• Obniżka

ORAC DECOR PX103 Listwa ścienna

21,75 zł 20,22 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna Orac Decor PX103 to niezwykłe połączenie elegancji i jakości. Stworzona z wytrzymałego, odpornego na uderzenia i wilgoć materiału, pokrytego podkładem gruntującym w kolorze białym. Orac Decor PX103 rewelacyjnie podkreśli charakter różnych aranżacji, szczególnie tych klasycznych, gdzie nadaje wnętrzu niezwykłego stylu, ożywiając nudne, płaskie ściany. Listwa jest gotowa do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Długość (cm)
  200
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Materiał
  Duropolimer
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200

Informacje o produkcie

PX103 Orac Decor listwa ścienna

Listwa ścienna PX103 Orac Decor to wysokiej klasy sztukateria dekoracyjna, która powstała z myślą o wyjątkowych wnętrzach. Temat nudnych ścian to już przeszłość, ponieważ marka Orac Decor umożliwia łączenie ze sobą różnorodnych listew ściennych, uzyskując tym samym ponadprzeciętny efekt wizualny. Listwa PX103 jest wykonana z wysokiej jakości materiału odpornego na wilgoć oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Dzięki temu, że jest łatwa w montażu, z całą pewnością każdy sobie z nim poradzi. Listwa PX103 jest odpowiednio przystosowana do malowania farbą bez konieczności używania w tym celu rozpuszczalnika, a co za tym idzie, z łatwością można ją dopasować do każdego wnętrza, w którym się znajdzie.

Listwa ścienna PX103 Orac Decor

Listwy ścienne są stosowane, aby w łatwy i szybki sposób zmienić aranżację wnętrza. Jak się okazuje po ten rodzaj upiększania wnętrz, sięgają coraz częściej również architekci, a także projektanci wnętrz. Dzięki zastosowaniu listwy PX103 w perfekcyjny sposób można urozmaicić wnętrze, a także uchwycić trójwymiarowość jego ścian.

Zadaniem listwy PX103 jest stworzenie nietuzinkowej kompozycji ściennej i sprawienie, aby pomieszczenie, w którym zostanie użyta, stało się pięknie udekorowane. Ten delikatny element sztukaterii nada świeżości stylistyce wnętrza, a także podkreśli jego wyjątkowość.

Za sprawą rozwiniętej technologii, a także odpowiednio dobranych, wysokiej klasy materiałów produkt odznacza się najwyższą jakością. Dzięki temu dekoracyjna listwa ścienna PX103 przez długi czas zachowa swoje właściwości oraz wygląd pozwalając cieszyć wzrok nawet najbardziej wyszukanym gustom użytkowników. Ścienna listwa PX103 nie jest podatna na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, w związku z czym może pełnić swoją rolę przez wiele lat.

Orac Decor PX103 listwa ścienna

Stworzona z niezwykłą precyzją i dokładnością PX103 listwa ścienna pozwoli na wykończenie wnętrza w efektowny sposób, który zachwyci nie tylko domowników, ale również odwiedzających ich gości. Ponadprzeciętny design oraz harmonia - taki efekt można osiągnąć z listwą PX103.

Za sprawą odporności na wilgoć oraz uderzenia, listwa z powodzeniem może służyć jako ozdoba w pomieszczeniu szczególnie narażonym na występowanie powyższych czynników, jak choćby kuchnia czy łazienka.
Powodem takiego braku podatności na wyżej wspomniane, jest niewątpliwie fakt zastosowania perfekcyjnie dobranych materiałów, a także zabezpieczenie jej odpowiednią powłoką.

Listwa PX103 - łatwość montażu

PX103 to listwa, która charakteryzuje się łatwością montażu, co stanowi dobrą informację dla osób, które nie mają doświadczenia w remontach, a chciałyby wykonać coś samodzielnie. Wynika to z faktu zastosowania niezwykle lekkich produktów w trakcie jej produkcji. Ponadto dzięki zastosowaniu kleju montażowego Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX200 proces ten przebiega jeszcze szybciej. W związku z tym, jeżeli pojawi się potrzeba na odświeżenie wnętrza, to z pomocą listwy PX103 i wyżej wspomnianych specyfików da się to osiągnąć praktycznie od ręki. Jest to dobry sposób na to, aby zaoszczędzić środki na zatrudnianiu fachowców.

Pomoc w doborze listwy PX103

Zakup odpowiedniej listwy, która najlepiej sprawdzi się w danym wnętrzu niejednokrotnie, sprawia wiele trudności. W tym wypadku warto skorzystać z porad naszej wykwalifikowanej załogi, która chętnie udzieli Państwu wszelkich niezbędnych porad oraz odpowie na szereg nurtujących Państwa pytań.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać odpowiednie wskazówki dotyczące tego, jak najlepiej zamocować listwę oraz jakich w tym celu użyć specyfików - również służymy pomocą.

Nasz wysokiej klasy zespół, dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu udzieli Państwu rzeczowych i przydatnych porad, za których sprawą proces montażu listwy PX103 stanie się przysłowiową bułką z masłem. Perfekcjonizm to nasze drugie imię, w związku z czym chętnie się z nim Państwem podzielimy, przekazując niezbędną wiedzę do tego, aby w sposób prawidłowy i trwały zamontować listwy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor