranżacyjnego, dzięki zamaskowaniu szczeliny dylatacyjnej, zakończenia tapet, czy nierówności malowania w każdym wnętrzu w całym domu lub mieszkaniu.

Zalety SX195F Flex Orac Decor

SX195F Flex Orac Decor to gięta listwa przypodłogowa o wielu zaletach. Wpierw należy podkreślić, że do produkcji modelu wykorzystano zaawansowane technologie oraz materiały wyróżniające się wysoką jakością. Przyczynia się to do ogromnej wytrzymałości listwy przypodłogowej SX195F Flex Orac Decor na różnego rodzaju uszkodzenia, wgniecenia czy zarysowania. Ponadto model elastycznej listwy przypodłogowej SX195F Flex Orac Decor jest odporny na wilgoć, pleśń i grzyby, co pozwala na zastosowanie tego rodzaju sztukaterii wykończeniowej praktycznie w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego przeznaczenia.

Gotowa do malowania elastyczna listwa przypodłogowa SX195F Flex Orac Decor

Dodatkową korzyścią jest to, że elastyczna listwa przypodłogowa SX195F Flex Orac Decor jest gotowa do pomalowania farbą. Dzięki temu jej ostateczny wygląd można samodzielnie dopasować do każdego wnętrza. Dobierając odpowiedni kolor farby, w łatwy sposób można wkomponować giętą listwę przypodłogową Orac Decor SX195F do kolorystyki niejednej powierzchni lub podkreślić ją kontrastem, który doda kompozycji niebanalnego akcentu. Konieczne jest jednak wybranie farby, która nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa przypodłogowa SX195F Flex i montaż modelu

Listwa dekoracyjna Orac Decor SX195F Flex to łatwa w montażu sztukateria do bezproblemowego zamaskowania styku ścian i podłogi. Do zamocowania należy użyć odpowiednich klejów montażowych Orac. W przypadku listwy przypodłogowej Orac Decor SX195F Flex doskonale sprawdzą się klej montażowy Orac Decor FDP500 i FX400 do łączenia listew przypodłogowych.

Profesjonalna pomoc w wyborze listew przypodłogowych Orac Decor

Nasz bezprecedensowy poziom usług zapewnia wszelką pomoc, jakiej potrzebujesz, aby znaleźć element sztukatorski, który spełni Twoje oczekiwania. Dlatego też zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Jeśli masz wątpliwości co do zakupu zakrzywionej listwy przypodłogowej Orac Decor SX195F oraz innych produktów w ofercie naszego tynkarza. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej współpracy ze znanymi architektami i projektantami wnętrz zaoferujemy listwy przypodłogowe i inne nietuzinkowe elementy sztukaterii, które spełnią oczekiwania naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor