• Obniżka

ORAC DECOR PX103 Listwa ścienna

28,31 zł 26,33 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.33 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna Orac Decor PX103 to niezwykłe połączenie elegancji i jakości. Stworzona z wytrzymałego, odpornego na uderzenia i wilgoć materiału, pokrytego podkładem gruntującym w kolorze białym. Orac Decor PX103 rewelacyjnie podkreśli charakter różnych aranżacji, szczególnie tych klasycznych, gdzie nadaje wnętrzu niezwykłego stylu, ożywiając nudne, płaskie ściany. Listwa jest gotowa do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX103 Orac Decor listwa ścienna

Prosta, a jednocześnie niezwykle klasyczna w swoim designie listwa ścienna Orac Decor PX103 to wyjątkowy model, który wyróżnia się na tle dostępnej na rynku sztukaterii. Produkt nie tylko posiada subtelne, aczkolwiek efektowne wzornictwo, ale również cechuje się wysoką wytrzymałością. Dodatkowo te atuty w połączeniu z ogromnym spektrum możliwości nadania jej ostatecznego wyglądu, pozwala na zastosowanie listwy ściennej PX103 Orac Decor niemalże w dowolnym pomieszczeniu.

Wyjątkowa jakość listwy ściennej Orac Decor PX103

Listwa ścienna PX103 Orac Decor została stworzona w myśl spełnienia oczekiwań nie tylko miłośników klasycznej sztukaterii, ale również wszystkich osób lubujących efektowne dekoracje ścienne. PX103 Orac Decor wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku listew ściennych takimi cechami jak odporność na wgniecenia, uderzenia, zarysowania oraz wilgoć. Produkt z łatwością można zatem zastosować w lokalach bez względu na ich przeznaczenie. Tak więc, listwa ścienna PX103 Orac Decor rewelacyjnie odnajdzie się zarówno w domach oraz mieszkaniach, jak i również hotelach, sklepach, restauracjach, czy innych miejscach publicznych, w których dodaje szyku i elegancji każdej aranżacji.

Możliwość personalizacji Orac Decor PX103

Stworzenie listwy ściennej PX103 Orac Decor w taki sposób, aby łączyć najlepsze cechy sztukaterii sprawia, że produkt charakteryzuje się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale również ogromem samodzielnego dopasowania do każdego wnętrza. Co więcej, listwa ścienna PX103 Orac Decor jest modelem wyprodukowanym z łatwych w obróbce tworzyw, umożliwiających proste przycięcie do danych wymiarów, jak i również fabrycznie przygotowanym do malowania.

Pomalowanie listwy ściennej PX103 Orac Decor

Nadanie wybranej przez siebie barwy listwie ściennej PX103 Orac Decor jest niezwykle proste, ze względu na fakt pokrycia produktu podkładem w kolorze białym. Model można pokryć dowolnymi farbami, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników. W tym celu świetnie sprawdzą się chociażby farby akrylowe, silikonowe, czy też lateksowe. Taka dowolność nadania ostatecznego wyglądu listwie ściennej PX103 Orac Decor pozwala na idealne dopasowanie modelu do każdego wnętrza poprzez wtopienie go w kolor ściany lub wręcz przeciwnie, czyli wyróżnienie kontrastującą barwą.

Wykorzystanie listwy Orac Decor PX103

Listwa ścienna PX103 Orac Decor jest modelem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Delikatny design w połączeniu z niewielkimi rozmiarami listwy sprawia, że listwa może zostać zastosowana jako efektowny komponent kompozycji sztukateryjnej, czy też eleganckie obramowanie obrazów, luster i tapet. Ponadto listwa ścienna PX103 Orac Decor może stanowić delikatny, pojedynczy profil ścienny, dodający klasy każdemu wnętrzu, w którym zostanie zastosowany.

PX103 Orac Decor i sposób montażu

Znajdujące się w ofercie marki Orac Decor produkty, w tym listwa ścienna PX103 są lekkie i proste w montażu przy użyciu dedykowanych klejów, zapewniających właściwej jakości łączenie oraz przyczepność do wcześniej przygotowanego podłoża. Do montażu listwy ściennej PX103 Orac Decor wykorzystuje się klej montażowy FDP500 Orac Decor, a także specjalny klej do łączenia listew FX400 Orac Decor.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli wystąpią pytania, albo zaistnieją problemy z przymocowaniem oferowanych w naszym sklepie internetowym modeli sztukaterii, w tym prezentowanej listwy ściennej PX103 Orac Decor zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Jesteśmy profesjonalistami, którzy doradzą w doborze, a także rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu danego modelu sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor