• Obniżka

ORAC DECOR R07 Rozeta

126,86 zł 117,98 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 117.98 zł

Opis produktu

Rozeta Orac Decor R07 to wyjątkowa ozdobna sztukateria, którą można zamontować zarówno na suficie lub na ścianie. Prosta forma świetnie podkreśli lampę na ścianie bądź żyrandol na suficie, nadając aranżacji niezwykłego charakteru. Minimalistyczna rozeta sufitowa Orac Decor R07 znajdzie swoje zastosowanie zarówno w stylizowanych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Jest to produkt łatwy w montażu, odporny na wilgoć, niepalny oraz przygotowany do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  26
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  3
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Rozeta sufitowa Orac Decor R07

Jak w prosty i efektowny sposób zmienić wnętrze mieszkania? Można to zrobić za pomocą niepozornej dekoracji, którą jest rozeta Orac Decor R07. Ten rodzaj sztukaterii zmieni wygląd wykończonego pokoju, dodając klasy i elegancji całemu wnętrzu. Co więcej, prezentowany model rozety doskonale pasuje do każdej klasycznej aranżacji i nie tylko.

Rozeta Orac Decor R07 znajdująca się w naszej ofercie, sprawdzi się zarówno w małym, tradycyjnie urządzonym pokoju, jak i dużych i stylizowanych przestrzeniach. Rozeta Orac R07 to sztukateria, która niewątpliwie doda uroku i indywidualnego charakteru naszemu mieszkaniu, zarówno w przypadku montażu na suficie, jak i na ścianach.

Rozeta Orac Decor R07 i jej łatwe zastosowanie

Aby Twój dom był bardziej atrakcyjny, nie musisz wprowadzać w nim dużych zmian. Klasyczna konstrukcja rozety sufitowej Orac Decor R07, choć niezbyt skomplikowana, jest również niezwykle oryginalna. Ta niecodzienna dekoracja nie tylko podkreśli wyjątkowość odnowionych wnętrz, ale także wzbogaci ich wyposażenie o oryginalny detal. Dekoracja Orac R07 może być wykorzystana jako eleganckie tło zarówno dla lampy, jak i żyrandola. Wszechstronność rozety Orac Decor R07 pozwoli uzyskać idealną dekorację w każdym pokoju w tradycyjnym stylu.

Szczegóły rozety sufitowej Orac Decor R07 do wnętrz

Dzięki nowoczesnej technologii i najwyższej jakości materiałom użytym do produkcji rozety Orac Decor R07 produkt ten jest wyjątkowo odporny. Model nie boi się zatem uszkodzeń mechanicznych ani wilgotności. Dzięki temu możesz zamontować rozetę Orac Decor R07 nie tylko w salonie, ale także w każdym innym pomieszczeniu, nawet w kuchni lub łazience.

Ważnym aspektem jest również bezpieczeństwo, jakie zapewnia marka Orac Decor. Dzięki stworzeniu rozety R07 z niepalnych tworzyw mamy pewność, że sąsiadująca z nią elektryka w przypadku chociażby spięcia, lub pękająca żarówka nie spowoduje zapalenia się dekoracji.

Rozeta sufitowa Orac Decor R07 i jej prosty montaż?

Rozeta sufitowa Orac Decor R07 to produkt łatwy w montażu, dzięki czemu można to zrobić samodzielnie. Przed zamocowaniem rozety do powierzchni konieczne jest jednak wcześniejsze przygotowanie niezbędnych akcesoriów, co z pewnością ułatwi nam późniejszą pracę. Szczególnie zalecamy użycie dedykowanego produktu Orac Decor: kleju montażowego FDP500.

Rozeta R07 Orac została również pokryta specjalną warstwą podkładową Orac Decor R07, co sprawia, że jest gotowa do pomalowania. Dzięki temu możesz nadać temu detalowi kolor, dostosowując go do indywidualnych potrzeb estetycznych. Wystarczy pomalować produkt dowolną farbą, która nie zawiera rozpuszczalników. Mogą to być farby silikonowe, lateksowe lub akrylowe. W ten sposób rozeta Orac Decor R07 może uzyskać niepowtarzalny charakter, podkreślający wyjątkowość każdego pokoju.

Pomoc specjalistów od Orac Decor

W pełni rozumiemy, że remont i wykończenie wnętrza, w tym montaż sztukaterii może nie być takie proste. Jednak z pomocą przychodzą specjaliści Orac Decor, którzy chętnie doradzą nie tylko w kwestiach ściśle związanych z instalacją produktów, takich jak rozeta sufitowa Orac Decor R07, ale również pomogą wybrać idealną dekorację do Twojego mieszkania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące sztukaterii dostępnej w ofercie marki Orac Decor.