• Obniżka

ORAC DECOR SX138 Listwa przypodłogowa

126,76 zł 117,89 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 117.89 zł

Opis produktu

Szeroka listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX138 o mocnym żłobieniu odmieni każde wnętrze, tworząc w nim niespotykany styl oraz perfekcyjne wykończenie na styku ścian i podłogi.

Uniwersalność w połączeniu z prostotą designu sprawia, że listwa przypodłogowa ORAC SX138 rewelacyjnie podkreśla podłogę, a jednocześnie ukrywa mankamenty na jej styku. Dekoracyjna SX138 to listwa, która jest odporna na uderzenia oraz wilgoć, jest trwała, ma klasyczny design, co pozwala na zastosowanie jej w wielu aranżacjach. Łatwość montażu oraz możliwość pomalowania każdą farbą niezawierającą rozpuszczalników dają szerokie pole aranżacyjne.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  13.8
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa SX138 Orac Decor

Szeroka dekoracyjna listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX138 jest dla wszystkich pragnących wyróżniającego się pomysłu na dekorację pomieszczenia, to detale sztukatorski, który nada charakteru niejednej stylizacji wnętrza. Listwy przypodłogowe będą ekskluzywną ozdobą, pozwalającą przysłonić szczelinę dylatacyjną, jak i również widoczne na styku ścian i podłogi zakończenia tapet. Dodatkowo przypodłogowe listwy Orac Decor, między innymi model Orac Decor SX138, doskonale połączą w spójną całość aranżacje w różnych lokalach.

Za sprawą technologii oraz materiałów dekoracyjna listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX138 zachowuje swój wygląd bardzo długi czas, nie zważając na czynniki zewnętrzne. Perfekcyjne wykonanie oraz właściwości przypodłogowej ORAC DECOR SX138 sprawia, że jest ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

Elegancka listwa SX138 Orac Decor.

Wykończeniowa listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX138 o mocnym żłobieniu odmieni każde wnętrze, tworząc w nim niespotykany styl oraz perfekcyjne wykończenie na styku ścian i podłogi. Uniwersalność w połączeniu z prostotą designu sprawia, że listwa przypodłogowa ORAC SX138 rewelacyjnie podkreśla podłogę, a jednocześnie ukrywa mankamenty na jej styku.

Listwa przypodłogowa SX138 Orac Decor to świetny patent na urozmaicenie i wykończenie niejednej aranżacji. Prezentowany produkt wyróżnia się linią, jak i również wykonaniem na tle pozostałych produktów cenionej na rynku marki Orac Decor. Kolejnym atutem wykończeniowej listwy SX138 jest możliwość pomalowania jej na wybrany kolor.

Listwa przypodłogowa SX138 i jej wytrzymałość.

Detal sztukateryjny, którym jest listwa przypodłogowa Orac Decor SX138, łączy ze sobą niezwykłej wykonanie, efektowne zdobienie w stylu klasycznych sztukaterii. Listwa przypodłogowa SX138 Orac Decor daje ogrom możliwości aranżacyjnych, dzięki wysokiej jakości tworzyw wykorzystanych w czasie produkcji. Listwa przypodłogowa SX138 Orac Decor jest to zatem niezwykła sztukateria dekoracyjna, która sprawi, że pomieszczenie będzie bardziej ekskluzywne, łącząc poszczególne elementy stylizacji pomieszczenia. Prócz nad wyraz ponadczasowego aspektu wizualnego, listwa przypodłogowa Orac Decor SX138 da możliwość perfekcyjnego wykończenia styku ścian oraz podłogi, pokrywając każde zauważalne tam niedociągnięcia. Za sprawą swoich proporcji zamaskuje zakończenia tapet oraz nierówności w malowaniu.

Montaż listwy Orac Decor SX138.

Ważnym faktem jest to, że dekoracyjną listwę SX138 Orac Decor za sprawą użycia lekkich materiałów do jej produkcji jest niezwykle łatwa w montażu, w szczególności w przypadku użycia właściwych akcesoriów marki Orac Decor. Na skutek niezwykłej lekkości modelu, wytrzymałości klejów, a także właściwemu przygotowaniu powierzchni, na której będzie zamontowana listwa przypodłogowe SX138 Orac Decor, można mieć pewność mocnego połączenia. Aby właściwie przytwierdzić model, należy wykorzystać klej montażowy FDP500, a także FX400 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli istnieją u Państwa jakieś problemy związane z instalacją listwy przypodłogowej SX138 Orac Decor, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Orac Decor SX138 gotowa do pomalowania.

Patrząc na zalety modelu, pod postacią wykończeniowej listwy przypodłogowej Orac Decor SX138 trzeba wspomnieć o możliwości fenomenalnego wkomponowania detalu sztukateryjnego w każdą kolorystykę ściany lub podłogi. Listwa przypodłogowa SX138 Orac została gotowa do samodzielnego malowania farbami, które nie zawierają rozpuszczalników. Podczas malowania rodzaju sztukaterii w postaci listwy przypodłogowej SX138 Orac Decor możesz użyć na przykład farby lateksowe, silikonowe, a także arylowe.

Z chęcią pomożemy w wyborze i zakupie!

Dekoracyjna SX138 listwa, jest odporna na uderzenia oraz wilgoć, jest trwała, ma klasyczny design, co pozwala na zastosowanie jej w wielu aranżacjach. Łatwość montażu listwy oraz możliwość pomalowania każdą farbą niezawierającą rozpuszczalników dają szerokie pole aranżacyjne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego w przypadku pojawienia się wątpliwości dotyczących modelu SX138 Orac Decor, a także wszelkich produktów dostępnych w asortymencie naszego sklepu online. Bardzo wysokiej jakości obsługa, szeroka wiedza, zdobywane przez lata doświadczenie, jak i również wieloletnia współpraca z docenianymi projektantami i architektami aranżacji gwarantuje odszukanie spełniającego wymagania elementu sztukatorskiego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor