• Obniżka

ORAC DECOR SX157Flex Listwa przypodłogowa

160,59 zł 149,35 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149.35 zł

Opis produktu

Listwy przypodłogowe ORAC SX157 Flex to gięta listwa stanowiąca estetyczny detal wykończenia każdej aranżacji nawet z  łukami i krzywiznami.

Listwa wykończeniowa ORAC SX157 F doskonale prezentuje się na styku ściany i podłogi w przypadku łuków, kolumn i innych zaokrągleń ścian. Elastyczne listwy ORAC SX157 Flex uwydatnią charakter wnętrza, eksponując podłogę, maskując przewody elektryczne, kable, czy szczelinę dylatacyjną. Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor jest lekka, łatwa w montażu i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  6.6
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX157 FLEX Orac Decor gięta listwa przypodłogowa

Listwy przypodłogowe SX157 marki Orac Decor w wersji FLEX charakteryzują się dużą elastycznością. Ich główną funkcją jest uchronienie ścian przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, ponadto, ze względu na prostotę kształtowania bez większego problemu można dopasować te listwy do zaokrąglonych ścian, w postaci kolumn, łuków i półkolumn. Poza funkcjami praktycznymi przypodłogowa listwa SX157 FLEX będzie stanowić także element dekoracyjny dla pomieszczenia, w którym została zamontowana.

Gięta listwa przypodłogowa FLEX SX157 Orac dedykowana jest montażowi przy łukach, półkolumnach i kolumnach. Za sprawą prostego wzornictwa fenomenalnie sprawdzi się w różnorodnych pomieszczeniach. Rozmiar listwy przypodłogowej SX157 FLEX umożliwia zasłonięcie szczeliny dylatacyjnej, czy też mankamentów, występujących w miejscu styku podłogi ze ścianą. Gięta przypodłogowa listwa Orac Decor SX157 FLEX jest wyjątkowo łatwa w zamocowaniu, jak i również ma właściwe przygotowanie do pomalowania jej na wybraną przez siebie kolorystykę.

Elastyczna wykończająca listwa Orac Decor SX157 Flex.

Przypodłogowa listwa Orac Decor SX157 FLEX wyróżnia się giętkością, a także praktycznością. Co więcej, dobrze się prezentuje, dzięki czemu podkreśla niezwykłość każdego pomieszczenia. Nasz produkt pozwala na stworzenie harmonijnego wykończenia w aranżacji, a wszystko za sprawą łatwości jej perfekcyjnego dopasowania do każdej ściany. Dzięki temu, że listwa SX157 FLEX jest uniwersalna w swoim kształcie, z sukcesem stanowić stylowy dodatek, zarówno tych klasycznych, jak i aranżowanych w nowoczesnym stylu.

Najważniejszą rolą listew przypodłogowych SX157 FLEX jest zamaskowanie szczelin dylatacyjnych, stanowiących nieodłączny element kładzenia parkietu lub paneli. Co więcej, doskonale spisują się w zasłonięciu mankamentów, powstających na styku podłogi oraz ścian. Wykorzystanie w czasie tworzenia elastycznej listwy SX157 FLEX innowacyjnej technologii sprawia, że model utrzymuje się w idealnym stanie nie tylko wizualnym, ale również jakościowym. Uwzględniając cechy charakterystyczne, listwa przypodłogowa SX157 FLEX Orac Decor nada ekskluzywnego wykończenia każdej podłodze.

Gięta listwa SX157 FLEX i jej montaż.

Gięta listwa SX157 FLEX to model łatwy w zamontowaniu, a wszystko za sprawą lekkich materiałów, z których została stworzona. Ponadto zastosowanie kleju montażowego Orac Decor FDP500 i kleju do łączeń listew Orac Decor FX400 montaż będzie jeszcze bardziej ułatwiony. Możesz to zrobić samemu, co zaoszczędzi czas i pieniądze, gdyż w prosty sposób zamontujesz listwy bez konieczności wynajęcia ekipy remontowej.

Naszą listwę SX157 FLEX można pomalować dowolną farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników jak farby akrylowe, lateksowe, czy silikonowe. Pomalowanie listwy przypodłogowej pozwala na jeszcze lepsze dopasować ją do wnętrza, wtapiając ją w jego kolorystykę lub wręcz przeciwnie, eksponując ją kontrastowymi kolorami, tworząc wyraźny i oryginalny akcent w pomieszczeniu.

Doradztwo w  zakupie i dopasowaniu sztukaterii.

Listwa SX157 FLEX to model, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagających wielbicieli sztukaterii. Model odznacza się niezwykle wysoką jakością, przywiązaniem do szczegółów, oraz wytrzymałością. Gięta listwa SX157 FLEX Orac Decor jest wysoce odporna na wodę oraz uderzenia, dzięki czemu można ją czyścić, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Co więcej, listwa SX157 FLEX Orac została przygotowana do pomalowania, dzięki czemu bez trudu można ją dostosować do wyglądu każdego wnętrza.

Nasza bardzo wysokiej jakości obsługa gwarantuje wszelką pomoc w znalezieniu spełniającego oczekiwania detalu sztukateryjnego. Dlatego też serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, czy e-mailowego, jeżeli mają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu sztukaterii Orac Decor SX157 FLEX, jak i również pozostałych produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu online. Jesteśmy przekonani, że dzięki posiadanemu doświadczeniu, a także owocnej współpracy z wieloma architektami i projektantami wnętrz będziemy w stanie pokazać listwy przypodłogowe, jak i również pozostałe elementy sztukateryjne spełniające wszelkie potrzeby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor