• Obniżka

ORAC DECOR PX103 Listwa ścienna

30,84 zł 28,68 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.68 zł

Opis produktu

Wąska listwa ścienna Orac Decor PX103

Ozdobna listwa ścienna Orac Decor PX103 to niezwykłe połączenie elegancji i jakości. Stworzona z wytrzymałego, odpornego na uderzenia i wilgoć materiału, pokrytego podkładem gruntującym w kolorze białym. Orac Decor PX103 rewelacyjnie podkreśli charakter różnych aranżacji, szczególnie tych klasycznych, gdzie nadaje wnętrzu niezwykłego stylu, ożywiając nudne, płaskie ściany. Listwa jest gotowa do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX103 Orac Decor listwa ścienna

Prosta, wąska, a jednocześnie niezwykle klasyczna w swoim designie listwa ścienna Orac Decor PX103 to wyjątkowy model. Produkt nie tylko posiada subtelny kształt i efektowne wzornictwo, ale również cechuje się wysoką wytrzymałością. Dodatkowo te atuty w połączeniu z dużym spektrum możliwości nadania jej ostatecznego wyglądu, pozwala na zastosowanie listwy ściennej PX103 Orac Decor w dowolnym pomieszczeniu.

Wyjątkowa jakość listwy ściennej Orac Decor PX103

Wypukła listwa ścienna PX103 Orac Decor spełnienia oczekiwania miłośników klasycznej sztukaterii, a także również wszystkich osób lubujących efektowne dekoracje ścienne. PX103 Orac Decor wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku listew ściennych takimi cechami jak odporność na wgniecenia, uderzenia, zarysowania oraz wilgoć. Wąska, wypukła listwa ścienna PX103 Orac Decor rewelacyjnie odnajdzie się zarówno w domach oraz mieszkaniach, jak i również hotelach, sklepach, restauracjach, czy innych miejscach publicznych, w których doda szyku i elegancji każdej aranżacji. Wąska listwa ścienna PX103 Orac Decor może stanowić delikatny, pojedynczy profil ścienny, dodający klasy każdemu wnętrzu, w którym zostanie zastosowany.

Wykorzystanie Orac Decor PX103

Wąska, wypukła listwa ścienna PX103 Orac Decor jest modelem o niezwykle szerokiej możliwości zastosowania. Delikatny design w połączeniu z niewielkimi rozmiarami listwy sprawia, że listwa może zostać zastosowana jako efektowny komponent kompozycji sztukateryjnej, czy też eleganckie obramowanie obrazów, luster i tapet. Stworzenie listwy ściennej PX103 Orac Decor w taki sposób, aby łączyć najlepsze cechy sztukaterii. Zalety sprawiają listwy, że produkt charakteryzuje się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale również dużą możliwością samodzielnego dopasowania do każdego wnętrza. Co więcej, listwa ścienna PX103 Orac Decor jest modelem wyprodukowanym z łatwych w obróbce tworzyw, umożliwiających proste przycięcie do danych wymiarów, jak i również fabrycznie przygotowanym do malowania. Produkt z łatwością można zatem zastosować w różnych pomieszczeniach bez względu na ich przeznaczenie.

PX103 Orac Decor i sposób montażu

Montaż listwy Orac Decor PX103 jest prosty i nie wymaga specjalistycznego sprzętu ani umiejętności. Listwy ścienne PX103 są lekkie i łatwe w montażu przy użyciu dedykowanych klejów, zapewniających właściwej jakości łączenie oraz przyczepność do wcześniej przygotowanego podłoża. Do montażu listwy ściennej PX103 Orac Decor wykorzystuje się klej montażowy FDP500 Orac Decor, a także specjalny klej do łączenia listew FX400 Orac Decor. Nasze kleje pomogą w prosty i w szybki sposób przymocować listwę, to oszczędność czasu i pieniędzy bez potrzeby wynajęcia fachowców.

PX103 Orac Decor i jej malowanie

Nadanie wybranej przez siebie barwy listwie ściennej PX103 Orac Decor jest niezwykle proste, ze względu na fakt pokrycia produktu podkładem w kolorze białym. Model można pokryć dowolnymi farbami, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników. W tym celu świetnie sprawdzą się, chociażby farby akrylowe, silikonowe, czy też lateksowe. Taka dowolność nadania ostatecznego wyglądu listwie ściennej PX103 Orac Decor pozwala na idealne dopasowanie modelu do każdego wnętrza poprzez wtopienie go w kolor ściany lub wręcz przeciwnie, czyli wyróżnienie kontrastującą barwą.

Zapraszamy do kontaktu

Zakup odpowiedniej listwy ściennej rodzi wątpliwości i niepewność, jeśli wystąpią pytania, pomożemy. Gdy zaistnieją problemy z przymocowaniem sztukaterii, w tym prezentowanej listwy ściennej PX103 Orac Decor zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Jesteśmy profesjonalistami, którzy doradzą w doborze, a także rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu oferowanych w naszym sklepie internetowym modeli sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor