• Obniżka

ORAC DECOR C305+C321 Listwa sufitowa

438,35 zł 407,67 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 407.67 zł

Opis produktu

Zestaw dekoracyjnych listew sufitowych Orac Decor C305+C321 o prostej, klasycznej formie podkreśli stylowe wnętrza. Wysoka jakość wykonania detali w połączeniu z trwałością materiałów, z których powstały listwy sprawiają, że zestaw będzie stanowić ekskluzywne uzupełnienie każdej aranżacji. Listwy C305+C321 są wytrzymałe, odporne na wilgoć, gotowe do pomalowania, a także lekkie i łatwe w montażu.

Opis

 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C305+C321 listwa sufitowa

Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia aranżacji, warto rozważyć użycie eleganckich detali sztukateryjnych, które nadadzą wyjątkowości niejednemu wnętrzu. Przykładowo listwy sufitowe będą nie tylko efektowną ozdobą, ale także pozwolą zasłonić widoczne wady na styku ścian ze sufitem. Dodatkowo listwy sufitowe Orac Decor, w tym model C305+C321, perfekcyjnie połączą aranżacje w różnych wnętrzach w jedność.

Widowiskowa listwa C305+C321 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C305+C321 to fenomenalna propozycja na wykończenie każdego wnętrza, niezależnie od jego aranżację. Produkt wyróżnia się linią oraz wzornictwem na tle dostępnych w naszym sklepie produktów Orac Decor.

Listwa sufitowa C305+C321 Orac i jej wytrzymałość

Produkt, którym jest listwa sufitowa Orac Decor C305+C321, to połączenie doskonałego wykonania, niezwykle efektownego zdobienia nawiązującego do klasycznej sztukaterii, jak i również ogromnych możliwości aranżacyjnych, za sprawą najwyższej klasy materiałów w czasie produkcji. Więc jest to sztukateria wykończeniowa, która stworzy spójną całość, łącząc wszystkie elementy aranżacji, ale także sama w sobie spowoduje, że wnętrze będzie atrakcyjniejsze.

Prócz niezwykle atrakcyjnego aspektu wizualnego, listwa sufitowa Orac Decor C305+C321 da możliwość za sprawą swoich proporcji rewelacyjnie wykończyć styk ścian oraz sufitu, pokrywając wszelkie widoczne dla oka tam braki, takie jak nierówności w malowaniu lub zakończenia tapet. Zastosowanie tego elementu ozdobnego, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C305+C321 przyczynia się do tego, że jest ona majestatycznym akcentem wykończeniowym do każdego wnętrza, niezależnie od wykorzystanych materiałów, jak i również rozwiązań aranżacyjnych.

Listwa sufitowa Orac Decor C305+C321 gotowa do malowania

Koncentrując się na największych walorach produktu, którym jest wykończeniowa listwa sufitowa Orac Decor C305+C321 trzeba także wspomnieć o możliwości rewelacyjnego dopasowania detalu sztukateryjnego do niejednego koloru sufitu lub ściany. Listwa sufitowa Orac C305+C321 to element dekoracyjny gotowy do malowania farbami, niezawierającymi rozpuszczalników. W czasie malowania listwy sufitowej Orac Decor C305+C321 możesz użyć przykładowo farby akrylowe, silikonowe oraz lateksowe.

Prosty montaż listwy C305+C321 Orac Decor

Biorąc pod uwagę montaż dekoracji w formie listew sufitowych Orac Decor C305+C321, powinno się napomknąć o jego łatwości i sprawności montażu, szczególnie w przypadku stosowania dedykowanych klejów Orac Decor. Aby właściwie przymocować detal sztukateryjny do powierzchni, należy wykorzystać klej montażowy FDP500 i FX400 Orac Decor do łączeń listew. Na skutek lekkości modelu, wysokiej jakości klejów i odpowiedniemu przyszykowaniu powierzchni, na której będą naklejone listwy sufitowe Orac Decor C305+C321, można mieć gwarancję trwałego połączenia. Jeśli mają Państwo problemy dotyczące klejenia listwy sufitowej Orac Decor C305+C321, to nakłaniamy do kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Nasza niespotykanej jakości obsługa zagwarantuje każdą pomoc w znalezieniu idealnego elementu sztukatorskiego. Dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez email i telefon. Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu modelu Orac Decor C305+C321 a także wszystkich produktów posiadanych w ofercie naszego sklepu ze sztukaterią. Jesteśmy pewni, że dzięki posiadanemu doświadczeniu, jak i również stałej współpracy z docenianymi projektantami i architektami wnętrz będziemy w stanie zaproponować listwy sufitowe, czy też inne wyjątkowe detale sztukateryjne spełniające wszystkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.