• Obniżka

ORAC DECOR SX104FLEX gięta Listwa przypodłogowa

328,86 zł 305,84 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Gięta listwa Orac SX104F to wykończeniowa listwa przypodłogowa o stylowej formie i klasycznym designie. Produkt przeznaczony do montażu przy łukach ścian, kolumnach i półkolumnach. SX104 FLEX to wytrzymała i odporna na wilgoć listwa, która perfekcyjnie podkreśli piękno podłogi. Dzięki swoim wymiarom listwa zakryje szczelinę dylatacyjną oraz przewody. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX104 Flex jest łatwa w montażu i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  14.8
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

SX104 FLEX Orac Decor gięta listwa przypodłogowa

Elastyczna przypodłogowa listwa FLEX SX104 Orac Decor rekomendowana jest do montażu przy łukach, półkolumnach oraz kolumnach. Za sprawą klasycznego designu fenomenalnie sprawdzi się we wnętrzach o różnorodnych stylach. Wymiary listwy przypodłogowej SX104 FLEX pozwalają na zamaskowanie szczeliny dylatacyjnej, jak i również mankamentów, widniejących w miejscu łączenia się podłogi ze ścianą. Elastyczna przypodłogowa listwa Orac Decor SX104 FLEX jest bardzo łatwa w zamocowaniu, jak i również posiada odpowiednie przygotowanie do malowania jej na wybrany kolor.

Listwa SX104 FLEX Orac Decor

Listwy SX104 marki Orac w wersji FLEX wyróżniają się dużą giętkością. Ich podstawową funkcją jest uchronienie ścian przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Co więcej, zwracając uwagę na prostotę wyginania bez problemu można dopasować te listwy do ścian posiadających zaokrąglenia, w postaci kolumn, łuków oraz półkolumn. Poza funkcjami praktycznymi przypodłogowa listwa SX104 FLEX będzie stanowić również detal ozdobny we wnętrzu, w którym została zamontowana.

Największą funkcją listew przypodłogowych SX104 FLEX jest maskowanie szczelin dylatacyjnych, które stanowią nieodłączny element montażu parkietu lub paneli. Co więcej, doskonale spisują się w zasłonięciu niedoskonałości, które powstają na styku podłogi i ścian.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX104 FLEX cechuje się wysoką elastycznością, a także praktycznością. Ponadto doskonale się prezentuje, dzięki czemu podkreśla niezwykłość niejednego pomieszczenia. Produkt umożliwia stworzenie jednolitości w aranżacji, a to wszystko za sprawą swobody jej doskonałego dopasowania do każdej ściany. Dzięki temu, że listwa SX104 FLEX jest ekskluzywna w swoim designie, z powodzeniem może być traktowana jako element wykończeniowy, zarówno tych tradycyjnych, jak i stylizowanych w nowoczesnym stylu.

Zastosowanie w czasie tworzenia listwy przypodłogowej SX104 FLEX nowoczesnej technologii, sprawia że model pozostaje w niezmienionym stanie zarówno wizualnym, jak i jakościowym. Biorąc pod uwagę swoje cechy listwa Orac Decor SX104 FLEX nada ekskluzywnego wykończenia każdej podłodze.

Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor SX104 Flex

Listwa Orac Decor SX104 FLEX to produkt, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagających klientów. Produkt wyróżnia się niezwykle wysoką jakością, przywiązaniem do szczegółów, a także wytrzymałością. Elastyczna listwa przypodłogowa SX104 FLEX Orac Decor jest wysoce wytrzymała na wilgoć oraz uderzenia, co sprawia, że można model odnawiać kiedy istnieje taka potrzeba. Co więcej, listwa wykończeniowa SX104 FLEX Orac jest przygotowana do pomalowania, tak więc z łatwością można ją dostosować do wyglądu każdego wnętrza.

Gięta listwa SX104 FLEX i jej instalacja

Elastyczna listwa SX104 FLEX to produkt łatwy w zamontowaniu, dzięki wykorzystaniu lekkich tworzyw, z których została wyprodukowana. Dodatkowo zastosowanie kleju montażowego Orac Decor FDP500, jak i również kleju do łączeń listew Orac Decor FX200 proces ten zostanie jeszcze bardziej ułatwiony.

SX104 FLEX i profesjonalna pomoc w dopasowaniu listew

Nasza niespotykanej jakości obsługa zapewnia wszelką pomoc w odnalezieniu spełniającego oczekiwania elementu sztukateryjnego. Dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu modelu Orac Decor C321 czy też wszystkich produktów posiadanych w asortymencie naszego sklepu online. Jesteśmy pewni, że dzięki posiadanemu doświadczeniu, a także wieloletniej współpracy z docenianymi projektantami i architektami aranżacji będziemy w stanie zaproponować listwy przypodłogowe oraz pozostałe nadzwyczajne elementy sztukateryjne spełniające wszystkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor