• Obniżka

ORAC DECOR SX157Flex Listwa przypodłogowa

160,28 zł 149,06 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwy przypodłogowe ORAC SX157 Flex to gięta listwa stanowiąca estetyczny detal wykończenia każdej aranżacji. Listwa doskonale prezentuje się na styku ściany i podłogi w przypadku łuków, kolumn i innych zaokrągleń ścian. Elastyczne listwy ORAC SX157 Flex uwydatnią charakter wnętrza, eksponując podłogę, maskując przewody elektryczne, kable, czy szczelinę dylatacyjną. Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor jest lekka, łatwa w montażu i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  6.6
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX157 FLEX Orac Decor gięta listwa przypodłogowa

Gięta listwa przypodłogowa FLEX SX157 Orac dedykowana jest montażowi przy łukach, półkolumnach i kolumnach. Za sprawą prostego wzornictwa fenomenalnie sprawdzi się w różnorodnych pomieszczeniach. Wymiary listwy przypodłogowej SX157 FLEX umożliwiają zasłonięcie szczeliny dylatacyjnej, czy też mankamentów, występujących w miejscu styku podłogi ze ścianą. Gięta przypodłogowa listwa Orac Decor SX157 FLEX jest wyjątkowo intuicyjna w zamocowaniu, jak i również ma właściwe przygotowanie do pomalowania jej na wybraną prze siebie kolorystykę.

Listwa przypodłogowa SX157 FLEX Orac

Listwy przypodłogowe SX157 marki Orac Decor w wersji FLEX charakteryzują się łatwą elastycznością. Ich główną funkcją jest uchronienie ścian przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto, ze względu na prostotę kształtowania bez większego problemu można dopasować te listwy do zaokrąglonych ścian, w postaci kolumn, łuków i półkolumn. Poza funkcjami praktycznymi przypodłogowa listwa SX157 FLEX będzie stanowić także element dekoracyjny dla pomieszczenia, w którym została zamontowana.

Najważniejszą rolą listew przypodłogowych SX157 FLEX jest zamaskowanie szczelin dylatacyjnych, stanowiących nieodłączny element kładzenia parkietu lub paneli. Co więcej, doskonale spisują się w zasłonięciu mankamentów, powstających na styku podłogi oraz ścian.

Przypodłogowa listwa Orac Decor SX157 FLEX wyróżnia się giętkością, a także praktycznością. Co więcej, dobrze się prezentuje, dzięki czemu podkreśla niezwykłość każdego pomieszczenia. Produkt pozwala na stworzenie harmonijnego wykończenia w aranżacji, a wszystko za sprawą łatwości jej perfekcyjnego dopasowania do każdej ściany. Dzięki temu, że listwa SX157 FLEX jest uniwersalna w swoim kształcie, z sukcesem stanowić stylowy dodatek, zarówno tych klasycznych, jak i aranżowanych w nowoczesnym stylu.

Wykorzystanie w czasie tworzenia elastycznej listwy SX157 FLEX innowacyjnej technologii, sprawia że model utrzymuje się w idealnym stanie nie tylko wizualnym, ale również jakościowym. Uwzględniając swoje cechy charakterystyczne listwa przypodłogowa SX157 FLEX Orac Decor nada ekskluzywnego wykończenia każdej podłodze.

Elastyczna przypodłogowa listwa Orac Decor SX157 Flex

Listwa SX157 FLEX to model, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagających wielbicieli sztukaterii. Model odznacza się niezwykle wysoką jakością, przywiązaniem do szczegółów, oraz wytrzymałością. Gięta listwa SX157 FLEX Orac Decor jest wysoce odporna na wodę oraz uderzenia, dzięki czemu można ją czyścić kiedy istnieje taka potrzeba. Co więcej, listwa SX157 FLEX Orac została przygotowana do pomalowania, dzięki czemu bez trudu można ją dostosować do wyglądu każdego wnętrza.

Gięta listwa SX157 FLEX i jej montaż

Gięta listwa SX157 FLEX to model łatwy w zamontowaniu, a wszystko za sprawą lekkich materiałów, z których została stworzona. Ponadto zastosowanie kleju montażowego Orac Decor FDP500, i kleju do łączeń listew Orac Decor FX200 montaż będzie jeszcze bardziej ułatwiony.

SX157 FLEX - doradztwo w dopasowaniu listew

Nasza bardzo wysokiej jakości obsługa gwarantuje wszelką pomoc w znalezieniu spełniającego oczekiwania detalu sztukateryjnego. Dlatego też serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, czy e-mailowego jeżeli mają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu sztukaterii Orac Decor C321, jak i również pozostałych produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu online. Jesteśmy przekonani, że dzięki posiadanemu doświadczeniu a także owocnej współpracy z wieloma architektami i projektantami wnętrz będziemy w stanie pokazać listwy przypodłogowe jak i również pozostałe elementy sztukateryjne spełniające wszelkie potrzeby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor