• Obniżka

ORAC DECOR PX103A Dekor

39,77 zł 36,98 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 36.98 zł

Opis produktu

Narożnik PX103A Orac Decor to wyjątkowo subtelna sztukateria, za pomocą której doskonale uzupełnisz niejedną kompozycję ścienną. Jej wzornictwo doskonale wkomponuje się w tradycyjne, jak i nowoczesne wnętrza, a dzięki gotowości do malowania dopasuje się również do jego kolorystyki. Dekoracyjny narożnik PX103A Orac jest odporny na wilgoć wgniecenia, co pozwala na zastosowanie go w niejednym pomieszczeniu.

Narożnik Orac PX103A łączy się z listwą ścienną Orac PX103 

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  19
 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX103A Orac Decor narożnik do listew

Sztukateria to jeden z obecnie najmodniejszych sposobów na zrobienie wnętrza. Nie ma znaczenia, czy sztukaterią przykleja się na ścianach w mieszkaniu w kamienicy, w domku jednorodzinnym czy apartamencie, czy wreszcie w bloku. Wszędzie nadaje ona wnętrzu wyjątkowy charakter, przywodzi na myśl wszystko to co kojarzy się z prawdziwą elegancją i stylem jak sprzed lat. Jeśli pragnie się stworzyć wyjątkowo harmonijne, eleganckie i przytulne wnętrze, w którym zwyczajnie miło spędza się czas, warto zastosować sztukaterię oraz narożnik do listew PX103A Orac Decor. To właśnie ten dekor pozwala na stworzenie wysublimowanych i jedynych w swoim rodzaju zdobień, które będą prawdziwą kropką nad i każdej aranżacji.

Dekor PX103A Orac Decor - charakterystyka produktu

Co wyróżnia produkt, jakim jest narożnik do listew PX103A Orac Decor? Po pierwsze niezwykle wysoka jakość produktu, który został wykonany z bardzo odpornych i trwałych materiałów, dzięki czemu nawet po latach prezentuje się nienagannie. Dekor PX103A Orac Decor jest odporny między innymi na uszkodzenia mechaniczne, stąd też nie pojawiają się na nim rysy czy wgniecenia. Poza tym narożnik do listew PX103A Orac Decor jest również odporny na działanie wody. Dzięki temu jest to produkt uniwersalny, który można zastosować na ścianach nie tylko w salonie, sypialni czy korytarzu, ale również łazience czy kuchni. To dobra wiadomość dla wszystkich tych osób, które poszukują wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju dekoracje, dzięki którym ich przestrzeń będzie prezentować się bardzo gustownie i oryginalnie.

Decor PX103A Orac Decor i łatwy sposób na personalizację

Narożnik do listew PX103A Orac Decor pozwala również na personalizację, a zatem na nadanie mu indywidualnego stylu i charakteru, a to wszystko szybko, prosto i łatwo. Tak naprawdę wystarczy użyć farb, które nie zawierają w swoim składzie rozpuszczalników, aby pomalować dekor PX103A Orac Decor na wybrany przez siebie kolor. W praktyce mogą to być zatem farby lateksowe lub akrylowe. W zależności od własnego pomysłu na wnętrze, dekor PX103A Orac Decor oraz pozostałe elementy sztukaterii mogą być pomalowane na kolor kontrastujące ze ścianą lub też na ten sam, który zastosowano do pomalowania całej powierzchni ściany. Dzięki temu każdy uzyska końcowy efekt zgodny z własnym pomysłem i gustem.

PX103A Orac Decor - sposób montażu

Narożnik do listew PX103A Orac Decor montuje się w bardzo prosty sposób, dlatego też każdy poradzi sobie z tym we własnym zakresie. Nie ma konieczności korzystania z ekipy remontowej. Do klejenia narożnika PX103A Orac Decor wystarczy zakupić odpowiednio stworzony do tego celu klei, a mianowicie produkt Orac Decor FDP500. Połączenia pomiędzy dekorem PX103A Orac Decor a pozostałymi elementami sztukaterii należy kleić za pomocą produktu Orac Decor FX400. Ten sposób montażu zapewnia trwałość, dzięki czemu listwy będą prezentować się nienagannie nawet po latach. Warto wspomnieć o tym, że narożnik do listew PX103A Orac Decor jest bardzo często wykorzystywany przez architektów wnętrz i dekoratorów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.