• Obniżka

Orac Decor K200 - element dekoracyjny Pilaster

349,62 zł 325,14 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 325.14 zł

Opis produktu

Sztukateryjny element dekoracyjny w postaci pilastra K200 Orac Decor to połączenie prostoty z wysoką jakością wykonania. Produkt wprowadzi do aranżacji niespotykanego, eleganckiego charakteru, a dzięki gotowości do pomalowania farbami bez rozpuszczalników można go wpasować do niejednej kolorystyki pomieszczenia. Pilaster K200 Orac Decor został ponadto stworzony z odpornych na wgniecenia oraz wilgoć tworzyw. Jest lekki i łatwy w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  13.6
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  1.9

Informacje o produkcie

K200 Orac Decor pilaster

XXI wiek to czas, w którym chcąc uciec od otaczającego nas zgiełku i pośpiechu, coraz częściej szukamy inspiracji w dawnej elegancji oraz klasie. Szczególnie trend ten widoczny jest w aranżacji wnętrz. Tutaj projektanci coraz częściej odstępują od wszechobecnego i tak modnego do niedawna minimalizmu na rzecz bardziej wyrafinowanych dodatków, wprowadzających do wnętrza wyjątkową atmosferę pełną elegancji i harmonii.

Pilastry Orac Decor - klasyka dawnych lat we współczesnej formie!

Chcąc wprowadzić do wnętrza magię dawnych lat, ich nostalgię i czas, warto właśnie zainteresować się pilastrami marki Orac Decor. Starodawny czar w aspekcie dekoracyjnym oraz współczesna praktyczność to unikalne połączenie, nad którym warto się zastanowić.

Pilaster K200 - smak i elegancja

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na aspekt dekoracyjny tej wyjątkowej sztukaterii. Otóż dawniej takie pilastry były naprawdę często wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach reprezentacyjnych jak w salonach, lecz również w sypialniach czy pokojach dziennych. Układano z nich pewne wzory, wieńczono bardziej ozdobnymi motywami, jak kwiatami itp.

Dzisiaj pilastry K200 wprowadzają do każdego wnętrza nutę niepowtarzalnej elegancji i klasy. Co więcej, pomieszczenie nie jest już minimalne, chłodne i nieprzyjazne, lecz wręcz przeciwnie nabiera pewnej przytulności, bez jednakże nuty bałaganu za to z pewną nostalgią i harmonią. Warto jeszcze podkreślić, że takie pilastry świetne nadają się również do aranżacji miejsc pracy, gdzie niejako uwydatnią prestiż, wysoką pozycję czy jakość usług na pewno pilaster K200 Orac Decor w gabinecie zostanie zauważony przez każdego klienta.

Pilastry K200 w aspekcie praktycznym

Trzeba jednak stanowczo podkreślić, że pilastry K200 Orac to nie tylko i wyłącznie znakomity element dekoracyjny, lecz także mogą się one pochwalić znakomitą charakterystyką produktu w ich aspekcie czysto technicznym i praktycznym.

Przede wszystkim K200 Orac Decor wykonany został z wysokiej klasy materiałów, co oczywiście odpowiada także za jego elegancję, niemniej jednak oprócz tego sprawia, że jest on w pełni wytrzymała i odporna na wszelkie uszkodzenia oraz wilgoć. Dzięki temu pilastry K200 Orac Decor prezentują się doskonale przez naprawdę długie lata.

Trzeba także podkreślić wyraźnie jeszcze jedną zaletę tych pilastrów, a mianowicie to, że są one naprawdę banalnie proste w montażu i w aranżacji, tak więc każdy z naszych klientów spokojnie może podjąć się tego zadania samodzielnie. Pilaster K200 przyklejany jest za pomocą specjalnych klejów montażowych Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń według naprawdę łatwej w zrozumieniu instrukcji. Kleje oczywiście można nabyć od razu w naszym sklepie.

Codzienna pielęgnacja i wygląd K200 Orac Decor

Warto jeszcze zaznaczyć, że każdy z nas ma dość duży wpływ na to, jak pilaster K200 będzie ostatecznie wyglądał. Jest to bowiem produkt przygotowany specjalnie pod malowanie. Trzeba jednak powiedzieć, że muszą to być farby bez rozpuszczalnika, czyli np. akrylowe czy silikonowe. Barwa zaś leży w gestii klienta. Szczególnie polecane są jednak stonowane barwy jaśniejsze w przypadku ciemnych ścian i odwrotnie w przypadku jaśniejszych. Nadadzą one wnętrzu nastrój pełen elegancji i pewnej wytworności.

Pilaster K200 wyróżnia się także i tym, że jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Można ją umyć i delikatnie oczyścić, zachowując przez długi czas jego piękny wygląd.

Pilaster K200 Orac Decor - wyjątkowy produkt

Podsumowując, warto podkreślić, że zdecydowanie pilastry Orac Decor wyróżniają się na rynku. Zapraszamy zatem Państwa do kontaktu oraz inwestycji w piękny i ponadczasowy wygląd mieszkania, za sprawą pilastra K200 Orac Decor lub innego modelu dostępnego w naszym sklepie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.