• Obniżka

ORAC DECOR PX103 FLEX Listwa ścienna

102,08 zł 94,93 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 94.93 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor PX103 Flex to doskonałe połączenie elegancji i jakości. Wytrzymała, odporna na wilgoć i uderzenia, pokryta podkładem gruntującym w kolorze białym. Gięta listwa Orac PX103 Flex rewelacyjnie podkreśli charakter różnych aranżacji, ożywiając nudne, płaskie ściany niezależnie od krzywizn jak łuki czy kolumny. Listwa jest gotowa do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor PX103 Flex elastyczna listwa ścienna

Niewielki rozmiar listwy Orac Decor PX103 Flex oraz niezwykle klasyczny design sprawiają, że jest to model o wielu zaletach, który doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju wnętrzach. Smukły i jednocześnie efektowny kształt został połączony z wysoką wytrzymałością i możliwością personalizacji, co pozwala na zastosowanie elastycznej listwy Orac Decor PX103 Flex w każdym wnętrzu, na łukach, kolumnach i półkolumnach.

Wysoka jakość listwy Orac Decor PX103 Flex

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor PX103 Flex wykonana jest w taki sposób, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów, którzy wymagają wysokiej jakości sztukaterii. Produkt wyróżnia się również wytrzymałością na zarysowania, uderzenia i wgniecenia, a także dużą odpornością na wilgoć i wodę, co pozwala na montaż nawet w miejscach o dużej wilgotności. Listwa Orac Decor PX103 Flex znajdzie swoje miejsce w mieszkaniach i domach, a także w restauracjach, hotelach, sklepach czy innych miejscach komercyjnych i publicznych.

Orac Decor PX103 Flex elastyczne listwy ścienne i opcje dostosowywania

Stworzenie unikalnego wykończenia w postaci giętej listwy przypodłogowej Orac Decor PX103 Flex wykonanej z wytrzymałych i wysokiej jakości materiałów, przy zachowaniu niezwykłej precyzji detalu, sprawia, że model jest wysoce adaptowalny. Dodatkowo listwa przypodłogowa Orac Decor PX103 Flex to produkt przygotowany do malowania, a dzięki zastosowaniu w produkcji łatwych w obróbce materiałów można ją dostosować do dowolnego rozmiaru.

Malowanie Orac Decor PX103 Flex

Gotowa do malowania listwa ścienna Orac Decor PX103 Flex może być w dowolnym kolorze. Model pokryty jest również białym podkładem, co znacznie ułatwia jego pokrycie wybranym kolorem farby. W tym celu można stosować farby bezrozpuszczalnikowe, takie jak akrylowe, lateksowe i silikonowe. Duża swoboda w kształtowaniu ostatecznego wyglądu giętej listwy ściennej Orac Decor PX103 Flex pozwala dopasować wzór do każdego wnętrza, łatwo wtapiając ją w kolor ściany lub wyróżniając kontrastowym kolorem.

Możliwości listwy ściennej Orac Decor PX103 Flex

Orac Decor PX103 Flex to listwa przyścienna o bardzo szerokim zastosowaniu. Piękny i elegancki design w połączeniu z dokładnymi proporcjami sprawia, że model może stać się nie tylko efektownym elementem kompozycji sztukatorskich, ale także stworzyć niezwykłą ramę pod obrazy, lustra czy tapety. Dodatkowo listwa ścienna Orac Decor PX103 Flex może być również pięknym pojedynczym profilem, który doda elegancji każdemu wnętrzu.

Metody montażu Orac Decor PX103 Flex

Oferowane w naszym sklepie sztukaterie Orac Decor, w tym dostępna listwa ścienna PX103 Flex, wyróżniają się niezwykłą lekkością i łatwością montażu dzięki dedykowanym klejom. Klej montażowy Orac Decor FDP500 i klej do łączenia listew Orac Decor FX400 zapewniają maksymalną jakość połączenia i odpowiednią przyczepność do podłoża.

Skontaktuj się z nami

Personel naszego sklepu internetowego z przyjemnością udzieli informacji na temat montażu i specyfikacji dostępnych w ofercie sztukaterii. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące listew ściennych Orac Decor PX103 Flex lub innych modeli. Nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra pomoże Państwu dobrać najbardziej odpowiedni element dekoracyjny.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor