• Obniżka

ORAC DECOR P3070 Listwa ścienna

185,13 zł 172,17 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 172.17 zł

Opis produktu

Orac Decor P3070 to efektowna ścienna listwa ozdobna o modernistycznej formie, która perfekcyjnie zaprezentuje się w różnorodnych wnętrzach. Produkt jest wytrzymały i odporny na wilgoć, dzięki wykorzystaniu wytrzymałych materiałów podczas jego produkcji. Listwa ścienna Orac P3070 jest także gotowa do pomalowania, umożliwiając samodzielne dopasowanie listwy do kolorystyki każdego wnętrza. Model jest lekki i prosty w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3.2
 • Kolekcja
  Ulf Moritz
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  12.5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  3.2

Informacje o produkcie

P3070 Orac Decor listwa ścienna

Listwy ścienne są niezwykle gustownymi elementami, które coraz częściej są zastosowane w różnorodnych aranżacjach, szczególnie za sprawą swojej praktyczności. Listwa ścienna Orac Decor P3070, to model należący do majestatycznej sztukaterii dekoracyjnej, który cechuje się niebywale wysoką jakością wykonania a także elegancją wzornictwa.

Ponadczasowa listwa ścienna Orac Decor P3070 będzie niezwykłym elementem, pozwalającym na tworzenie eleganckich układów sztukateryjnych na ścianach dowolnego pomieszczenia. Listwa P3070 Orac Decor została wytworzona z niezwykłej klasy materiału wytrzymałego na wilgoć, jak i również różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zaletą listwy ściennej P3070 producenta Orac Decor jest również jej lekkość jak i subtelność.

Nadzwyczajna listwa ścienna Orac Decor P3070

Dzięki pomocy listwy ściennej Orac Decor P3070, można w niebywale łatwy a także błyskawiczny recepta na zmianę wystroju wnętrza, kreować również majestatyczne kompozycje sztukateryjne. Listwa jest dodatkowo praktyczna, ponieważ można ją pomalować na wybrany kolor, stosując farb bez zawartości rozpuszczalników.

Bardzo wysoka klasa listwy ściennej Orac Decor P3070

Za pomocą rozwiniętej procedury, jak i również właściwie dostosowanych, najwyższej klasy surowców, produkt charakteryzuje się porządnym wykonaniem oraz ponadprzeciętną trwałością. listwa ścienna Orac Decor P3070 jest wytrzymała na uszkodzenia, co powoduje, że nie zaistnieją na niej odpryski. Dodatkowo jest również wysoce wytrzymała na wilgoć, dzięki czemu może być zastosowana również do dekoracji ścian w łazience. Listwę ścienną P3070 Orac Decor można bez trudu oczyścić nawilżoną ściereczką, napawać się jej eleganckim designem na długie lata.

Istotną kwestią jest także fakt, iż ścienna listwa P3070 Orac Decor jest właściwie przygotowana do pomalowania. Jest to praktyczne rozwiązanie, by we wnętrzu dodać trochę majestatu oraz oryginalnego wykończenia. ścienna listwa P3070 Orac Decor, z racji tego, że należy do luksusowej jakości sztukaterii dekoracyjnej, jest wyjątkowa, jak i prosta do dopasowania do stylizacji niejednego wnętrza.

P3070 Orac Decor ścienna listwa i jej prosty montaż

Dekoracyjna ścienna listwa P3070 Orac Decor została stworzona w niebywale precyzyjny sposób, z dbałością najmniejszych szczegółów. Co więcej, do jej produkcji użyto właściwe materiały, by model był trwały. To przyczynia się do tego, że ścienna listwa P3070 Orac Decor jest bardzo odporna na uszkodzenia, ale nie jest ciężka, czy problemowa w montażu.

Ścienną listwę Orac Decor P3070 pozwala na wyjątkowo łatwe oraz szybkie przymocowanie na ścianie wybranego pomieszczenia. W celu listwy przypodłogowej P3070 Orac Decor fenomenalnie spisze się klej FDP500 i FX400 Orac Decor do łączeń listew.

Profesjonalne doradztwo w wyborze ozdobnej listwy P3070

Zakup odpowiedniej listwy, która idealnie sprawdzi się w wybranym pomieszczeniu niejednokrotnie, powoduje problemy. W tym wypadku warto skorzystać z wskazówek naszej zawodowej obsługi. Z wielką chęcią udzielimy Państwu rzeczowych informacji związanych z montażem ściennej listwy Orac Decor P3070, a także parametry innych oferowanych modeli.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor