• Obniżka

ORAC DECOR P9010 Listwa ścienna

181,35 zł 168,66 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 168.66 zł

Opis produktu

ORAC DECOR P9010 to listwa ścienna, która służy do dekoracji i wykończenia wnętrz. Przez swoją uniwersalną estetykę, doskonale sprawdza się w każdym rodzaju pomieszczeń, świetnie je aranżując. Umiejętnie zastosowana przełamuję monotonię płaszczyzn. ORAC DECOR P9010 została stworzona z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jest lekka, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Łatwa w montażu. Można ją pomalować na dowolny kolor. Listwa P9010 dostępna również w elastycznej wersji FLEX.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9.1
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P9010 Orac Decor listwa ścienna

Listwy ścienne są wyjątkowo eleganckimi detalami, które znacznie chętniej zostają zastosowane w różnorodnych aranżacjach, a to głównie za sprawą swojej funkcjonalności. Listwa ścienna P9010 Orac Decor, to produkt należący do klasycznej sztukaterii dekoracyjnej, cechujący się niebywale wysoką jakością wykonania a także subtelnością wzornictwa.

Ozdobna listwa ścienna Orac Decor P9010 będzie niezwykłym akcentem, który pozwala na tworzenie ekskluzywnych kompozycji na ścianach niejednego wnętrza. Listwa Orac Decor P9010 jest wyprodukowana z wysokiej klasy materiału wytrzymałego na wodę, jak i również różnego gatunku uderzenia mechaniczne. Ogromną zaletą listwy ściennej P9010 marki Orac Decor jest jej mała waga i delikatność.

Ekskluzywna listwa ścienna P9010 Orac Decor

Dzięki pomocy listwy P9010 Orac Decor, można w niebywale prosty jak i również błyskawiczny recepta na podkreślenie aranżacji pomieszczenia, kreować jednocześnie majestatyczne kompozycje sztukateryjne. Listwa jest ponadto uniwersalna, bowiem można ją przemalować na dowolny kolor, korzystając z farb niezawierających rozpuszczalników.

Wysoka klasa listwy ściennej P9010 Orac Decor

Za pomocą zaawansowanej technologii, jak i również odpowiednio dobranych, wysokiej jakości materiałów, model cechuje się rzetelnym wykonaniem i wysoką trwałością. listwa ścienna Orac Decor P9010 jest odporna na uderzenia, przez co nie zaistnieją na niej wgniecenia. Dodatkowo jest również niebywale odporna na wodę, dzięki czemu może być użyta również do zdobienia ścian w kuchni. Listwę ścienną P9010 Orac Decor można bez problemu oczyścić nawilżoną ściereczką, napawać się jej nobliwym designem przez lata.

Ważną sprawą jest również fakt, iż ścienna listwa P9010 Orac Decor jest gotowa do malowania. To praktyczne rozwiązanie, by w pomieszczeniu wprowadzić trochę majestatu oraz oryginalnego wykończenia. ścienna listwa Orac Decor P9010, z racji tego, że należy do najwyższej jakości sztukaterii ozdobnej, jest widowiskowa, jak i szybka do wkomponowania do aranżacji niejednego wnętrza.

Orac Decor P9010 ścienna listwa – prosty montaż

Dekoracyjna listwa ścienna P9010 Orac Decor jest wykonana w bardzo precyzyjny sposób, z dbałością najmniejszych elementów. Dodatkowo do jej produkcji wykorzystano wybitne materiały, by model był trwały. To wszystko przyczynia się do tego, że listwa ścienna P9010 Orac Decor jest niezwykle odporna na uszkodzenia, jednak nie jest ciężka, ani problemowa w montażu.

Ścienną listwę Orac Decor P9010 umożliwia niezwykle proste oraz szybkie zamocowanie na ścianie wybranego pomieszczenia. W przypadku listwy ściennej Orac Decor P9010 rewelacyjnie spisze się klej FDP500 i FX400 Orac Decor do łączeń listew.

Profesjonalna pomoc w doborze dekoracyjnej listwy ściennej

Zakup spełniającej wymagania sztukaterii, która najlepiej sprawdzi się w konkretnym pomieszczeniu zazwyczaj, powoduje problemy. W takim przypadku zaleca się skorzystać z porad naszej profesjonalnej załogi. Z miłą chęcią udzielimy Państwu wszelkich informacji związanych z montażem ściennej listwy P9010 Orac Decor, jak i również specyfikację pozostałych dostępnych produktów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor